Microsoft - přehled nabízených produktů

Úplný seznam námi nabízených produktů Microsoft.
Rádi vám je poskytneme, případně poradíme s jejich výběrem.
Vše
Windows
Exchange
Office 365
Microsoft 365
Azure
Apps
Název produktu Cena od  
Microsoft Windows 10/11 Enterprise E3 (roční předplatné) 1 850 Objednat
Systém Windows 10/11 Enterprise E3 navazuje na systém Windows 10/11 Pro a přináší funkce zabezpečení, správy a řízení na podnikové úrovni pro velké a středně velké společnosti nebo pro podniky jakékoli velikosti, které zpracovávají citlivá data, působí v regulovaných odvětvích nebo vyvíjejí duševní vlastnictví, které musí zůstat zabezpečené. Zvýšené zabezpečení pomáhá chránit citlivá data, identity a zařízení před kybernetickými hrozbami a poskytuje rozšířené možnosti nasazení a správy softwaru a zařízení.
Microsoft Windows 10/11 Enterprise E5 (roční předplatné) 3 350 Objednat
Windows 10/11 Enterprise E5 obsahuje Windows 10/11 Enterprise E3 a Microsoft Defender Advanced Threat Protection (ATP). Microsoft Defender ATP je jednotná platforma pro zabezpečení koncových bodů a umožňuje podnikovým zákazníkům chránit, odhalovat, vyšetřovat a reagovat na pokročilé útoky a narušení dat. Je vestavěná, funguje v cloudu, využívá umělou inteligenci k automatizaci bezpečnostních incidentů a využívá Microsoft Intelligent Security Graph k integraci detekce a zkoumání s dalšími službami Microsoft Threat Protection.
Microsoft Exchange Online (Plán 1) 1 250 Objednat
Zprávy, kalendář a archivace e-mailů dostupné z aplikace Outlook na počítačích, webu a mobilních zařízeních.
Microsoft Exchange Online (Plán 2) 2 150 Objednat
Nejlepší plán pro zasílání zpráv a kalendářů přístupný z počítačů, webu a mobilních zařízení s pokročilou archivací, dodržováním předpisů a integrovanými funkcemi hlasové pošty.
Microsoft Exchange Online Kiosk - roční předplatné 550 Objednat
Základní plán zasílání zpráv a kalendáře s webovým e-mailem a přístupem POP.
Online archiv pro službu Exchange Online 800 Objednat
Cloudové archivační řešení podnikové třídy pro Office 365 Enterprise K1 a Exchange Online (plán 1). Toto řešení může vaší organizaci pomoci při řešení problémů s archivací, dodržováním předpisů, regulací a e-discovery.
Skykick Cloud Backup pro Exchange Online 1 150 Objednat
Office 365 E1 - roční předplatné 2 650 Objednat
Online verze sady Office s e-mailem, rychlými zprávami, videokonferencemi v HD rozlišení a 1 TB osobního úložiště a sdílení souborů. Nezahrnuje sadu Office pro PC nebo Mac.
Office 365 E3 - roční předplatné 7 150 Objednat
Sada Office pro PC a Mac s aplikacemi pro tablety a telefony, dále e-mail, rychlé zasílání zpráv, videokonference v HD rozlišení, osobní úložiště a sdílení souborů s kapacitou 1 TB a dostupné doplňky, jako je volání do PSTN.
Office 365 Enterprise E5 11 750 Objednat
Sada Office, e-mail, instant messaging, videokonference v HD rozlišení, osobní úložiště a sdílení souborů s kapacitou 1 TB, pokročilé zabezpečení, analytika a audiokonference.
Microsoft 365 Business Basic (roční předplatné) 1 650 Objednat
Nejlepší pro firmy, které potřebují profesionální e-mail, cloudové úložiště souborů a online schůzky a chat. Nezahrnuje desktopové verze aplikací Office, jako je Excel, Word a PowerPoint. Pro podniky s až 300 zaměstnanci.
Microsoft 365 Business Standard (roční předplatné) 3 450 Objednat
Nejlepší pro firmy, které potřebují aplikace Office na různých zařízeních a profesionální e-mail, cloudové úložiště souborů a online schůzky a chat. Pro podniky s až 300 zaměstnanci.
Microsoft 365 Business Premium (roční předplatné) 5 950 Objednat
Nejlepší pro firmy, které potřebují všechny aplikace a služby zahrnuté v Business Standard a navíc pokročilou ochranu proti kybernetickým hrozbám a správu zařízení. Pro podniky s až 300 zaměstnanci.
Microsoft 365 E3 (roční předplatné) 9 950 Objednat
Office 365 E3, Enterprise Mobility + Security E3 a Windows 10/11 Enterprise E3. Tato sada produktů licencovaných na uživatele nabízí uživatelům nejlepší produktivitu ve své třídě na všech zařízeních a zároveň poskytuje zabezpečení a kontrolu IT.
Microsoft 365 E5 - roční předplatné 15 950 Objednat
Office 365 E5, Enterprise Mobility + Security E5 a Windows 10/11 Enterprise E5. Tato sada produktů s licencí na uživatele nabízí zákazníkům nejnovější a nejpokročilejší podnikové zabezpečení, správu, spolupráci a podnikovou analytiku.
Microsoft 365 F1 - roční předplatné 650 Objednat
Klíčové produkty a funkce v rámci služby Microsoft 365 pro vybavení pracovníků první linie
Microsoft 365 F3 - roční předplatné 1 050 Objednat
Nejlepší aplikace a služby produktivity ve své třídě v rámci služby Microsoft 365 pro pracovníky první linie
Microsoft 365 Apps pro firmy (roční předplatné) 2 900 Objednat
Nejlepší pro firmy, které potřebují aplikace Office na různých zařízeních a cloudové úložiště souborů. Profesionální e-mail a Microsoft Teams nejsou zahrnuty. Pro podniky do 300 zaměstnanců.
Skykick Cloud Backup pro Microsoft 365 2 500 Objednat
Azure Active Directory Premium P1 - roční předplatné 1 650 Objednat
Služba Azure Active Directory Premium poskytuje jednotné přihlašování k tisícům cloudových aplikací (SaaS) a přístup k webovým aplikacím provozovaným na lokálních počítačích. Služba Azure Active Directory Premium je vytvořena pro snadné používání a nabízí řízení přístupu pomocí vícefaktorového ověřování (MFA) na základě stavu zařízení, umístění uživatele a jeho identity a ucelené bezpečnostní zprávy, audity a upozornění.
Azure Active Directory Premium P2 - roční předplatné 2 450 Objednat
Azure Active Directory Premium P2: Komplexní cloudové řešení správy identit a přístupu s pokročilou ochranou identit pro všechny uživatele a správce.
Azure Information Protection Premium P1 - roční předplatné 550 Objednat
Pomáhá trvale klasifikovat, označovat a chránit důvěrné dokumenty a e-maily. Přístup k informacím lze také řídit určením oprávnění ke sdíleným datům. Snadno se používá a je hluboce integrován se službou Office 365.
Microsoft Defender pro firmy - roční předplatné 770 Objednat
Pokročilé zabezpečení koncových bodů optimalizované pro malé a střední podniky
Microsoft Enterprise Mobility + Security E3 (roční předplatné) 2 850 Objednat
Pohodlný a cenově výhodný způsob nákupu cloudových služeb společnosti Microsoft pro koncové uživatele a zařízení:  Azure AD Premium P1, Azure Information Protection Premium P1, Microsoft Advanced Threat Analytics a Microsoft Intune.
Microsoft Enterprise Mobility + Security E5 (roční předplatné) 4 350 Objednat
Microsoft Enterprise Mobility + Security E5 je nejkomplexnější cloudové řešení pro zabezpečení firemních dat ve světě, který se orientuje na mobilní zařízení a cloud.
Microsoft Intune - roční předplatné 2 100 Objednat
Microsoft Intune pomáhá organizacím poskytovat zaměstnancům přístup k firemním aplikacím, datům a zdrojům odkudkoli a téměř z jakéhokoli zařízení a zároveň pomáhá zabezpečit firemní informace.
Microsoft OneDrive pro Firmy Plán 1 1 350 Objednat
Pohodlní online společníci aplikací Microsoft Word, Excel, PowerPoint a OneNote, s nimiž můžete provádět nenáročné úpravy dokumentů přímo z webového prohlížeče pomocí služby OneDrive pro firmy.
Microsoft OneDrive pro Firmy Plán 2 2 650 Objednat
Poskytuje osobní cloudové úložiště, offline přístup a sdílení spolu s pohodlnými online společníky aplikací Microsoft Word, Excel, PowerPoint a OneNote pro lehké úpravy dokumentů přímo z webového prohlížeče. Zahrnuje také dodržování předpisů a ochranu informací pro vaše soubory včetně zákonného zadržení, správy práv a prevence ztráty dat.
Microsoft Power BI Pro 2 650 Objednat
Cloudová služba pro podnikovou analýzu, která umožňuje komukoli vizualizovat a analyzovat data s větší rychlostí, efektivitou a porozuměním. Power BI Pro poskytuje rozšířenou podporu zdrojů dat, datovou kapacitu, týmovou spolupráci a možnosti správy.
Microsoft Project Plán 1 2 650 Objednat
Online řešení pro správu projektů, které vám pomůže udržet projekty, zdroje a týmy v pořádku a na správné cestě. Plánujte projekty, sledujte jejich stav a spolupracujte s ostatními prakticky odkudkoli.
Microsoft Project Plán 3 7 950 Objednat
Kompletní online řešení pro správu projektů, které vám pomůže udržet vaše projekty, zdroje a týmy v pořádku a na správné cestě. Plánujte projekty, sledujte jejich stav a spolupracujte s ostatními prakticky odkudkoli.
Microsoft SharePoint Online Plán 1 1 350 Objednat
Plán spolupráce, který uživatelům umožňuje sdílet, spravovat a vyhledávat informace a zdroje.
Microsoft SharePoint Online Plán 2 2 650 Objednat
Nejlepší plán spolupráce s pokročilými funkcemi pro bohaté formuláře, vylepšenou vizualizaci dat, publikování databází Access a hostované diagramy Visio.
Microsoft Visio (Plán 1) - roční předplatné 1 350 Objednat
Lehké webové řešení pro tvorbu diagramů, které uživatelům umožňuje vytvářet, sdílet a ukládat základní diagramy kdekoli.
Microsoft Visio (Plán 2) - roční předplatné 3 950 Objednat
Jednotlivcům i týmům usnadňuje vytváření datově propojených diagramů, které zjednodušují složité informace. Obsahuje podporu BPMN 2.0, import souborů AutoCAD a UML 2.4. Každý uživatel si může nainstalovat aplikaci Visio až na pět počítačů se systémy Windows 10/11, Windows 8.1, Windows 8 nebo Windows 7.
Název produktu Cena od  
Microsoft Windows 10/11 Enterprise E3 (roční předplatné) 1 850 Objednat
Systém Windows 10/11 Enterprise E3 navazuje na systém Windows 10/11 Pro a přináší funkce zabezpečení, správy a řízení na podnikové úrovni pro velké a středně velké společnosti nebo pro podniky jakékoli velikosti, které zpracovávají citlivá data, působí v regulovaných odvětvích nebo vyvíjejí duševní vlastnictví, které musí zůstat zabezpečené. Zvýšené zabezpečení pomáhá chránit citlivá data, identity a zařízení před kybernetickými hrozbami a poskytuje rozšířené možnosti nasazení a správy softwaru a zařízení.
Microsoft Windows 10/11 Enterprise E5 (roční předplatné) 3 350 Objednat
Windows 10/11 Enterprise E5 obsahuje Windows 10/11 Enterprise E3 a Microsoft Defender Advanced Threat Protection (ATP). Microsoft Defender ATP je jednotná platforma pro zabezpečení koncových bodů a umožňuje podnikovým zákazníkům chránit, odhalovat, vyšetřovat a reagovat na pokročilé útoky a narušení dat. Je vestavěná, funguje v cloudu, využívá umělou inteligenci k automatizaci bezpečnostních incidentů a využívá Microsoft Intelligent Security Graph k integraci detekce a zkoumání s dalšími službami Microsoft Threat Protection.
Název produktu Cena od  
Microsoft Exchange Online (Plán 1) 1 250 Objednat
Zprávy, kalendář a archivace e-mailů dostupné z aplikace Outlook na počítačích, webu a mobilních zařízeních.
Microsoft Exchange Online (Plán 2) 2 150 Objednat
Nejlepší plán pro zasílání zpráv a kalendářů přístupný z počítačů, webu a mobilních zařízení s pokročilou archivací, dodržováním předpisů a integrovanými funkcemi hlasové pošty.
Microsoft Exchange Online Kiosk - roční předplatné 550 Objednat
Základní plán zasílání zpráv a kalendáře s webovým e-mailem a přístupem POP.
Online archiv pro službu Exchange Online 800 Objednat
Cloudové archivační řešení podnikové třídy pro Office 365 Enterprise K1 a Exchange Online (plán 1). Toto řešení může vaší organizaci pomoci při řešení problémů s archivací, dodržováním předpisů, regulací a e-discovery.
Skykick Cloud Backup pro Exchange Online 1 150 Objednat
Název produktu Cena od  
Office 365 E1 - roční předplatné 2 650 Objednat
Online verze sady Office s e-mailem, rychlými zprávami, videokonferencemi v HD rozlišení a 1 TB osobního úložiště a sdílení souborů. Nezahrnuje sadu Office pro PC nebo Mac.
Office 365 E3 - roční předplatné 7 150 Objednat
Sada Office pro PC a Mac s aplikacemi pro tablety a telefony, dále e-mail, rychlé zasílání zpráv, videokonference v HD rozlišení, osobní úložiště a sdílení souborů s kapacitou 1 TB a dostupné doplňky, jako je volání do PSTN.
Office 365 Enterprise E5 11 750 Objednat
Sada Office, e-mail, instant messaging, videokonference v HD rozlišení, osobní úložiště a sdílení souborů s kapacitou 1 TB, pokročilé zabezpečení, analytika a audiokonference.
Název produktu Cena od  
Microsoft 365 Business Basic (roční předplatné) 1 650 Objednat
Nejlepší pro firmy, které potřebují profesionální e-mail, cloudové úložiště souborů a online schůzky a chat. Nezahrnuje desktopové verze aplikací Office, jako je Excel, Word a PowerPoint. Pro podniky s až 300 zaměstnanci.
Microsoft 365 Business Standard (roční předplatné) 3 450 Objednat
Nejlepší pro firmy, které potřebují aplikace Office na různých zařízeních a profesionální e-mail, cloudové úložiště souborů a online schůzky a chat. Pro podniky s až 300 zaměstnanci.
Microsoft 365 Business Premium (roční předplatné) 5 950 Objednat
Nejlepší pro firmy, které potřebují všechny aplikace a služby zahrnuté v Business Standard a navíc pokročilou ochranu proti kybernetickým hrozbám a správu zařízení. Pro podniky s až 300 zaměstnanci.
Microsoft 365 E3 (roční předplatné) 9 950 Objednat
Office 365 E3, Enterprise Mobility + Security E3 a Windows 10/11 Enterprise E3. Tato sada produktů licencovaných na uživatele nabízí uživatelům nejlepší produktivitu ve své třídě na všech zařízeních a zároveň poskytuje zabezpečení a kontrolu IT.
Microsoft 365 E5 - roční předplatné 15 950 Objednat
Office 365 E5, Enterprise Mobility + Security E5 a Windows 10/11 Enterprise E5. Tato sada produktů s licencí na uživatele nabízí zákazníkům nejnovější a nejpokročilejší podnikové zabezpečení, správu, spolupráci a podnikovou analytiku.
Microsoft 365 F1 - roční předplatné 650 Objednat
Klíčové produkty a funkce v rámci služby Microsoft 365 pro vybavení pracovníků první linie
Microsoft 365 F3 - roční předplatné 1 050 Objednat
Nejlepší aplikace a služby produktivity ve své třídě v rámci služby Microsoft 365 pro pracovníky první linie
Microsoft 365 Apps pro firmy (roční předplatné) 2 900 Objednat
Nejlepší pro firmy, které potřebují aplikace Office na různých zařízeních a cloudové úložiště souborů. Profesionální e-mail a Microsoft Teams nejsou zahrnuty. Pro podniky do 300 zaměstnanců.
Skykick Cloud Backup pro Microsoft 365 2 500 Objednat
Název produktu Cena od  
Azure Active Directory Premium P1 - roční předplatné 1 650 Objednat
Služba Azure Active Directory Premium poskytuje jednotné přihlašování k tisícům cloudových aplikací (SaaS) a přístup k webovým aplikacím provozovaným na lokálních počítačích. Služba Azure Active Directory Premium je vytvořena pro snadné používání a nabízí řízení přístupu pomocí vícefaktorového ověřování (MFA) na základě stavu zařízení, umístění uživatele a jeho identity a ucelené bezpečnostní zprávy, audity a upozornění.
Azure Active Directory Premium P2 - roční předplatné 2 450 Objednat
Azure Active Directory Premium P2: Komplexní cloudové řešení správy identit a přístupu s pokročilou ochranou identit pro všechny uživatele a správce.
Azure Information Protection Premium P1 - roční předplatné 550 Objednat
Pomáhá trvale klasifikovat, označovat a chránit důvěrné dokumenty a e-maily. Přístup k informacím lze také řídit určením oprávnění ke sdíleným datům. Snadno se používá a je hluboce integrován se službou Office 365.
Název produktu Cena od  
Microsoft Defender pro firmy - roční předplatné 770 Objednat
Pokročilé zabezpečení koncových bodů optimalizované pro malé a střední podniky
Microsoft Enterprise Mobility + Security E3 (roční předplatné) 2 850 Objednat
Pohodlný a cenově výhodný způsob nákupu cloudových služeb společnosti Microsoft pro koncové uživatele a zařízení:  Azure AD Premium P1, Azure Information Protection Premium P1, Microsoft Advanced Threat Analytics a Microsoft Intune.
Microsoft Enterprise Mobility + Security E5 (roční předplatné) 4 350 Objednat
Microsoft Enterprise Mobility + Security E5 je nejkomplexnější cloudové řešení pro zabezpečení firemních dat ve světě, který se orientuje na mobilní zařízení a cloud.
Microsoft Intune - roční předplatné 2 100 Objednat
Microsoft Intune pomáhá organizacím poskytovat zaměstnancům přístup k firemním aplikacím, datům a zdrojům odkudkoli a téměř z jakéhokoli zařízení a zároveň pomáhá zabezpečit firemní informace.
Microsoft OneDrive pro Firmy Plán 1 1 350 Objednat
Pohodlní online společníci aplikací Microsoft Word, Excel, PowerPoint a OneNote, s nimiž můžete provádět nenáročné úpravy dokumentů přímo z webového prohlížeče pomocí služby OneDrive pro firmy.
Microsoft OneDrive pro Firmy Plán 2 2 650 Objednat
Poskytuje osobní cloudové úložiště, offline přístup a sdílení spolu s pohodlnými online společníky aplikací Microsoft Word, Excel, PowerPoint a OneNote pro lehké úpravy dokumentů přímo z webového prohlížeče. Zahrnuje také dodržování předpisů a ochranu informací pro vaše soubory včetně zákonného zadržení, správy práv a prevence ztráty dat.
Microsoft Power BI Pro 2 650 Objednat
Cloudová služba pro podnikovou analýzu, která umožňuje komukoli vizualizovat a analyzovat data s větší rychlostí, efektivitou a porozuměním. Power BI Pro poskytuje rozšířenou podporu zdrojů dat, datovou kapacitu, týmovou spolupráci a možnosti správy.
Microsoft Project Plán 1 2 650 Objednat
Online řešení pro správu projektů, které vám pomůže udržet projekty, zdroje a týmy v pořádku a na správné cestě. Plánujte projekty, sledujte jejich stav a spolupracujte s ostatními prakticky odkudkoli.
Microsoft Project Plán 3 7 950 Objednat
Kompletní online řešení pro správu projektů, které vám pomůže udržet vaše projekty, zdroje a týmy v pořádku a na správné cestě. Plánujte projekty, sledujte jejich stav a spolupracujte s ostatními prakticky odkudkoli.
Microsoft SharePoint Online Plán 1 1 350 Objednat
Plán spolupráce, který uživatelům umožňuje sdílet, spravovat a vyhledávat informace a zdroje.
Microsoft SharePoint Online Plán 2 2 650 Objednat
Nejlepší plán spolupráce s pokročilými funkcemi pro bohaté formuláře, vylepšenou vizualizaci dat, publikování databází Access a hostované diagramy Visio.
Microsoft Visio (Plán 1) - roční předplatné 1 350 Objednat
Lehké webové řešení pro tvorbu diagramů, které uživatelům umožňuje vytvářet, sdílet a ukládat základní diagramy kdekoli.
Microsoft Visio (Plán 2) - roční předplatné 3 950 Objednat
Jednotlivcům i týmům usnadňuje vytváření datově propojených diagramů, které zjednodušují složité informace. Obsahuje podporu BPMN 2.0, import souborů AutoCAD a UML 2.4. Každý uživatel si může nainstalovat aplikaci Visio až na pět počítačů se systémy Windows 10/11, Windows 8.1, Windows 8 nebo Windows 7.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram