Microsoft - přehled nabízených produktů

Úplný seznam námi nabízených produktů Microsoft.
Rádi vám je poskytneme, případně poradíme s jejich výběrem.
Vše
Windows
Exchange
Office 365
Microsoft 365
Azure
Apps
Copilot
Název produktu Cena od  
Microsoft Windows 10/11 Enterprise E3 (roční předplatné) 1 850 Objednat
Systém Windows 10/11 Enterprise E3 navazuje na systém Windows 10/11 Pro a přináší funkce zabezpečení, správy a řízení na podnikové úrovni pro velké a středně velké společnosti nebo pro podniky jakékoli velikosti, které zpracovávají citlivá data, působí v regulovaných odvětvích nebo vyvíjejí duševní vlastnictví, které musí zůstat zabezpečené. Zvýšené zabezpečení pomáhá chránit citlivá data, identity a zařízení před kybernetickými hrozbami a poskytuje rozšířené možnosti nasazení a správy softwaru a zařízení.
Microsoft Windows 10/11 Enterprise E5 (roční předplatné) 3 350 Objednat
Windows 10/11 Enterprise E5 obsahuje Windows 10/11 Enterprise E3 a Microsoft Defender Advanced Threat Protection (ATP). Microsoft Defender ATP je jednotná platforma pro zabezpečení koncových bodů a umožňuje podnikovým zákazníkům chránit, odhalovat, vyšetřovat a reagovat na pokročilé útoky a narušení dat. Je vestavěná, funguje v cloudu, využívá umělou inteligenci k automatizaci bezpečnostních incidentů a využívá Microsoft Intelligent Security Graph k integraci detekce a zkoumání s dalšími službami Microsoft Threat Protection.
Microsoft Exchange Online (Plán 1) 1 250 Objednat
Zprávy, kalendář a archivace e-mailů dostupné z aplikace Outlook na počítačích, webu a mobilních zařízeních.
Microsoft Exchange Online (Plán 2) 2 150 Objednat
Nejlepší plán pro zasílání zpráv a kalendářů přístupný z počítačů, webu a mobilních zařízení s pokročilou archivací, dodržováním předpisů a integrovanými funkcemi hlasové pošty.
Microsoft Exchange Online Kiosk - roční předplatné 550 Objednat
Základní plán zasílání zpráv a kalendáře s webovým e-mailem a přístupem POP.
Online archiv pro službu Exchange Online 800 Objednat
Cloudové archivační řešení podnikové třídy pro Office 365 Enterprise K1 a Exchange Online (plán 1). Toto řešení může vaší organizaci pomoci při řešení problémů s archivací, dodržováním předpisů, regulací a e-discovery.
Skykick Cloud Backup pro Exchange Online 1 150 Objednat
Office 365 E1 - roční předplatné 2 650 Objednat
Online verze sady Office s e-mailem, rychlými zprávami, videokonferencemi v HD rozlišení a 1 TB osobního úložiště a sdílení souborů. Nezahrnuje sadu Office pro PC nebo Mac.
Office 365 E3 - roční předplatné 7 150 Objednat
Sada Office pro PC a Mac s aplikacemi pro tablety a telefony, dále e-mail, rychlé zasílání zpráv, videokonference v HD rozlišení, osobní úložiště a sdílení souborů s kapacitou 1 TB a dostupné doplňky, jako je volání do PSTN.
Office 365 Enterprise E5 11 750 Objednat
Sada Office, e-mail, instant messaging, videokonference v HD rozlišení, osobní úložiště a sdílení souborů s kapacitou 1 TB, pokročilé zabezpečení, analytika a audiokonference.
Microsoft 365 Business Basic (roční předplatné) 1 650 Objednat
Nejlepší pro firmy, které potřebují profesionální e-mail, cloudové úložiště souborů a online schůzky a chat. Nezahrnuje desktopové verze aplikací Office, jako je Excel, Word a PowerPoint. Pro podniky s až 300 zaměstnanci.
Microsoft 365 Business Standard (roční předplatné) 3 450 Objednat
Nejlepší pro firmy, které potřebují aplikace Office na různých zařízeních a profesionální e-mail, cloudové úložiště souborů a online schůzky a chat. Pro podniky s až 300 zaměstnanci.
Microsoft 365 Business Premium (roční předplatné) 5 950 Objednat
Nejlepší pro firmy, které potřebují všechny aplikace a služby zahrnuté v Business Standard a navíc pokročilou ochranu proti kybernetickým hrozbám a správu zařízení. Pro podniky s až 300 zaměstnanci.
Microsoft 365 E3 (roční předplatné) 9 950 Objednat
Office 365 E3, Enterprise Mobility + Security E3 a Windows 10/11 Enterprise E3. Tato sada produktů licencovaných na uživatele nabízí uživatelům nejlepší produktivitu ve své třídě na všech zařízeních a zároveň poskytuje zabezpečení a kontrolu IT.
Microsoft 365 E5 - roční předplatné 15 950 Objednat
Office 365 E5, Enterprise Mobility + Security E5 a Windows 10/11 Enterprise E5. Tato sada produktů s licencí na uživatele nabízí zákazníkům nejnovější a nejpokročilejší podnikové zabezpečení, správu, spolupráci a podnikovou analytiku.
Microsoft 365 F1 - roční předplatné 650 Objednat
Klíčové produkty a funkce v rámci služby Microsoft 365 pro vybavení pracovníků první linie
Microsoft 365 F3 - roční předplatné 1 050 Objednat
Nejlepší aplikace a služby produktivity ve své třídě v rámci služby Microsoft 365 pro pracovníky první linie
Microsoft 365 Apps pro firmy (roční předplatné) 2 900 Objednat
Nejlepší pro firmy, které potřebují aplikace Office na různých zařízeních a cloudové úložiště souborů. Profesionální e-mail a Microsoft Teams nejsou zahrnuty. Pro podniky do 300 zaměstnanců.
Skykick Cloud Backup pro Microsoft 365 2 500 Objednat
Azure Active Directory Premium P1 - roční předplatné 1 650 Objednat
Služba Azure Active Directory Premium poskytuje jednotné přihlašování k tisícům cloudových aplikací (SaaS) a přístup k webovým aplikacím provozovaným na lokálních počítačích. Služba Azure Active Directory Premium je vytvořena pro snadné používání a nabízí řízení přístupu pomocí vícefaktorového ověřování (MFA) na základě stavu zařízení, umístění uživatele a jeho identity a ucelené bezpečnostní zprávy, audity a upozornění.
Azure Active Directory Premium P2 - roční předplatné 2 450 Objednat
Azure Active Directory Premium P2: Komplexní cloudové řešení správy identit a přístupu s pokročilou ochranou identit pro všechny uživatele a správce.
Azure Information Protection Premium P1 - roční předplatné 550 Objednat
Pomáhá trvale klasifikovat, označovat a chránit důvěrné dokumenty a e-maily. Přístup k informacím lze také řídit určením oprávnění ke sdíleným datům. Snadno se používá a je hluboce integrován se službou Office 365.
Microsoft Defender pro firmy - roční předplatné 770 Objednat
Pokročilé zabezpečení koncových bodů optimalizované pro malé a střední podniky
Microsoft Enterprise Mobility + Security E3 (roční předplatné) 2 850 Objednat
Pohodlný a cenově výhodný způsob nákupu cloudových služeb společnosti Microsoft pro koncové uživatele a zařízení:  Azure AD Premium P1, Azure Information Protection Premium P1, Microsoft Advanced Threat Analytics a Microsoft Intune.
Microsoft Enterprise Mobility + Security E5 (roční předplatné) 4 350 Objednat
Microsoft Enterprise Mobility + Security E5 je nejkomplexnější cloudové řešení pro zabezpečení firemních dat ve světě, který se orientuje na mobilní zařízení a cloud.
Microsoft Intune - roční předplatné 2 100 Objednat
Microsoft Intune pomáhá organizacím poskytovat zaměstnancům přístup k firemním aplikacím, datům a zdrojům odkudkoli a téměř z jakéhokoli zařízení a zároveň pomáhá zabezpečit firemní informace.
Microsoft OneDrive pro Firmy Plán 1 1 350 Objednat
Pohodlní online společníci aplikací Microsoft Word, Excel, PowerPoint a OneNote, s nimiž můžete provádět nenáročné úpravy dokumentů přímo z webového prohlížeče pomocí služby OneDrive pro firmy.
Microsoft OneDrive pro Firmy Plán 2 2 650 Objednat
Poskytuje osobní cloudové úložiště, offline přístup a sdílení spolu s pohodlnými online společníky aplikací Microsoft Word, Excel, PowerPoint a OneNote pro lehké úpravy dokumentů přímo z webového prohlížeče. Zahrnuje také dodržování předpisů a ochranu informací pro vaše soubory včetně zákonného zadržení, správy práv a prevence ztráty dat.
Microsoft Power BI Pro 2 650 Objednat
Cloudová služba pro podnikovou analýzu, která umožňuje komukoli vizualizovat a analyzovat data s větší rychlostí, efektivitou a porozuměním. Power BI Pro poskytuje rozšířenou podporu zdrojů dat, datovou kapacitu, týmovou spolupráci a možnosti správy.
Microsoft Project Plán 1 2 650 Objednat
Online řešení pro správu projektů, které vám pomůže udržet projekty, zdroje a týmy v pořádku a na správné cestě. Plánujte projekty, sledujte jejich stav a spolupracujte s ostatními prakticky odkudkoli.
Microsoft Project Plán 3 7 950 Objednat
Kompletní online řešení pro správu projektů, které vám pomůže udržet vaše projekty, zdroje a týmy v pořádku a na správné cestě. Plánujte projekty, sledujte jejich stav a spolupracujte s ostatními prakticky odkudkoli.
Microsoft SharePoint Online Plán 1 1 350 Objednat
Plán spolupráce, který uživatelům umožňuje sdílet, spravovat a vyhledávat informace a zdroje.
Microsoft SharePoint Online Plán 2 2 650 Objednat
Nejlepší plán spolupráce s pokročilými funkcemi pro bohaté formuláře, vylepšenou vizualizaci dat, publikování databází Access a hostované diagramy Visio.
Microsoft Visio (Plán 1) - roční předplatné 1 350 Objednat
Lehké webové řešení pro tvorbu diagramů, které uživatelům umožňuje vytvářet, sdílet a ukládat základní diagramy kdekoli.
Microsoft Visio (Plán 2) - roční předplatné 3 950 Objednat
Jednotlivcům i týmům usnadňuje vytváření datově propojených diagramů, které zjednodušují složité informace. Obsahuje podporu BPMN 2.0, import souborů AutoCAD a UML 2.4. Každý uživatel si může nainstalovat aplikaci Visio až na pět počítačů se systémy Windows 10/11, Windows 8.1, Windows 8 nebo Windows 7.
Copilot Microsoft 365 pro firmy (roční předplatné) 8 700 Objednat
Copilot 365 pro firmy rozšiřuje produktivitu uživatelů o generativní umělou inteligenci. Pro fungování musí mít uživatel licenci Microsoft 365 Business Standard nebo Business Premium, Microsoft 365 E3 nebo E5 nebo Office 365 E3 nebo E5.
Název produktu Cena od  
Microsoft Windows 10/11 Enterprise E3 (roční předplatné) 1 850 Objednat
Systém Windows 10/11 Enterprise E3 navazuje na systém Windows 10/11 Pro a přináší funkce zabezpečení, správy a řízení na podnikové úrovni pro velké a středně velké společnosti nebo pro podniky jakékoli velikosti, které zpracovávají citlivá data, působí v regulovaných odvětvích nebo vyvíjejí duševní vlastnictví, které musí zůstat zabezpečené. Zvýšené zabezpečení pomáhá chránit citlivá data, identity a zařízení před kybernetickými hrozbami a poskytuje rozšířené možnosti nasazení a správy softwaru a zařízení.
Microsoft Windows 10/11 Enterprise E5 (roční předplatné) 3 350 Objednat
Windows 10/11 Enterprise E5 obsahuje Windows 10/11 Enterprise E3 a Microsoft Defender Advanced Threat Protection (ATP). Microsoft Defender ATP je jednotná platforma pro zabezpečení koncových bodů a umožňuje podnikovým zákazníkům chránit, odhalovat, vyšetřovat a reagovat na pokročilé útoky a narušení dat. Je vestavěná, funguje v cloudu, využívá umělou inteligenci k automatizaci bezpečnostních incidentů a využívá Microsoft Intelligent Security Graph k integraci detekce a zkoumání s dalšími službami Microsoft Threat Protection.
Název produktu Cena od  
Microsoft Exchange Online (Plán 1) 1 250 Objednat
Zprávy, kalendář a archivace e-mailů dostupné z aplikace Outlook na počítačích, webu a mobilních zařízeních.
Microsoft Exchange Online (Plán 2) 2 150 Objednat
Nejlepší plán pro zasílání zpráv a kalendářů přístupný z počítačů, webu a mobilních zařízení s pokročilou archivací, dodržováním předpisů a integrovanými funkcemi hlasové pošty.
Microsoft Exchange Online Kiosk - roční předplatné 550 Objednat
Základní plán zasílání zpráv a kalendáře s webovým e-mailem a přístupem POP.
Online archiv pro službu Exchange Online 800 Objednat
Cloudové archivační řešení podnikové třídy pro Office 365 Enterprise K1 a Exchange Online (plán 1). Toto řešení může vaší organizaci pomoci při řešení problémů s archivací, dodržováním předpisů, regulací a e-discovery.
Skykick Cloud Backup pro Exchange Online 1 150 Objednat
Název produktu Cena od  
Office 365 E1 - roční předplatné 2 650 Objednat
Online verze sady Office s e-mailem, rychlými zprávami, videokonferencemi v HD rozlišení a 1 TB osobního úložiště a sdílení souborů. Nezahrnuje sadu Office pro PC nebo Mac.
Office 365 E3 - roční předplatné 7 150 Objednat
Sada Office pro PC a Mac s aplikacemi pro tablety a telefony, dále e-mail, rychlé zasílání zpráv, videokonference v HD rozlišení, osobní úložiště a sdílení souborů s kapacitou 1 TB a dostupné doplňky, jako je volání do PSTN.
Office 365 Enterprise E5 11 750 Objednat
Sada Office, e-mail, instant messaging, videokonference v HD rozlišení, osobní úložiště a sdílení souborů s kapacitou 1 TB, pokročilé zabezpečení, analytika a audiokonference.
Název produktu Cena od  
Microsoft 365 Business Basic (roční předplatné) 1 650 Objednat
Nejlepší pro firmy, které potřebují profesionální e-mail, cloudové úložiště souborů a online schůzky a chat. Nezahrnuje desktopové verze aplikací Office, jako je Excel, Word a PowerPoint. Pro podniky s až 300 zaměstnanci.
Microsoft 365 Business Standard (roční předplatné) 3 450 Objednat
Nejlepší pro firmy, které potřebují aplikace Office na různých zařízeních a profesionální e-mail, cloudové úložiště souborů a online schůzky a chat. Pro podniky s až 300 zaměstnanci.
Microsoft 365 Business Premium (roční předplatné) 5 950 Objednat
Nejlepší pro firmy, které potřebují všechny aplikace a služby zahrnuté v Business Standard a navíc pokročilou ochranu proti kybernetickým hrozbám a správu zařízení. Pro podniky s až 300 zaměstnanci.
Microsoft 365 E3 (roční předplatné) 9 950 Objednat
Office 365 E3, Enterprise Mobility + Security E3 a Windows 10/11 Enterprise E3. Tato sada produktů licencovaných na uživatele nabízí uživatelům nejlepší produktivitu ve své třídě na všech zařízeních a zároveň poskytuje zabezpečení a kontrolu IT.
Microsoft 365 E5 - roční předplatné 15 950 Objednat
Office 365 E5, Enterprise Mobility + Security E5 a Windows 10/11 Enterprise E5. Tato sada produktů s licencí na uživatele nabízí zákazníkům nejnovější a nejpokročilejší podnikové zabezpečení, správu, spolupráci a podnikovou analytiku.
Microsoft 365 F1 - roční předplatné 650 Objednat
Klíčové produkty a funkce v rámci služby Microsoft 365 pro vybavení pracovníků první linie
Microsoft 365 F3 - roční předplatné 1 050 Objednat
Nejlepší aplikace a služby produktivity ve své třídě v rámci služby Microsoft 365 pro pracovníky první linie
Microsoft 365 Apps pro firmy (roční předplatné) 2 900 Objednat
Nejlepší pro firmy, které potřebují aplikace Office na různých zařízeních a cloudové úložiště souborů. Profesionální e-mail a Microsoft Teams nejsou zahrnuty. Pro podniky do 300 zaměstnanců.
Skykick Cloud Backup pro Microsoft 365 2 500 Objednat
Název produktu Cena od  
Azure Active Directory Premium P1 - roční předplatné 1 650 Objednat
Služba Azure Active Directory Premium poskytuje jednotné přihlašování k tisícům cloudových aplikací (SaaS) a přístup k webovým aplikacím provozovaným na lokálních počítačích. Služba Azure Active Directory Premium je vytvořena pro snadné používání a nabízí řízení přístupu pomocí vícefaktorového ověřování (MFA) na základě stavu zařízení, umístění uživatele a jeho identity a ucelené bezpečnostní zprávy, audity a upozornění.
Azure Active Directory Premium P2 - roční předplatné 2 450 Objednat
Azure Active Directory Premium P2: Komplexní cloudové řešení správy identit a přístupu s pokročilou ochranou identit pro všechny uživatele a správce.
Azure Information Protection Premium P1 - roční předplatné 550 Objednat
Pomáhá trvale klasifikovat, označovat a chránit důvěrné dokumenty a e-maily. Přístup k informacím lze také řídit určením oprávnění ke sdíleným datům. Snadno se používá a je hluboce integrován se službou Office 365.
Název produktu Cena od  
Microsoft Defender pro firmy - roční předplatné 770 Objednat
Pokročilé zabezpečení koncových bodů optimalizované pro malé a střední podniky
Microsoft Enterprise Mobility + Security E3 (roční předplatné) 2 850 Objednat
Pohodlný a cenově výhodný způsob nákupu cloudových služeb společnosti Microsoft pro koncové uživatele a zařízení:  Azure AD Premium P1, Azure Information Protection Premium P1, Microsoft Advanced Threat Analytics a Microsoft Intune.
Microsoft Enterprise Mobility + Security E5 (roční předplatné) 4 350 Objednat
Microsoft Enterprise Mobility + Security E5 je nejkomplexnější cloudové řešení pro zabezpečení firemních dat ve světě, který se orientuje na mobilní zařízení a cloud.
Microsoft Intune - roční předplatné 2 100 Objednat
Microsoft Intune pomáhá organizacím poskytovat zaměstnancům přístup k firemním aplikacím, datům a zdrojům odkudkoli a téměř z jakéhokoli zařízení a zároveň pomáhá zabezpečit firemní informace.
Microsoft OneDrive pro Firmy Plán 1 1 350 Objednat
Pohodlní online společníci aplikací Microsoft Word, Excel, PowerPoint a OneNote, s nimiž můžete provádět nenáročné úpravy dokumentů přímo z webového prohlížeče pomocí služby OneDrive pro firmy.
Microsoft OneDrive pro Firmy Plán 2 2 650 Objednat
Poskytuje osobní cloudové úložiště, offline přístup a sdílení spolu s pohodlnými online společníky aplikací Microsoft Word, Excel, PowerPoint a OneNote pro lehké úpravy dokumentů přímo z webového prohlížeče. Zahrnuje také dodržování předpisů a ochranu informací pro vaše soubory včetně zákonného zadržení, správy práv a prevence ztráty dat.
Microsoft Power BI Pro 2 650 Objednat
Cloudová služba pro podnikovou analýzu, která umožňuje komukoli vizualizovat a analyzovat data s větší rychlostí, efektivitou a porozuměním. Power BI Pro poskytuje rozšířenou podporu zdrojů dat, datovou kapacitu, týmovou spolupráci a možnosti správy.
Microsoft Project Plán 1 2 650 Objednat
Online řešení pro správu projektů, které vám pomůže udržet projekty, zdroje a týmy v pořádku a na správné cestě. Plánujte projekty, sledujte jejich stav a spolupracujte s ostatními prakticky odkudkoli.
Microsoft Project Plán 3 7 950 Objednat
Kompletní online řešení pro správu projektů, které vám pomůže udržet vaše projekty, zdroje a týmy v pořádku a na správné cestě. Plánujte projekty, sledujte jejich stav a spolupracujte s ostatními prakticky odkudkoli.
Microsoft SharePoint Online Plán 1 1 350 Objednat
Plán spolupráce, který uživatelům umožňuje sdílet, spravovat a vyhledávat informace a zdroje.
Microsoft SharePoint Online Plán 2 2 650 Objednat
Nejlepší plán spolupráce s pokročilými funkcemi pro bohaté formuláře, vylepšenou vizualizaci dat, publikování databází Access a hostované diagramy Visio.
Microsoft Visio (Plán 1) - roční předplatné 1 350 Objednat
Lehké webové řešení pro tvorbu diagramů, které uživatelům umožňuje vytvářet, sdílet a ukládat základní diagramy kdekoli.
Microsoft Visio (Plán 2) - roční předplatné 3 950 Objednat
Jednotlivcům i týmům usnadňuje vytváření datově propojených diagramů, které zjednodušují složité informace. Obsahuje podporu BPMN 2.0, import souborů AutoCAD a UML 2.4. Každý uživatel si může nainstalovat aplikaci Visio až na pět počítačů se systémy Windows 10/11, Windows 8.1, Windows 8 nebo Windows 7.
Název produktu Cena od  
Copilot Microsoft 365 pro firmy (roční předplatné) 8 700 Objednat
Copilot 365 pro firmy rozšiřuje produktivitu uživatelů o generativní umělou inteligenci. Pro fungování musí mít uživatel licenci Microsoft 365 Business Standard nebo Business Premium, Microsoft 365 E3 nebo E5 nebo Office 365 E3 nebo E5.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram