Microsoft 365 Business Premium - roční předplatné

Microsoft 365 Business Premium je aktuálně nejkomplexnější nabídka pro malé a střední firmy (do 300 uživatelů). Zahrnuje všechny služby Microsoft 365, upgrade Windows 7 a 8.1 na Windows 10/11, ochranu proti pokročilým kybernetickým hrozbám (pomocí sofistikované ochrany před phishingem a ransomwarem) a nadstavbu pro správu a zabezpečení zařízení, která se připojují k vašim datům.

Všechny služby, aplikace a ochrany jsou neustále aktualizovány a poskytují vždy ty nejnovější možnosti a odolají aktuálním bezpečnostním hrozbám. Jednoduše řečeno, pokud máte Microsoft 365 Business Premium, nepotřebujete pro vaší práci nic jiného.

😊
Přátelská a zkušená podpora pro bezproblémovou konfiguraci a nastavení.
💨
Rychlé a pohodlné dodání licencí a předplatných e-mailem.
📜
100% legální licence přímo od výrobce.

cena od: 5 950 

Smluvní závazky

Pevný roční závazek je cenově výhodnější. Během jednoho roku od objednávky:

 • lze přikupovat další předplatná,
 • lze kdykoliv povýšit předplatná na vyšší verze,
 • nelze licence ponížit až do dne uplynutí závazku za 12 měsíců,
 • nelze licence odebrat až do dne uplynutí závazku za 12 měsíců.

Flexibilní roční závazek umožňuje upravovat licence dle aktuální potřeby podobně jako doposud. Máte možnost využít roční fixace ceny a zároveň možnost odebírat licence v měsíčním intervalu, tedy ke dni měsíčního výročí od objednávky.

 • lze přikupovat další předplatná,
 • lze kdykoliv povýšit předplatná na vyšší verze,
 • lze ponížit předplatná na nižší verze v měsíčním intervalu ode dne objednávky,
 • lze licence odebrat v měsíčním intervalu ode dne objednávky.

„Flexibilní“ roční závazek je dražší, ale umožňuje lépe reagovat na aktuální potřebu. S licencemi lze pracovat stejně jako doposud, tedy předávat je kdykoliv v rámci organizace různým uživatelům.

TIP: Kombinace závazků
Výbornou zprávou je, že existuje možnost využívat souběžně předplatných s oběma typy ročních závazků. Doporučujeme proto vhodně kombinovat obě varianty a například pro kmenové zaměstnance využít pevný závazek a pro sezónní pracovníky závazek flexibilní.

Bezpečná platba pomocí:
Powered by stripe - badgeVerified by Visa

Služba Microsoft 365 Business Premium - roční předplatné

Obsahuje:

 • Vždy nejnovější verze kancelářské sady aplikací Microsoft Office
  Outlook OneDrive pro firmy Word Excel PowerPoint Publisher (jen pro PC) Access (jen pro PC)
 • Předplatné Office pro 5 počítačů PC nebo Mac pro každého uživatele (Publisher a Access pouze pro PC).
 • Aplikace Office Mobile pro 5 telefonů a 5 tabletů iPhone nebo Android, pomocí které můžete dokumenty aplikací Word, Excel a PowerPoint zobrazovat a upravovat přímo v telefonu.
 • Firemní e-mailovou schránku v Exchange na vlastní doméně o velikosti 50GB a sdílené schránky zdarma.
 • Microsoft Teams pro vzájemnou spolupráci a online schůzky a videokonference až pro 300 lidí.
 • 1TB cloudové úložiště OneDrive pro ukládání a sdílení dokumentů.
 • Upgrade na Windows 11 z Windows 10 Pro.
 • Aplikaci Bookings jako webový rezervační kalendář pro vaše podnikání.
 • Aplikace Office Online, díky kterým můžete také online pracovat s dokumenty Word, Excel, PowerPoint a s Outlookem  v internetovém prohlížeči.
 • Sway pro interaktivní dokumenty, prezentace, bulletiny, školení a další obsah.
 • Delve pro inteligentní hledání a zjišťování.
 • Microsoft Defender pro Microsoft 365
 • Ověřování, jednotné přihlašování a vícefaktorové ověřování (MFA)
 • Správa přístupových práv k informacím (IRM)
 • Intune pro správu zařízení

Služby

Exchange  E-mail a sdílené kalendáře - Exchange Online

S e-mailem na úrovni velkých podniků můžete pracovat v propracovaném a známém prostředí Outlooku, které můžete používat přímo ve svém počítači nebo ve webovém prohlížeči prostřednictvím aplikace Outlook Online. Každý uživatel Microsoft 365 Business Basic získá poštovní schránku o kapacitě 50 GB a bude moci odesílat přílohy o velikosti až 150 MB.

OneDrive pro firmySnadné sdílení, zálohování a synchronizace souborů - OneDrive pro firmy

OneDrive Pro firmy poskytuje každému uživateli 1 TB úložiště, díky kterému může přistupovat ke svým dokumentům prakticky kdekoliv. Můžete sdílet soubory s ostatními v rámci své organizace i mimo ni, ovládat, kdo může zobrazovat a upravovat jednotlivé soubory, a snadno synchronizovat soubory na počítačích a dalších zařízeních. Microsoft 365 Business Basic Vám díky této synchronizaci zajistí, že budete mít na všech zařízeních stejné - aktuální soubory.

SharePointTýmové weby, Intranet - SharePoint Online

Základní úložiště o kapacitě 1 TB a dalších 500 MB úložného prostoru na uživatele umožní snadný přístup k dokumentům a jejich sdílení. Lze využít jako firemní intranet s řešením na míru, pro které nás prosím kontaktujte.

TeamsTýmová spolupráce, webové konference, chatování - Microsoft Teams

Můžete pořádat skupinové chaty, online schůzky, hovorů a webové konference s podporou zvuku a videa a sdílení obrazovky ve vysokém rozlišení. Můžete spolupracovat na souborech pomocí integrovaných aplikací Office, jako je Word, Excel, PowerPoint a SharePoint a přidat svoje oblíbené aplikace od Microsoftu a služby třetích stran, aby vše ve firmě hladce fungovalo.

Microsoft 365 Business Premium - roční předplatné 12Plánování rozvrhů a správa schůzek

Aplikace Bookings obsahuje webový rezervační kalendář a integruje se s Outlookem – zákazníci si tak mohou flexibilně rezervovat čas, který jim nejlépe vyhovuje. Díky upozorněním prostřednictvím e-mailu a SMS se snižuje počet zmeškaných schůzek a zvyšuje spokojenost zákazníků.

DelveInteligentní hledání a zjišťování

Díky inteligentnímu hledání ve všech zdrojích dat včetně SharePointu, Delvu a aplikací Office můžete snadno objevovat obsah a odborné znalosti v celé organizaci.

 Microsoft 365 Business Premium - roční předplatné 15Vývoj webových a mobilních aplikací

S řešením Microsoft PowerApps můžete rychle vyvíjet firemní webové a mobilní aplikace na míru. Můžete si vybrat ze šablon nebo začít s tvorbou od začátku. Není nutné psát kód.

Microsoft 365 Business Premium - roční předplatné 17

Automatizace pracovních postupů

Služba Microsoft Power Automate vám umožní vytvářet automatické pracovní postupy mezi aplikacemi a službami – můžete tak dostávat oznámení, synchronizovat soubory, shromažďovat data a používat další funkce. Není nutné psát kód.

IntuneSpravujte mobilní zařízení, tablety a počítače

Díky Intune snadno a rychle přidáte zabezpečení na mobilní zařízení, tablety a počítače, které se připojují k vašim firemním datům.

Azure Information ProtectionDoplňte ochranu firemních dat

Udržte si kontrolu nad přístupem k citlivým informacím pomocí šifrování, které znemožní nežádoucí sdílení dat.

Azure Virtual DesktopZjednodušený víceuživatelský systém Windows se službou Azure Virtual Desktop

S podporou služby Azure Virtual Desktop získáte vícerelační prostředí Windows 11 a Windows 10 a Office a podporu pro prostředí Vzdálené plochy se zjednodušeným licencováním a nižšími náklady.

Defender

Zabezpečení koncových bodů na podnikové úrovni

Microsoft Defender pro firmy je řešení zabezpečení koncových bodů, které firmám do 300 zaměstnanců pomáhá zajistit ochranu před kybernetickými hrozbami včetně malwaru a ransomwaru v podobě snadno použitelného a cenově výhodného balíčku.

Azure Active Directory Premium P1Ověřování, jednotné přihlašování a vícefaktorové ověřování (MFA)

Azure Active Directory Premium P1 pro ověřování v cloudu (předávací ověřování, synchronizace hodnot hash hesel), federované ověřování (federované ověřování Active Directory Federation Services nebo federace s jinými poskytovateli identit), neomezené jednotné přihlašování, vícefaktorové ověřování (MFA), ověřování bez hesla (Windows Hello pro firmy, Microsoft Authenticator, integrace klíčů zabezpečení FIDO25) a další.

Snadné nasazení a správa

Další varianty:

Doporučujeme zakoupit:

crosschevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram