Microsoft 365 Business Premium

Microsoft 365 Business Premium je aktuálně nejkomplexnější nabídky pro malé a střední firmy (do 300 uživatelů). Zahrnuje všechny služby Microsoft 365, upgrade Windows 7 a 8.1 na Windows 10 Pro (integrující bezpečnostní ochranu Windows Defender Security Controls) a nadstavbu pro správu zařízení a jejich přístupu k firemním datům.

Všechny služby, aplikace a ochrany jsou neustále aktualizovány a poskytují vždy ty nejnovější možnosti a odolají aktuálním bezpečnostním hrozbám. Jednoduše řečeno, pokud máte Microsoft 365 Business Premium, nepotřebujete pro Vaši práci nic jiného.

😊
Přátelská a zkušená podpora pro bezproblémovou konfiguraci a nastavení.
💨
Rychlé a pohodlné dodání licencí a předplatných e-mailem.
📜
100% legální licence přímo od výrobce.

5 630  Cena s DPH: 6 812,30 

Bezpečná platba pomocí:
Powered by stripe - badgeVerified by Visa

Služba Microsoft 365 Business Premium

1 uživatelská licence Microsoft 365 Business Premium obsahuje:

 • Předplatné Office pro 5 počítačů PC nebo Mac pro každého uživatele.
  icon_word icon_excel icon_powerpoint icon_outlook icon_lync icon_publisher icon_onenote
 • Office Mobile pro iPhone a telefony Android, pomocí které můžete dokumenty aplikací Word, Excel a PowerPoint zobrazovat a upravovat přímo v telefonu.
 • Aplikace OneNote, Skype pro firmy Mobile a SharePoint Newsfeed lze používat na většině zařízení.
 • Firemní e-mailovou schránku v Exchange na vlastní doméně o velikosti 50GB a sdílené schránky zdarma.
 • Videohovory v Teams, online konference, práci v týmech a rychlý chat.
 • 1TB cloudové úložiště OneDrive pro ukládání a sdílení dokumentů.
 • Nepřetržitou podporu a garanci dostupnosti služeb 99,9%.
 • Aplikace Office pro PC a MAC s možností instalace na 5 PC/MAC, 5 tabletů a 5 mobilních telefonů s Android/IoS.
 • Windows Virtual Desktop
 • Microsoft Defender pro Microsoft 365
 • Správa přístupových práv k informacím (IRM)

Online služby

E-mail a sdílené kalendáře - Exchange Online

S e-mailem na úrovni velkých podniků můžete pracovat v propracovaném a známém prostředí Outlooku, které můžete používat přímo ve svém počítači nebo ve webovém prohlížeči prostřednictvím aplikace Outlook Online. Každý uživatel získá poštovní schránku o kapacitě 50 GB a bude moci odesílat přílohy o velikosti až 25 MB.

Snadné sdílení, zálohování a synchronizace souborů - OneDrive pro firmy

OneDrive pro firmy poskytuje každému uživateli 1 TB úložiště, díky kterému může přistupovat ke svým dokumentům prakticky kdekoliv. Můžete sdílet soubory s ostatními v rámci své organizace i mimo ni, ovládat, kdo může zobrazovat a upravovat jednotlivé soubory, a snadno synchronizovat soubory na počítačích a dalších zařízeních.

Týmové weby, Intranet - SharePoint Online

Základní úložiště o kapacitě 1 TB a dalších 10 GB úložného prostoru na každého firemního uživatele umožní snadný přístup k dokumentům a jejich sdílení.

Webové konference, chatování - Microsoft Teams

Můžete pořádat online schůzky s podporou zvuku a videa, sdílení obrazovky jedním kliknutím a konferenčních hovorů ve vysokém rozlišení. Můžete komunikovat s ostatními uživateli Microsoft Teams pomocí rychlých zpráv, hlasových hovorů a videohovorů. Prostřednictvím svého online stavu jim můžete dát vědět, že jste k dispozici. Můžete sdílet stav, zasílat rychlé zprávy a telefonovat uživatelům Skypu.

Active Directory Premium

Správa pověření a oprávnění uživatelů. Jednotné přihlašování a synchronizace pomocí služby Active Directory ve verzi Premium P1, která obsahuje rozšířené možnosti zabezpečení, podmíněný přístup, vícefaktorové ověření.

Spolehlivost

Díky finančně zajištěné smlouvě o úrovni služeb (SLA) se zárukou 99,9% dostupnosti služeb máte jistotu, že vás neohrozí žádné náhlé výpadky.

Podpora

Společnost Microsoft poskytuje telefonické a online poradenství i zdroje informací o postupech a umožňuje komunikaci s dalšími zákazníky služeb Office 365, což umožňuje snadné nastavení a opravy.

Správa Microsoft 365 Business Premium

Můžete sami nasadit a spravovat Microsoft 365 Business Premium v rámci své společnosti. Můžete také využít externích služeb oficiálních partnerů Microsoftu - v případě tohoto webu jeho provozovatele, společnosti Innovative Business, která nabízí kompletní úkony vzdálené správy.

Další varianty:

Doporučujeme zakoupit:

crosschevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram