Microsoft 365 Apps pro firmy

Microsoft 365 Apps pro firmy je sada kancelářských aplikací Office od Microsoftu. Jde o nástupce sady Office 365 Business.

Microsoft 365 Apps for Business je možnost, jak formou předplatného získat kancelářský software (zahrnující Word, PowerPoint, Excel, Outlook, OneNote, Publisher), který lze nainstalovat na vašem stolním nebo přenosném počítači. Na rozdíl od tradičního Office – který byl svázaný s počítačem, na kterém byl nainstalovaný – poskytuje přístup k Office až na pěti počítačích PC nebo Mac a na dalších pěti mobilních zařízeních a tabletech.

😊
Přátelská a zkušená podpora pro bezproblémovou konfiguraci a nastavení.
💨
Rychlé a pohodlné dodání licencí a předplatných e-mailem.
📜
100% legální licence přímo od výrobce.

2 890  Cena s DPH: 3 496,90 

Bezpečná platba pomocí:
Powered by stripe - badgeVerified by Visa

Služba Microsoft 365 Apps pro firmy

1 uživatelská licence Microsoft 365 Business obsahuje:


Vždy nejnovější verzi kancelářské sady aplikací Micorsoft Office

Office 365 Business obsahuje aplikaci Microsoft WordIkona aplikace Microsoft Excel ze sady Office 365 Business Ikona aplikace Microsoft PowerPoint ze sady Office 365 Business Ikona aplikace Microsoft Outlook ze sady Office 365 Business Ikona aplikace Microsoft Publisher ze sady Office 365 Business Ikona aplikace Microsoft OneNote ze sady Office 365 Business

  • Předplatné Office pro 5 počítačů PC nebo Mac pro každého uživatele.
  • Aplikace Office Mobile pro 5 telefonů a 5 tabletů Windows Phone, iPhone nebo Android, pomocí které můžete dokumenty aplikací Word, Excel a PowerPoint zobrazovat a upravovat přímo v telefonu.
  • 1TB cloudové úložiště OneDrive pro ukládání a sdílení dokumentů.
  • Nepřetržitou podporu a garanci dostupnosti služeb 99,9%.

Zajímavé nové funkce Microsoft 365 Business

  • Můžete otevřít soubory PDF a upravovat odstavce, seznamy a tabulky tak, jak to běžně děláte s wordovými dokumenty.
  • Ve wordových dokumentech můžete sledovat komentáře a pomocí nového tlačítka pro odpověď je označovat jako hotové.
  • Data se dají převést do grafu nebo tabulky ve dvou nebo ještě méně krocích, takže je můžete rychleji analyzovat a pak je zobrazit s různým formátováním.
  • Do poznámkových bloků OneNotu můžete vkládat excelové tabulky, visiové diagramy, fotky a téměř jakýkoli jiný typ počítačových souborů.
  • Powerpointové prezentace můžete sdílet přes web tak, že na ně odešlete odkaz.

Snadné sdílení, zálohování a synchronizace souborů - OneDrive pro firmy

S předplatným Microsoft 365 Apps pro firmy získáte i OneDrive pro firmy, který poskytuje každému uživateli 1 TB úložiště, díky kterému může přistupovat ke svým dokumentům prakticky kdekoliv. Můžete sdílet soubory s ostatními v rámci své organizace i mimo ni, ovládat, kdo může zobrazovat a upravovat jednotlivé soubory, a snadno synchronizovat soubory na počítačích a dalších zařízeních.

Propojení s Azure Active Directory

Správa pověření a oprávnění uživatelů. Microsoft 365 Apps pro firmy umí jednotné přihlašování a synchronizace pomocí služby Azure Active Directory, kterou můžete propojit se svojí lokální Active Directory a doménou.

Další varianty:

Doporučujeme zakoupit:

crosschevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram