Microsoft 365 Business Basic

Microsoft 365 Business Basic je sada cloudových služeb od Microsoftu pro malé firmy bez aplikací Office. Jedná se o nástupce sady Office 365 Business Essentials.

Microsoft 365 Business Basic v sobě obsahuje služby firemního e-mailu, interního webu a funkce pro webové konference a sdílení dokumentů. Microsoft 365 Business Basic také obsahuje aplikace Office Online, díky kterým můžete také online pracovat s dokumenty Word, Excel, PowerPoint a s Outlookem Online.

😊
Přátelská a zkušená podpora pro bezproblémovou konfiguraci a nastavení.
💨
Rychlé a pohodlné dodání licencí a předplatných e-mailem.
📜
100% legální licence přímo od výrobce.

1 375  Cena s DPH: 1 663,75 

Bezpečná platba pomocí:
Powered by stripe - badgeVerified by Visa

Služba Microsoft 365 Business Basic

1 uživatelská licence Microsoft 365 Business Basic obsahuje:

  • Firemní e-mailovou schránku v Exchange na vlastní doméně o velikosti 50GB a sdílené schránky zdarma.
  • Videohovory v Teams, online konference, práci v týmech a rychlý chat.
  • 1TB cloudové úložiště OneDrive pro ukládání a sdílení dokumentů.
  • Nepřetržitou podporu a garanci dostupnosti služeb 99,9%.
  • Aplikace Office Online, díky kterým můžete také online pracovat s dokumenty Word, Excel, PowerPoint a s Outlookem  v internetovém prohlížeči.

E-mail a sdílené kalendáře - Exchange Online

S e-mailem na úrovni velkých podniků můžete pracovat v propracovaném a známém prostředí Outlooku, které můžete používat přímo ve svém počítači nebo ve webovém prohlížeči prostřednictvím aplikace Outlook Online. Každý uživatel Microsoft 365 Business Basic získá poštovní schránku o kapacitě 50 GB a bude moci odesílat přílohy o velikosti až 150 MB.

Snadné sdílení, zálohování a synchronizace souborů - OneDrive pro firmy

OneDrive Pro firmy poskytuje každému uživateli 1 TB úložiště, díky kterému může přistupovat ke svým dokumentům prakticky kdekoliv. Můžete sdílet soubory s ostatními v rámci své organizace i mimo ni, ovládat, kdo může zobrazovat a upravovat jednotlivé soubory, a snadno synchronizovat soubory na počítačích a dalších zařízeních. Microsoft 365 Business Basic Vám díky této synchronizaci zajistí, že budete mít na všech zařízeních stejné - aktuální soubory.

Týmové weby, Intranet - SharePoint Online

Základní úložiště o kapacitě 1 TB a dalších 500 MB úložného prostoru na uživatele umožní snadný přístup k dokumentům a jejich sdílení. Lze využít jako firemní intranet s řešením na míru, pro které nás prosím kontaktujte.

Týmová spolupráce, webové konference, chatování - Microsoft Teams

Můžete pořádat skupinové chaty, online schůzky, hovorů a webové konference s podporou zvuku a videa a sdílení obrazovky ve vysokém rozlišení. Můžete spolupracovat na souborech pomocí integrovaných aplikací Office, jako je Word, Excel, PowerPoint a SharePoint a přidat svoje oblíbené aplikace od Microsoftu a služby třetích stran, aby vše ve firmě hladce fungovalo.

Propojení s Azure Active Directory

Správa pověření a oprávnění uživatelů. Microsoft 365 Business Basic umí jednotné přihlašování a synchronizace pomocí služby Azure Active Directory, kterou můžete propojit se svojí lokální Active Directory a doménou.

Spolehlivost Office 365

Díky finančně zajištěné smlouvě o úrovni služeb (SLA) se zárukou 99,9% dostupnosti služeb máte jistotu, že vás neohrozí žádné náhlé výpadky.

Podpora Microsoft 365 Business Basic

V ceně Microsoft 365 Vám společnost Microsoft poskytuje telefonickou technickou podporu a online poradenství i zdroje informací o postupech a umožňuje komunikaci s dalšími zákazníky služeb Office 365, což umožňuje snadné nastavení a opravy.

Správa Microsoft 365 Business Basic

Můžete sami nasadit a spravovat Microsoft 365 v rámci své společnosti. Můžete také využít externích služeb oficiálních partnerů Microsoftu - v případě tohoto webu jeho provozovatele, společnosti Innovative Business s.r.o. a její vzdálené správy a prvotního nastavení.

Další varianty:

Doporučujeme zakoupit:

crosschevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram