Microsoft 365 Business Standard

Microsoft 365 Business Standard je sada cloudových služeb od Microsoftu pro malé firmy včetně aplikací Office. Jde o nástupce sady Office 365 Business Premium.

Microsoft 365 Business Standard v sobě kombinuje nejnovější verzi aplikací Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote, Publisher) a navíc služby firemního e-mailu, funkce pro webové konference a sdílení dokumentů.

😊
Přátelská a zkušená podpora pro bezproblémovou konfiguraci a nastavení.
💨
Rychlé a pohodlné dodání licencí a předplatných e-mailem.
📜
100% legální licence přímo od výrobce.

3 450  Cena s DPH: 4 174,50 

Bezpečná platba pomocí:
Powered by stripe - badgeVerified by Visa

Služba Microsoft 365 Business Standard

1 uživatelská licence Microsoft 365 Business Standard obsahuje:

  • Předplatné Office pro 5 počítačů PC nebo Mac pro každého uživatele.
    icon_word icon_excel icon_powerpoint icon_outlook icon_lync icon_publisher icon_onenote
  • Office Mobile pro iPhone a telefony Android, pomocí které můžete dokumenty aplikací Word, Excel a PowerPoint zobrazovat a upravovat přímo v telefonu.
  • Aplikace OneNote, Skype pro firmy Mobile a SharePoint Newsfeed lze používat na většině zařízení.
  • Firemní e-mailovou schránku v Exchange na vlastní doméně o velikosti 50GB a sdílené schránky zdarma.
  • Videohovory v Teams, online konference, práci v týmech a rychlý chat.
  • 1TB cloudové úložiště OneDrive pro ukládání a sdílení dokumentů.
  • Nepřetržitou podporu a garanci dostupnosti služeb 99,9%.
  • Aplikace Office pro PC a MAC s možností instalace na 5 PC/MAC, 5 tabletů a 5 mobilních telefonů s Android/IoS.

Online služby

E-mail a sdílené kalendáře - Exchange Online

S e-mailem na úrovni velkých podniků můžete pracovat v propracovaném a známém prostředí Outlooku, které můžete používat přímo ve svém počítači nebo ve webovém prohlížeči prostřednictvím aplikace Outlook Online. Každý uživatel získá poštovní schránku o kapacitě 50 GB a bude moci odesílat přílohy o velikosti až 25 MB.

Snadné sdílení, zálohování a synchronizace souborů - OneDrive pro firmy

OneDrive pro firmy poskytuje každému uživateli 1 TB úložiště, díky kterému může přistupovat ke svým dokumentům prakticky kdekoliv. Můžete sdílet soubory s ostatními v rámci své organizace i mimo ni, ovládat, kdo může zobrazovat a upravovat jednotlivé soubory, a snadno synchronizovat soubory na počítačích a dalších zařízeních.

Týmové weby, Intranet - SharePoint Online

Základní úložiště o kapacitě 1 TB a dalších 10 GB úložného prostoru na každého firemního uživatele umožní snadný přístup k dokumentům a jejich sdílení.

Webové konference, chatování - Microsoft Teams

Můžete pořádat online schůzky s podporou zvuku a videa, sdílení obrazovky jedním kliknutím a konferenčních hovorů ve vysokém rozlišení. Můžete komunikovat s ostatními uživateli Microsoft Teams pomocí rychlých zpráv, hlasových hovorů a videohovorů. Prostřednictvím svého online stavu jim můžete dát vědět, že jste k dispozici. Můžete sdílet stav, zasílat rychlé zprávy a telefonovat uživatelům Skypu.

Active Directory

Správa pověření a oprávnění uživatelů. Jednotné přihlašování a synchronizace pomocí služby Active Directory.

Spolehlivost

Díky finančně zajištěné smlouvě o úrovni služeb (SLA) se zárukou 99,9% dostupnosti služeb máte jistotu, že vás neohrozí žádné náhlé výpadky.

Podpora

Společnost Microsoft poskytuje telefonické a online poradenství i zdroje informací o postupech a umožňuje komunikaci s dalšími zákazníky služeb Office 365, což umožňuje snadné nastavení a opravy.

Správa Microsoft 365 Business Standard

Můžete sami nasadit a spravovat Microsoft 365 Business Standard v rámci své společnosti. Můžete také využít externích služeb oficiálních partnerů Microsoftu - v případě tohoto webu jeho provozovatele, společnosti Innovative Business, která nabízí kompletní úkony vzdálené správy.

Video o Microsoft 365

Další varianty:

Doporučujeme zakoupit:

crosschevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram