Microsoft 365 Business Standard (roční předplatné)

Microsoft 365 Business Standard je sada cloudových služeb od Microsoftu pro malé firmy, která obsahuje firemní e-mail, 1 TB cloudového úložiště, nástroj e pro chat, volání, schůzky až s 300 účastníky. Obsahuje možnost instalace desktopových aplikací Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote, Publisher) s prémiovými funkcemi.

 • Můžete používat e-mailové schránky na vlastní doméně se sdílenými kalendáři.
 • Microsoft Teams pro interní a externí spolupráci online.
 • Cloudové úložiště OneDrive pro ukládání a sdílení dokumentů.
 • Nastavení a administraci Vašeho účtu Microsoft zajišťujeme pro naše klienty formou vzdálené správy na našem ServiceDesku.

Typy smluvních závazků

Pevný roční závazek je cenově výhodnější. Během jednoho roku od objednávky:

 • lze přikupovat další předplatná,
 • lze kdykoliv povýšit předplatná na vyšší verze,
 • nelze licence ponížit až do dne uplynutí závazku za 12 měsíců,
 • nelze licence odebrat až do dne uplynutí závazku za 12 měsíců.

Flexibilní roční závazek umožňuje upravovat licence dle aktuální potřeby podobně jako doposud. Máte možnost využít roční fixace ceny a zároveň možnost odebírat licence v měsíčním intervalu, tedy ke dni měsíčního výročí od objednávky.

 • lze přikupovat další předplatná,
 • lze kdykoliv povýšit předplatná na vyšší verze,
 • lze ponížit předplatná na nižší verze v měsíčním intervalu ode dne objednávky,
 • lze licence odebrat v měsíčním intervalu ode dne objednávky.

„Flexibilní“ roční závazek je dražší, ale umožňuje lépe reagovat na aktuální potřebu. S licencemi lze pracovat stejně jako doposud, tedy předávat je kdykoliv v rámci organizace různým uživatelům.

TIP: Kombinace závazků
Výbornou zprávou je, že existuje možnost využívat souběžně předplatných s oběma typy ročních závazků. Doporučujeme proto vhodně kombinovat obě varianty a například pro kmenové zaměstnance využít pevný závazek a pro sezónní pracovníky závazek flexibilní.

Service Desk Zdarma

Zakoupením tohoto produktu získáte bezplatný roční přístup do našeho service desku.

😊
Přátelská a zkušená podpora pro bezproblémovou konfiguraci a nastavení.
💨
Rychlé a pohodlné dodání licencí a předplatných e-mailem.
📜
100% legální licence přímo od výrobce.
Bezpečná platba pomocí:
Powered by stripe - badgeVerified by Visa

Specifikace:

Služba Microsoft 365 Business Standard (roční předplatné)

Obsahuje:

 • Vždy nejnovější verze kancelářské sady aplikací Microsoft Apps (dříve Office)
  OutlookOneDrive pro firmyWordExcelPowerPointPublisher (jen pro PC)Access (jen pro PC)
 • Předplatné Microsoft Apps (Office) pro 5 počítačů PC nebo Mac pro každého uživatele (Publisher a Access pouze pro PC).
 • Aplikace Microsoft Apps (Office) Mobile pro 5 telefonů a 5 tabletů iPhone nebo Android, pomocí které můžete dokumenty aplikací Word, Excel a PowerPoint zobrazovat a upravovat přímo v telefonu.
 • Firemní e-mailovou schránku v Exchange na vlastní doméně o velikosti 50GB a sdílené schránky zdarma.
 • Microsoft Teams pro vzájemnou spolupráci a online schůzky a videokonference až pro 300 lidí.
 • 1TB cloudové úložiště OneDrive pro ukládání a sdílení dokumentů.
 • Aplikaci Bookings jako webový rezervační kalendář pro vaše podnikání.
 • Aplikace Microsoft Apps Online (Office Online), díky kterým můžete také online pracovat s dokumenty Word, Excel, PowerPoint a s Outlookem  v internetovém prohlížeči.
 • Sway pro interaktivní dokumenty, prezentace, bulletiny, školení a další obsah.
 • Delve pro inteligentní hledání a zjišťování

Služby

Exchange  E-mail a sdílené kalendáře - Exchange Online

S e-mailem na úrovni velkých podniků můžete pracovat v propracovaném a známém prostředí Outlooku, které můžete používat přímo ve svém počítači nebo ve webovém prohlížeči prostřednictvím aplikace Outlook Online. Každý uživatel Microsoft 365 Business Basic získá poštovní schránku o kapacitě 50 GB a bude moci odesílat přílohy o velikosti až 150 MB.

OneDrive pro firmySnadné sdílení, zálohování a synchronizace souborů - OneDrive pro firmy

OneDrive Pro firmy poskytuje každému uživateli 1 TB úložiště, díky kterému může přistupovat ke svým dokumentům prakticky kdekoliv. Můžete sdílet soubory s ostatními v rámci své organizace i mimo ni, ovládat, kdo může zobrazovat a upravovat jednotlivé soubory, a snadno synchronizovat soubory na počítačích a dalších zařízeních. Microsoft 365 Business Basic Vám díky této synchronizaci zajistí, že budete mít na všech zařízeních stejné - aktuální soubory.

SharePointTýmové weby, Intranet - SharePoint Online

Základní úložiště o kapacitě 1 TB a dalších 500 MB úložného prostoru na uživatele umožní snadný přístup k dokumentům a jejich sdílení. Lze využít jako firemní intranet s řešením na míru, pro které nás prosím kontaktujte.

TeamsTýmová spolupráce, webové konference, chatování - Microsoft Teams

Můžete pořádat skupinové chaty, online schůzky, hovorů a webové konference s podporou zvuku a videa a sdílení obrazovky ve vysokém rozlišení. Můžete spolupracovat na souborech pomocí integrovaných aplikací Microsoft Apps (Office), jako je Word, Excel, PowerPoint a SharePoint a přidat svoje oblíbené aplikace od Microsoftu a služby třetích stran, aby vše ve firmě hladce fungovalo.

Microsoft 365 Business Standard (roční předplatné) 12Plánování rozvrhů a správa schůzek - Bookings

Aplikace Bookings obsahuje webový rezervační kalendář a integruje se s Outlookem – zákazníci si tak mohou flexibilně rezervovat čas, který jim nejlépe vyhovuje. Díky upozorněním prostřednictvím e-mailu a SMS se snižuje počet zmeškaných schůzek a zvyšuje spokojenost zákazníků.

Microsoft 365 Business Standard (roční předplatné) 14

Formuláře - Forms

Umožňuje získat lehce zpětnou vazbu prostřednictvím průzkumů, hlasování a kvízů. Vytvoření formuláře zabere několik minut a je velmi intuitivní. Vytvoříte nový formuláře, přidáte nadpis, otázky a můžete rovnou odeslat odkaz na formulář a sbírat odpovědi, které se vám zároveň ukládají v Excelu Online.

Microsoft 365 Business Standard (roční předplatné) 16

Seznamy - Lists

Nakonfigurujte si seznamy tak, abyste měli lépe uspořádané informace o událostech, problémech, prostředcích a dalších položkách. Seznamy si můžete zobrazit tak, jak vám to vyhovuje, pomocí zobrazení kalendáře, mřížky, galerie nebo vlastního zobrazení. Nakonfigurujte základní prvky formuláře a zvýrazněte důležité podrobnosti pomocí podmíněného formátování.

Microsoft 365 Business Standard (roční předplatné) 18

Týmové plánování - Planner

Organizujte týmovou práci pomocí intuitivní, vizuální správy úkolů, která umožňuje efektivní spolupráci. Dejte všem členům týmu - bez ohledu na jejich roli nebo zkušenosti - možnost lépe spravovat úkoly. Planner nabízí týmům intuitivní, vizuální prostředí pro správu úkolů, které podporuje spolupráci a umožní jim pracovat efektivněji.

DelveInteligentní hledání a zjišťování - Delve

Díky inteligentnímu hledání ve všech zdrojích dat včetně SharePointu, Delvu a aplikací Microsoft Apps můžete snadno objevovat obsah a odborné znalosti v celé organizaci.

 Microsoft 365 Business Standard (roční předplatné) 21Vývoj webových a mobilních aplikací - Power Apps

S řešením Microsoft PowerApps můžete rychle vyvíjet firemní webové a mobilní aplikace na míru. Můžete si vybrat ze šablon nebo začít s tvorbou od začátku. Není nutné psát kód.

Microsoft 365 Business Standard (roční předplatné) 23

Automatizace pracovních postupů - Power Automate

Služba Microsoft Power Automate vám umožní vytvářet automatické pracovní postupy mezi aplikacemi a službami – můžete tak dostávat oznámení, synchronizovat soubory, shromažďovat data a používat další funkce. Není nutné psát kód.

Snadné nasazení a správa

cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram