Microsoft Exchange Online Plán 2

od společnosti 

Exchange Online Plán 2 nabízí nejrychlejší cestu, jak opustit Váš starý poštovní server a nasadit nejnovější verzi bez investic do nového hardwarového vybavení. Umožňuje využívat všech moderních funkcí každému uživateli, včetně sdílení firemních zdrojů, kalendářů nebo společných úkolů.

😊
Přátelská a zkušená podpora pro bezproblémovou konfiguraci a nastavení.
💨
Rychlé a pohodlné dodání licencí a předplatných e-mailem.
📜
100% legální licence přímo od výrobce.

2 215  Cena s DPH: 2 680,15 

Bezpečná platba pomocí:
Powered by stripe - badgeVerified by Visa

Služba Microsoft Exchange Online Plán 2

Emaily vždy po ruce a aktuální


Office 365 v reálném čase synchronizuje e-maily, kalendáře a kontaktní údaje na všech vašich zařízeních - počítačích, tabletech a mobilech. Ať tedy sáhnete po jakémkoli z nich, budou vaše data vždycky aktuální.

 • Díky sdíleným kalendářům se kdykoli můžete podívat, jestli mají lidé volno nebo naopak hodně práce. Plánování je jednoduché a maximálně bezproblémové, a to odkudkoliv a kdykoliv.
 • Své kalendáře můžete používat i pro firemní zdroje. Lze si tak snadno rezervovat zasedací místnost nebo požádat kolegu v daném termínu o zapůjčení firemního auta.
 • Neomezené je použití více domén a sdílených schránek či distribučních seznamů. Na adresy typu info@firma.cz nebo fakturace@firma.cz nemusíte kupovat samostatnou licenci.

Zabezpečené a spolehlivé


Exchange Online poskytuje pokročilé možnosti zabezpečení a spolehlivosti, které pomáhají chránit informace.

Exchange Online citlivý obsah

 • Nejnovější možnosti ochrany před malwarem a spamem s využitím služby, která denně spravuje stovky milionů zpráv na celém světě a je aktualizována, aby okamžitě reagovala na nový malware a spam.
 • Funkce DLP (Ochrana před únikem informací) brání uživatelům neúmyslně odeslat citlivé informace neoprávněným osobám a zároveň je informuje o interních předpisech, které je nutné dodržovat.
 • Data jsou chráněna hostováním v geograficky rozdělených datových centrech s průběžným zálohováním dat, nadstandardními možnostmi zotavení po havárii a týmem odborníků na zabezpečení, kteří mají Exchange Online neustále pod dohledem.
 • Garance spolehlivosti, dostupnost a výkon díky finančně zajištěné smlouvě o úrovni služeb s 99,9% zárukou dostupnosti.

Vše pod kontrolou


Exchange Online v sobě kombinuje výhody hostování na serverech společnosti Microsoft a současnou plnou kontrolu nad vlastním prostředím.

Exchange Online emaily pod kontrolou

 • Centrum pro správu Exchange formou webového rozhraní se snadným použitím.
 • Zásady pro mobilní zařízení umožňují vytvářet seznamy schválených mobilních zařízení, vynucovat uzamčení pomocí kódu PIN a odstraňovat firemní data ze ztracených telefonů.
 • Ztratili jste telefon? Není potřeba panikařit. Díky Office 365 můžete svá data na dálku vymazat a ochránit je tak před neoprávněným přístupem.

Snadné používání a údržba


Nejvyšší produktivita firemního e-mailu.

Exchange_snadne_pouzivani_a_udrzba

 • Automatické použití oprav šetří čas a úsilí potřebné na údržbu a obsluhu e-mailového systému.
 • Archiv s nativním a integrovaným uživatelským rozhraním, díky němuž lze uchovávat všechna důležitá data na jednom místě.
 • Konzistentní a zabezpečený přístup k informacím odkudkoli prostřednictvím všech hlavních prohlížečů a dotykových zařízení využívaných uživatelem.
 • Bezproblémová integrace s Outlookem dopřeje uživatelům známé plnohodnotné prostředí e-mailu i s offline přístupem.

Porovnání plánů předplatného


Exchange Online Plán 1 Plán 2
Velké poštovní schránky
Každý uživatel získá 50 GB úložiště poštovní schránky a může odesílat zprávy o velikosti až 150 MB.
Podpora Outlooku
Uživatelé můžou k Exchange Online připojit podporované verze Outlooku a používat bohatě vybavenou klientskou aplikaci, kterou už znají.
Webový přístup
Přístup pomocí webové klientské aplikace nabízí Outlook Web App, který poskytuje špičkové rozhraní prohlížeče stejné jako u plnohodnotné klientské aplikace Outlook.
Aplikace Outlook
Zvyšte svoji produktivitu na telefonu a tabletu s aplikací Outlook pro iOS a Android – a brzy ve Windows 10.
Správa doručené pošty
Díky funkci Nepotřebné se můžete soustředit na ty nejdůležitější zprávy. Tato funkce čistí vaši složku Doručená pošta a nastavuje pravidla, která odpovídají vašemu způsobu práce, a využívá přitom strojové učení.
Spolupráce na dokumentech
Ukládejte přílohy jediným kliknutím přímo na OneDrive pro firmy a sdílejte odkaz na soubor, to vše rovnou z Outlook Web Appu.
Skupiny
Skupiny Office 365 zjednodušují spolupráci tím, že umožňují týmům samostatně organizovat obsah, spolupracovat v různých nástrojích a zařízeních a využívat vzájemných zkušeností.
Sdílené kalendáře a kontakty
Porovnávejte kalendáře při plánování schůzek a využívejte funkce pro spolupráci, jako jsou sdílené kalendáře, skupiny, globální adresář, externí kontakty, úkoly, konferenční místnosti a možnosti delegování.
Aplikace jiných výrobců pro Outlook
Ušetřete čas strávený přepínáním aplikací díky modelu rozšíření, který umožňuje přidávat webové aplikace třetích stran do Outlooku i Outlook Web Appu jako moduly plug-in.
Zabezpečení
Každou poštovní schránku chrání špičková antimalwarová a antispamová ochrana prostřednictvím služby Exchange Online Protection.
Místní archiv
Udržujte ve složce Doručená pošta pořádek díky automatickému přesouváním starých zpráv do místního archivu.
Místní blokování pro archivaci
Místní blokování pro archivaci umožňuje zachovat odstraněné a upravené položky z primárních poštovních schránek a místních archivů uživatele.
Neomezené úložiště
Uživatel může využívat neomezené úložiště (50 GB úložiště v primární poštovní schránce a neomezené úložiště v místním archivu).
Hostovaná hlasová schránka
Hostovaná služba Jednotné zasílání zpráv nabízí odpovědi na volání, uživatelské rozhraní pro telefonické připojení a funkce automatického telefonického systému společnosti.
Ochrana před únikem informací
Kontrolu nad citlivými obchodními daty zajišťují integrované zásady ochrany před únikem informací založené na regulačních standardech, jako je PII a PCI, které slouží k identifikaci, sledování a ochraně citlivých dat prostřednictvím hloubkové analýzy obsahu.

Další varianty:

Doporučujeme zakoupit:

crosschevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram