Microsoft Enterprise Mobility + Security E5

Windows Intune představuje nejjednodušší cestu, jak udržet všechny firemní počítače pod kontrolou co se týká bezpečnosti a používání správných verzí software včetně špičkové antivirové a antispywarové ochrany.

😊
Přátelská a zkušená podpora pro bezproblémovou konfiguraci a nastavení.
💨
Rychlé a pohodlné dodání licencí a předplatných e-mailem.
📜
100% legální licence přímo od výrobce.

4 203  Cena s DPH: 5 085,63 

Bezpečná platba pomocí:
Powered by stripe - badgeVerified by Visa

Služba Microsoft Enterprise Mobility + Security E5

Jednotná infrastruktura


Zaměstnanci firem používají pro svou práci stále častěji svá mobilní zařízení a počítače. Vzhledem k firemní bezpečnosti je potřeba i tato zařízení zabezpečit a zajistit, že jsou v souladu s interními pravidly. Pomocí Windows Intune můžete spravovat počítače a různé typy mobilních zařízení s využitím jednotného řešení.

 • Centralizovaná správa v cloudu nebo on-premise s System Center Configuration Managerem pro správu mobilních zařízení, fyzických počítačů a virtuálních počítačů z jednoho místa.
 • Integrace s Active Directory umožňuje využít stávající uživatelské účty a skupiny zabezpečení pro centralizaci správ aktualizací, softwaru a zásad pro zařízení uživatelů.
 • Windows Intune umožňuje správcům doručovat aplikace konkrétním skupinám uživatelů. Můžete nastavit zásadu, která umožní doručit aplikaci uživateli nejvhodnějším způsobem pro zařízení, které používá.

Správa zařízení


Pomáhá zajistit, aby externí a mobilní pracovníci a pracovníci v pobočkách pracovali v zabezpečeném prostředí na zařízeních, které vyhovují jejím potřebám.

 • Z konzole pro správu můžete vzdáleně provádět úlohy, včetně skenování, aktualizací definic malware a restartů systému.
 • Získáte přehled o inventáři software a hardware. Navíc můžete chránit data na mobilních zařízeních pomocí bezpečnostních zásad a funkcí pro vzdálené vymazání.
 • Máte přehled o zdraví všech zařízení spravovaných v organizaci. Můžete zobrazit seznam aktivních výstrah nebo se podívat na detailní informace o konkrétním zařízení, systémové specifikaci, podrobnostech o výstraze a nastavení bezpečnostní zásady.

 • Nové možnosti nasazení a správy využívají přímo funkce zařízení. Zařízení s Windows RT, Windows Phone 8, iPady a iPhony můžete rozpoznat a spravovat přímo pomocí Windows Intune s vestavěnými agenty a službami.
 • Můžete také využít Exchange ActiveSync pro správu ostatních platforem, které mají klienty EAS, včetně Windows Phone 7 a zařízení s Androidem.
 • Uživatelé mohou přidávat ke správě svá vlastní zařízení bez nutnosti kontaktovat IT.

intune_prehled

Zabepečení


Udržujte software aktualizovaný, nastavuje bezpečnostní zásady a udržuje aktuální přehled o stavu zařízení. Integrací s Active Directory se firemní uživatelské účty a skupiny zabezpečení synchronizují v cloudu. Windows Intune lze připojit také do System Center Configuration Manageru a sjednotit tak správu počítačů, mobilních zařízení, serverů a virtuálních počítačů.

 • Software Endpoint Protection, který je součástí Windows Intune, můžete využít k ochraně počítačů před škodlivým softwarem a hrozbami. Hrozby můžete centrálně spravovat a nastavit zobrazování výstrah, například pokud není aktuální databáze škodlivého softwaru.
 • Pomocí nastavení a reportů můžete sledovat, zda vaši uživatelé a zařízení splňují požadavky definované zásadami organizace. Navíc můžete pro zjednodušení správy využít stávající bezpečnostní role.

BYOD (Bring Your Own Device)


Prakticky žádná firma už se neubrání tomu, aby její zaměstnanci používali k práci své počítače, mobilní zařízení a jejich oblíbené aplikace. S Windows Intune můžete podpořit iniciativu Bring Your Own Device (BYOD) s využitím široké řady platforem, včetně Windows RT, Windows 8, iOS a Androidu.

 • Umožníte zaměstnancům instalovat aplikace prakticky odkudkoli s pomocí Portálu společnosti – snadno použitelným katalogem aplikací. Uživatelé mohou rychle nainstalovat aplikace ze svého mobilního zařízení nebo použít webový prohlížeč v počítači.
 • Můžete přímo publikovat všechen software – licencovaný třetí stranou nebo vyvinutý interně – bez nutnosti využít externí úložiště. Aplikace můžete cílit na základě rolí uživatelů. Distribuovat můžete aplikace navržené pro počítače s Windows, zařízení s Windows RT, iOS a Androidem.

Další varianty:

crosschevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram