Skykick Cloud Backup pro Microsoft 365

Velmi často se stává, že uživatelé si smažou svá data. Většinou náhodně, někdy úmyslně. A smažou si je, ať jsou tato data uložena kdekoliv, tedy i v cloudu. SkyKick Cloud Backup nabízí rychlý a snadný způsob pro obnovení firemních dat.

2 500  Cena s DPH: 3 025 

Service Desk Zdarma

Zakoupením tohoto produktu získáte bezplatný roční přístup do našeho service desku.

😊
Přátelská a zkušená podpora pro bezproblémovou konfiguraci a nastavení.
💨
Rychlé a pohodlné dodání licencí a předplatných e-mailem.
📜
100% legální licence přímo od výrobce.
Bezpečná platba pomocí:
Powered by stripe - badgeVerified by Visa

Specifikace:

Služba Skykick Cloud Backup pro Microsoft 365

Základní funkce SkyKick Cloud Backup


SkyKick Cloud Backup tzv. cloud-to-sloud služba, která spolupracuje s funkcemi služeb Office 365 a zálohuje služby Exchange Online, SharePoint a OneDrive pro firmy.

  • Nemusíte nikam nic instalovat a nastavení je maximálně zjednodušeno na minimum. Za pár minut zálohujete.
  • Zálohování uživatelských účtů probíhá až 6x denně. Množství dat je neomezené, data jsou ukládána ve vašem účtu Microsoft Azure.
  • Pro přenos a uchování dat je využito 256-bitové šifrování v klidu a 128-bit v tranzitu. Zákaznická data nikdy neopouští prostředí vašeho firemního Azure, které zajišťuje dodržování bezpečnostních pravidel.
  • Vyhledání a obnovení dat je maximálně urychleno bleskovým vyhledáváním, díky výkonnému indexování. Obnovení je inteligentní a nikdy nepřepíše soubory, které byly vytvořeny po záloze.

Skykick Backup přehled

Exchange Online Backup

Nabízí neomezené zálohování, bleskové vyhledávání a obnovu e-mailové komunikace, kalendáře, kontaktů, veřejných složek atd.

SkyKick Cloud Backup doplňuje Office 365 a nabízí nejrychlejší způsob, jak rychle vyhledat a obnovit ztracená data. Ačkoli podnikové plány Office 365 E1, Office 365 E3 a Office 365 E5 obsahují funkce pro dodržování předpisů eDiscovery, mají samy o sobě jen omezenou schopnost obnovit data. Kombinace těchto plánů Office 365 a SkyKick Cloud Backup tak přináší nejrobustnější nástroj na ochranu a obnovu firemních dat.

Skykick Cloud Backup pro Microsoft 365 2
Více informací o SkyKick Backupu pro Exchange Online (pdf)

SharePoint & OneDrive for Business Backup

Neomezená data nabízí i zálohování SharePointu a všech účtů OneDrive pro firmy. Nabízí tak ochranu před trvalým smazáním obsahu stránek SharePoint pomocí Správce webu a smazáním obsahu OneDrive pro firmy obsah koncovým uživatelem

Skykick Backup pro Sharepoint
Více informací o SkyKick Backupu pro SharePoint Online (pdf)

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram