Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Office 365 Enterprise E3

Office 365 Enterprise E3 logo

Office 365 Enterprise E3 v sobě kombinuje nejnovější verzi aplikací Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote, Access, Publisher, InfoPath), služby firemního e-mailu, veřejného webu a funkce pro webové konference a sdílení dokumentů. Obsahuje také služby Active Directory pro jednotné přihlašování uživatelů.

Základní přehled Office 365 Enterprise E3

 • Firemní e-mail – Exchange Online
 • Videokonference a chat – Skype
 • Úložiště a synchronizace – OneDrive
 • Firemní intranet – SharePoint Online
 • Kancelářské aplikace Office
 • Ochrana obsahu firemních dokumentů uvnitř i mimo firmu – Azure Rights Management
 • Webové prezentace – Sway
 • Sledování práce – Delve
 • Smluvně garantovaná dostupnost služby je 99,9 %.

Vyzkoušejte na 30 dní

 • Měsíční i roční předplatné získáte standardně formou licence CSP, přičemž uhrazením prvního měsíčního předplatného získáte okamžitý přístup ke službě a poté od nás dostáváte (vždy týden před vypršením licence) výzvu k úhradě na další měsíc.
 • Využíváte-li ve multilicenční smlouvu a chcete roční licence obdržet ve formě licence Open, objednejte si roční předplatné a tuto skutečnost pouze uveďte do poznámky v objednávce.
 • Zkušební verze služby Office 365 Business obsahuje 25 uživatelských licencí a delegovanou správu pro případnou pomoc s nastavením.

Plán Office 365 Enetrprise E3 obsahuje:


Aplikace systému Office

  • Předplatné Office pro 5 počítačů PC nebo Mac pro každého uživatele.

icon_word icon_excel icon_powerpoint icon_outlook icon_lync icon_publisher icon_onenote icon_access

 • Office Mobile pro iPhone a telefony Android, pomocí které můžete dokumenty aplikací Word, Excel a PowerPoint zobrazovat a upravovat přímo v telefonu.
 • Aplikace OneNote, Skype pro firmy Mobile a SharePoint Newsfeed lze používat na většině zařízení.
 • Obsahuje InfoPath pro pokročilou tvorbu a správu formulářů.

Online služby


E-mail a sdílené kalendáře – Exchange Online

S e-mailem na úrovni velkých podniků můžete pracovat v propracovaném a známém prostředí Outlooku, které můžete používat přímo ve svém počítači nebo ve webovém prohlížeči prostřednictvím aplikace Outlook Web App. Každý uživatel získá poštovní schránku o kapacitě 100 GB a bude moci odesílat přílohy o velikosti až 25 MB. Na rozdíl od ostatních plánů obsahuje funkce pro archivaci a povinné uchovávání dokumentů s neomezeným úložným prostorem.

Snadné sdílení souborů – OneDrive pro firmy

OneDrive Pro poskytuje každému uživateli 1 TB úložiště, díky kterému může přistupovat ke svým dokumentům prakticky kdekoliv. Můžete sdílet soubory s ostatními v rámci své organizace i mimo ni, ovládat, kdo může zobrazovat a upravovat jednotlivé soubory, a snadno synchronizovat soubory na počítačích a dalších zařízeních.

Týmové weby a firemní intranet – SharePoint Online

Základní úložiště o kapacitě 10 GB a dalších 500 MB úložného prostoru na uživatele umožní snadný přístup k dokumentům a jejich sdílení.

Webové konference a rychlý chat – Skype pro firmy

Můžete pořádat online schůzky s podporou zvuku a videa, sdílení obrazovky jedním kliknutím a konferenčních hovorů ve vysokém rozlišení. Můžete komunikovat s ostatními uživateli Skype pro firmy pomocí rychlých zpráv, hlasových hovorů a videohovorů. Prostřednictvím svého online stavu jim můžete dát vědět, že jste k dispozici. Můžete sdílet stav, zasílat rychlé zprávy a telefonovat uživatelům Skypu.

Active Directory

Správa pověření a oprávnění uživatelů. Jednotné přihlašování a synchronizace pomocí služby Active Directory.

Centrum služby eDiscovery

Nástroje, které vám pomohou dodržovat předpisy, a možnost vyhledávat na webech SharePoint a v poštovních schránkách služby Exchange.

Podpora Business Intelligence

Vytváření a správa interaktivní manažerské přístrojové desky s různými zdroji dat, tzv. „dashboards“.

Spolehlivost

Díky finančně zajištěné smlouvě o úrovni služeb (SLA) se zárukou 99,9% dostupnosti služeb máte jistotu, že vás neohrozí žádné náhlé výpadky.

Podpora Office 365

Společnost Microsoft poskytuje telefonické a online poradenství i zdroje informací o postupech a umožňuje komunikaci s dalšími zákazníky služeb Office 365, což umožňuje snadné nastavení a opravy.

Správa Office 365 Enterprise E3

Můžete sami nasadit a spravovat Office 365 v rámci své společnosti. Můžete také využít externích služeb oficiálních partnerů Microsoftu – v případě tohoto webu jeho provozovatele, společnosti Innovative Business s.r.o, můžete využít naší vzdálené správy Office 365.

Video o Office 365

Porovnání plánů předplatného Office 365 pro firmy nad 300 uživatelů

Detailní porovnání plánů předplatného Office 365 pro velké organizace je k dispozici zde (pdf)

e-mail icon facebook icon google plus icon linkedin icon twitter icon

Děkujeme, že nás doporučujete