Office 365 Enterprise E3

Office 365 Enterprise E3 v sobě kombinuje nejnovější verzi aplikací Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote, Access, Publisher, InfoPath), služby firemního e-mailu, veřejného webu a funkce pro webové konference a sdílení dokumentů. Obsahuje také služby Active Directory pro jednotné přihlašování uživatelů.

😊
Přátelská a zkušená podpora pro bezproblémovou konfiguraci a nastavení.
💨
Rychlé a pohodlné dodání licencí a předplatných e-mailem.
📜
100% legální licence přímo od výrobce.

6 146  Cena s DPH: 7 436,66 

Bezpečná platba pomocí:
Powered by stripe - badgeVerified by Visa

Služba Office 365 Enterprise E3

Plán Office 365 Enetrprise E3 obsahuje:


Aplikace systému Office

  • Předplatné Office pro 5 počítačů PC nebo Mac pro každého uživatele.

icon_word icon_excel icon_powerpoint icon_outlook icon_lync icon_publisher icon_onenote icon_access

  • Office Mobile pro iPhone a telefony Android, pomocí které můžete dokumenty aplikací Word, Excel a PowerPoint zobrazovat a upravovat přímo v telefonu.
  • Aplikace OneNote, Skype pro firmy Mobile a SharePoint Newsfeed lze používat na většině zařízení.
  • Obsahuje InfoPath pro pokročilou tvorbu a správu formulářů.

Online služby


E-mail a sdílené kalendáře - Exchange Online

S e-mailem na úrovni velkých podniků můžete pracovat v propracovaném a známém prostředí Outlooku, které můžete používat přímo ve svém počítači nebo ve webovém prohlížeči prostřednictvím aplikace Outlook Online. Každý uživatel získá poštovní schránku o kapacitě 100 GB a bude moci odesílat přílohy o velikosti až 150 MB. Na rozdíl od ostatních plánů obsahuje funkce pro archivaci a povinné uchovávání dokumentů s neomezeným úložným prostorem.

Snadné sdílení souborů - OneDrive pro firmy

OneDrive Pro poskytuje každému uživateli 1 TB úložiště, díky kterému může přistupovat ke svým dokumentům prakticky kdekoliv. Můžete sdílet soubory s ostatními v rámci své organizace i mimo ni, ovládat, kdo může zobrazovat a upravovat jednotlivé soubory, a snadno synchronizovat soubory na počítačích a dalších zařízeních.

Týmové weby a firemní intranet - SharePoint Online

Základní úložiště o kapacitě 10 GB a dalších 500 MB úložného prostoru na uživatele umožní snadný přístup k dokumentům a jejich sdílení.

Týmová spolupráce, webové konference, chatování - Microsoft Teams

Můžete pořádat skupinové chaty, online schůzky, hovorů a webové konference s podporou zvuku a videa a sdílení obrazovky ve vysokém rozlišení. Můžete spolupracovat na souborech pomocí integrovaných aplikací Office, jako je Word, Excel, PowerPoint a SharePoint a přidat svoje oblíbené aplikace od Microsoftu a služby třetích stran, aby vše ve firmě hladce fungovalo.

Active Directory

Správa pověření a oprávnění uživatelů. Jednotné přihlašování a synchronizace pomocí služby Active Directory.

Centrum služby eDiscovery

Nástroje, které vám pomohou dodržovat předpisy, a možnost vyhledávat na webech SharePoint a v poštovních schránkách služby Exchange.

Podpora Business Intelligence

Vytváření a správa interaktivní manažerské přístrojové desky s různými zdroji dat, tzv. "dashboards".

Spolehlivost

Díky finančně zajištěné smlouvě o úrovni služeb (SLA) se zárukou 99,9% dostupnosti služeb máte jistotu, že vás neohrozí žádné náhlé výpadky.

Podpora Office 365

Společnost Microsoft poskytuje telefonické a online poradenství i zdroje informací o postupech a umožňuje komunikaci s dalšími zákazníky služeb Office 365, což umožňuje snadné nastavení a opravy.

Správa Office 365 Enterprise E3

Můžete sami nasadit a spravovat Office 365 v rámci své společnosti. Můžete také využít externích služeb oficiálních partnerů Microsoftu - v případě tohoto webu jeho provozovatele, společnosti Innovative Business s.r.o, můžete využít naší vzdálené správy Office 365.

Video o Office 365

crosschevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram