Microsoft Defender pro firmy - roční předplatné

Microsoft Defender pro firmy je nové řešení zabezpečení koncových bodů, které bylo navrženo speciálně pro malé a střední firmy do 300 zaměstnanců. Díky tomuto řešení zabezpečení koncových bodů jsou zařízení vaší společnosti lépe chráněná před ransomwarem, malwarem, phishingem a dalšími hrozbami. To vše za velmi příznivou cenu.

Řešení je součástí předplatného Microsoft 365 Business Premium - zvažte tedy i možnost přechodu uživatelů na toto předplatné.

Typy smluvních závazků

Pevný roční závazek je cenově výhodnější. Během jednoho roku od objednávky:

 • lze přikupovat další předplatná,
 • lze kdykoliv povýšit předplatná na vyšší verze,
 • nelze licence ponížit až do dne uplynutí závazku za 12 měsíců,
 • nelze licence odebrat až do dne uplynutí závazku za 12 měsíců.

Flexibilní roční závazek umožňuje upravovat licence dle aktuální potřeby podobně jako doposud. Máte možnost využít roční fixace ceny a zároveň možnost odebírat licence v měsíčním intervalu, tedy ke dni měsíčního výročí od objednávky.

 • lze přikupovat další předplatná,
 • lze kdykoliv povýšit předplatná na vyšší verze,
 • lze ponížit předplatná na nižší verze v měsíčním intervalu ode dne objednávky,
 • lze licence odebrat v měsíčním intervalu ode dne objednávky.

„Flexibilní“ roční závazek je dražší, ale umožňuje lépe reagovat na aktuální potřebu. S licencemi lze pracovat stejně jako doposud, tedy předávat je kdykoliv v rámci organizace různým uživatelům.

TIP: Kombinace závazků
Výbornou zprávou je, že existuje možnost využívat souběžně předplatných s oběma typy ročních závazků. Doporučujeme proto vhodně kombinovat obě varianty a například pro kmenové zaměstnance využít pevný závazek a pro sezónní pracovníky závazek flexibilní.

Service Desk Zdarma

Zakoupením tohoto produktu získáte bezplatný roční přístup do našeho service desku.

😊
Přátelská a zkušená podpora pro bezproblémovou konfiguraci a nastavení.
💨
Rychlé a pohodlné dodání licencí a předplatných e-mailem.
📜
100% legální licence přímo od výrobce.
Bezpečná platba pomocí:
Powered by stripe - badgeVerified by Visa

Specifikace:

Služba Microsoft Defender pro firmy - roční předplatné

Obsahuje

Pomocí Defenderu pro firmy můžete chránit zařízení a data, která vaše firma používá:

 • Enterprise zabezpečení.
  Defender for Business přináší výkonné možnosti zabezpečení koncových bodů z našeho špičkového řešení Microsoft Defender for Endpoint a optimalizuje tyto možnosti pro správce IT tak, aby podporovaly malé a střední firmy.
 • Snadno použitelné řešení zabezpečení.
  Defender pro firmy nabízí zjednodušená prostředí, která vás navedou k akci s doporučeními a přehledy o zabezpečení vašich koncových bodů. Nevyžaduje se žádné specializované znalosti, protože Defender pro firmy nabízí konfiguraci řízenou průvodcem a výchozí zásady zabezpečení, které jsou navržené tak, aby pomáhaly chránit zařízení vaší společnosti od prvního dne.
 • Flexibilita pro vaše prostředí.
  Defender pro firmy může pracovat s vaším obchodním prostředím bez ohledu na to, jestli používáte Microsoft Intune, nebo jste v Microsoft Cloudu úplně noví. Defender pro firmy funguje s komponentami integrovanými do Windows a s aplikacemi pro macOS, iOS a Android zařízení.

Jak to funguje

Další informace

Defender for Business je určený pro malé a střední firmy, které mají do 300 uživatelů. Pokud máte více než 300 uživatelů, zvažte podnikové řešení, například jednu z následujících možností:

Omezení počtu zařízení je následující:

 • Na uživatelskou licenci můžete připojit a zabezpečit až pět koncových zařízení.

Defender pro firmy podporuje ochranu pro zařízení s macOS, Androidem a iOS/iPadOS:

 • Zařízení s macOS můžete nasazovat pomocí místního skriptu na portálu Microsoft 365 Defender.
 • Abyste mohli zařízení s Androidem a iOS/iPadOS připojit, musíte mít licenci pro Microsoft Intune. Intune je součástí Microsoftu 365 Business Premium a dá se koupit pro Defender pro firmy (samostatně).
 • Další zjednodušení pro zařízení s macOS, iOS/iPadOS a Androidem Microsoft připravuje.

S Defenderem pro firmy můžete používat antivirový nebo antimalwarový software od jiných výrobců. Můžete ovšem narazit na problém, kdy je možné na těchto zařízeních vypnout ochranu v reálném čase. Pokud je pak na zařízení vypnutá ochrana v reálném čase, zdá se, že zařízení není chráněné.

Pokud máte licenci Defender pro firmy jako samostatné předplatné a nemáte Intune, můžete zařízení s Windows a macOS zapnout a zabezpečit na portálu Microsoft 365 Defender (https://security.microsoft.com).

 • Zásady ochrany a ochrany brány firewall nové generace můžete spravovat také na portálu Microsoft 365 Defender se zjednodušenou konfigurací.
 • Ke správě dalších nastavení, jako jsou zásady omezení počtu útoků nebo k onboardingu jiných zařízení, jako jsou zařízení s Androidem nebo iOSem nebo iPadOS, budete potřebovat Intune. Intune je součástí Microsoftu 365 Business Premium a dá se koupit pro předplatná Defenderu pro firmy (samostatná).

Pokud máte Microsoft 365 Business Premium, je defender pro firmy součástí vašeho předplatného. Další informace najdete v následujících článcích:

Defender pro firmy i Defender for Endpoint poskytují silné možnosti ochrany před hrozbami pro koncové body vaší společnosti. Defender for Business byl navržen pro malé a střední firmy (až 300 zaměstnanců). Díky zjednodušené konfiguraci a možnostem onboardingu zařízení umožňuje Defender pro firmy zákazníkům, kteří nemusí mít nutně bezpečnostní pozadí, nastavit, konfigurovat a používat Defender pro firmy k ochraně firemních zařízení.

cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram