Microsoft OneDrive pro Firmy Plán 1

OneDrive pro firmy umožňuje ukládat, synchronizovat a sdílet svoje soubory odkudkoliv a snadno. S OneDrive pro firmy bezpečně uložíte všechny vaše cenné pracovní soubory. Ve výchozím nastavení se soubory ukládají jako soukromé, ale můžete je bezpečně sdílet s ostatními. Soubory jsou vždycky dostupné na všech zařízeních s různými operačními systémy.

😊
Přátelská a zkušená podpora pro bezproblémovou konfiguraci a nastavení.
💨
Rychlé a pohodlné dodání licencí a předplatných e-mailem.
📜
100% legální licence přímo od výrobce.

1 410  Cena s DPH: 1 706,10 

Bezpečná platba pomocí:
Powered by stripe - badgeVerified by Visa

Služba Microsoft OneDrive pro Firmy Plán 1

Soubory jsou vždycky dostupné a aktuální


OneDrive pro firmy bezpečně uloží všechny vaše cenné pracovní soubory. Ve výchozím nastavení se soubory ukládají jako soukromé, ale můžete je bezpečně sdílet s ostatními.Jsou dostupné i offline, přičemž offline úpravy se vám automaticky synchronizují s OneDrivem pro firmy, když se příště připojíte.

Dostupné ve všech vašich zařízeních


Ke svým souborům se dostanete z jakéhokoliv zařízení přes prohlížeč, můžete ale taky použít aplikace OneDrive pro firmy ve Windows 8, Windows RT a iOS. Vyberte si soubory, které chcete mít dostupné offline – například na cestách. A to hned ve všech zařízeních, bez omezení.

Pracujte společně a s kýmkoliv


Office Online nebo klientské aplikace Office umožňují spolupráci v reálném čase, takže můžete na souborech bezproblémově spolupracovat a bezpečně je sdílet jak v rámci organizace, tak i mimo ni. Snadno si můžete nastavit, kdo bude mít k vašim souborům přístup a kdo je bude moct upravovat.

Snadno můžete sledovat změny


Automatická správa verzí zajišťuje, že všichni, kdo na dokumentech spolupracují, budou vždycky pracovat na správném dokumentu. Kdykoliv se můžete vrátit k předchozí verzi.

Zabezpečení a ochrana soukromí


OneDrive pro firmy nabízí širokou škálu možností a jeho fungování je v souladu se světovými standardy, včetně normy ISO 27001, standardních smluvních doložek schválených Evropskou unií (tzv. EU Model clauses), smlouvy HIPAA BAA a zákona FISMA, a je ověřený auditory z řad třetích stran.


*Pokud máte OneDrive pro firmy Plán 2 s 5 a více uživateli, lze úložiště zvětšit na 5TB/uživatele. Kontaktováním podpory Microsoftu pak správci mohou zvětšit úložiště až na 25TB.

Další varianty:

crosschevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram