Microsoft Power BI Pro

od společnosti 

Analytická služba, pro snadnější, rychlejší a efektivnější vizualizaci dat. Díky Power BI dokážete snadněji porozumět obchodním souvislostem a dokážete se lépe zaměřit na to, co je pro Vás důležité díky vizualizovaným reportům.

Typy smluvních závazků

Pevný roční závazek je cenově výhodnější. Během jednoho roku od objednávky:

 • lze přikupovat další předplatná,
 • lze kdykoliv povýšit předplatná na vyšší verze,
 • nelze licence ponížit až do dne uplynutí závazku za 12 měsíců,
 • nelze licence odebrat až do dne uplynutí závazku za 12 měsíců.

Flexibilní roční závazek umožňuje upravovat licence dle aktuální potřeby podobně jako doposud. Máte možnost využít roční fixace ceny a zároveň možnost odebírat licence v měsíčním intervalu, tedy ke dni měsíčního výročí od objednávky.

 • lze přikupovat další předplatná,
 • lze kdykoliv povýšit předplatná na vyšší verze,
 • lze ponížit předplatná na nižší verze v měsíčním intervalu ode dne objednávky,
 • lze licence odebrat v měsíčním intervalu ode dne objednávky.

„Flexibilní“ roční závazek je dražší, ale umožňuje lépe reagovat na aktuální potřebu. S licencemi lze pracovat stejně jako doposud, tedy předávat je kdykoliv v rámci organizace různým uživatelům.

TIP: Kombinace závazků
Výbornou zprávou je, že existuje možnost využívat souběžně předplatných s oběma typy ročních závazků. Doporučujeme proto vhodně kombinovat obě varianty a například pro kmenové zaměstnance využít pevný závazek a pro sezónní pracovníky závazek flexibilní.

Service Desk Zdarma

Zakoupením tohoto produktu získáte bezplatný roční přístup do našeho service desku.

😊
Přátelská a zkušená podpora pro bezproblémovou konfiguraci a nastavení.
💨
Rychlé a pohodlné dodání licencí a předplatných e-mailem.
📜
100% legální licence přímo od výrobce.
Bezpečná platba pomocí:
Powered by stripe - badgeVerified by Visa

Specifikace:

Služba Microsoft Power BI Pro

Základní přehled služby Power BI


Video o Power BI (anglicky):

Všechna data na jednom místě

  • Můžete monitorovat různé typy firemních dat na jednom místě. Interaktivní report si vytvoříte v Power BI Desktop aplikaci a přistupovat k nim můžete odkudkoliv Power BI Mobile aplikacemi.

Power BI dashboard

  • Power BI je sada analytických nástrojů pro analýzu dat a sdílení poznatků ve vašem týmu.
  • Dashboardy poskytují uživatelům přehledný a ucelený pohled na jejich nejdůležitější metriky na jednom místě. Data jsou aktualizovány v reálném čase a jsou dostupná na všech zařízeních s aplikacemi Power BI Mobile. Jedním kliknutím mohou uživatelé zkoumat data v reportu pomocí intuitivních nástrojů, které činí hledání souvislostí snadné. Vytvoření dashboardu je jednoduché díky více než 50 napojením k populárním obchodním aplikacím.
  • Pokud jste analytik vytvářející analytiku pro vaši organizaci, Power BI vám umožní být více flexibilní: Můžete kombinovat data z různorodých databází, souborů a webových služeb s vizuálními nástroji, které vám pomohou pochopit a automaticky opravit kvalitu dat, stejně tak formátování. S více než 20 vestavěnými efekty vizualizací jsou analytické zprávy působivější a přehlednější. Již žádné nudné statistiky, vše se dá vytvořit graficky.
  • Power BI pomohou sjednotit všechna data vaší organizace, ať už v cloudu nebo v interních aplikacích. Používání brány Power BI Gateway umožňuje připojit databázi SQL, vytvořit si vlastní server a ten následně interně spravovat a přizpůsobovat.

Microsoft Power BI Pro 2

Další varianty:

cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram