Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Microsoft Power BI

pokročilé reporty

Microsoft Power BI logo

Analytická služba, pro snadnější, rychlejší a efektivnější vizualizaci dat. Díky Power BI dokážete snadněji porozumět obchodním souvislostem a dokážete se lépe zaměřit na to, co je pro Vás důležité díky vizualizovaným reportům.

Základní přehled Power BI Pro

Službu můžete začít využívat ihned. K dispozici je také jednoměsíční zkušební verze. Smluvně garantovaná dostupnost služby je 99,9 %.

Vyzkoušejte na 30 dní

Power BI Free
bezplatně
měsíčně
  • fajfka anodata 1 GB / uživatele
  • fajfka anointeraktivní řídící panely, sestavy a datové sady
  • fajfka anoautorské a publikační nástroje
  • fajfka anorefresh denně
  • nerefresh 10 tis. řádků / min.
  • nerozšířená konektivita na datové zdroje
  • nespolupráce týmů Office 365 v Power BI
  • nenastavení zásad organizace

Základní přehled služby Power BI


O produktu (anglicky):

Všechna data na jednom místě

Můžete monitorovat různé typy firemních dat na jednom místě. Interaktivní report si vytvoříte v Power BI Desktop aplikaci a přistupovat k nim můžete odkudkoliv Power BI Mobile aplikacemi.
Power BI dashboard

Power BI je sada analytických nástrojů pro analýzu dat a sdílení poznatků. Power BI dashboardy poskytují uživatelům ucelený pohled na jejich nejdůležitější metriky na jednom místě. Data jsou aktualizovány v reálném čase a jsou dostupná na všech zařízeních s aplikacemi Power BI Mobile. Jedním kliknutím mohou uživatelé zkoumat data v reportu pomocí intuitivních nástrojů, které činí hledání souvislostí snadné. Vytvoření dashboardu je jednoduché díky více než 50 napojením k populárním obchodním aplikacím.
Pokud jste údaje analytik vytvářející analytiku pro vaši organizaci, Power BI vám umožní být více produktivní a kreativní: Můžete kombinovat data z různorodých databází, souborů a webových služeb s vizuálními nástrojů, které vám pomohou pochopit a automaticky opravit kvalitu dat a případné problémy s jejich formátováním. S více než 20 vestavěnými efekty vizualizací jsou analytické zprávy působivější a přehlednější.
Power BI mohou sjednotit všechna data vaší organizace, ať už v cloudu nebo v interních aplikacích. Používání brány Power BI Gateway umožňuje připojit databázi SQL Server, Analysis Services modely a mnohé jiné zdroje dat do stejných ovládacích panelů v Power BI.

Power BI Schéma

e-mail icon facebook icon google plus icon linkedin icon twitter icon

Děkujeme, že nás doporučujete