Microsoft Power BI Zdarma

od společnosti 

Analytická služba, pro snadnější, rychlejší a efektivnější vizualizaci dat. Díky Power BI dokážete snadněji porozumět obchodním souvislostem a dokážete se lépe zaměřit na to, co je pro Vás důležité díky vizualizovaným reportům.

Cena s DPH:

Objednat u výrobce
😊
Přátelská a zkušená podpora pro bezproblémovou konfiguraci a nastavení.
💨
Rychlé a pohodlné dodání licencí a předplatných e-mailem.
📜
100% legální licence přímo od výrobce.
Bezpečná platba pomocí:
Powered by stripe - badgeVerified by Visa

Specifikace:

Služba Microsoft Power BI Zdarma

Základní přehled služby Power BI


Video o Power BI (anglicky):

Všechna data na jednom místě

    • Můžete monitorovat různé typy firemních dat na jednom místě. Interaktivní report si vytvoříte v Power BI Desktop aplikaci a přistupovat k nim můžete odkudkoliv Power BI Mobile aplikacemi.

Power BI dashboard

    • Power BI je sada analytických nástrojů pro analýzu dat a sdílení poznatků.
    • Power BI dashboardy poskytují uživatelům ucelený pohled na jejich nejdůležitější metriky na jednom místě. Data jsou aktualizovány v reálném čase a jsou dostupná na všech zařízeních s aplikacemi Power BI Mobile. Jedním kliknutím mohou uživatelé zkoumat data v reportu pomocí intuitivních nástrojů, které činí hledání souvislostí snadné. Vytvoření dashboardu je jednoduché díky více než 50 napojením k populárním obchodním aplikacím.
    • Pokud jste údaje analytik vytvářející analytiku pro vaši organizaci, Power BI vám umožní být více produktivní a kreativní: Můžete kombinovat data z různorodých databází, souborů a webových služeb s vizuálními nástrojů, které vám pomohou pochopit a automaticky opravit kvalitu dat a případné problémy s jejich formátováním. S více než 20 vestavěnými efekty vizualizací jsou analytické zprávy působivější a přehlednější.
    • Power BI mohou sjednotit všechna data vaší organizace, ať už v cloudu nebo v interních aplikacích. Používání brány Power BI Gateway umožňuje připojit databázi SQL Server, Analysis Services modely a mnohé jiné zdroje dat do stejných ovládacích panelů v Power BI.

Power BI Schéma

Další varianty:

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram