Copilot Microsoft 365 pro firmy (roční předplatné)

od společnosti 
, v kategorii 

Copilot 365 pro firmy rozšiřuje produktivitu uživatelů o generativní umělou inteligenci. Pro fungování musí mít uživatel licenci Microsoft 365 Business Standard nebo Business Premium, Microsoft 365 E3 nebo E5 nebo Office 365 E3 nebo E5.

 • Copilot není k dispozici ve zkušební verzi.
 • Copilot je k dispozici v češtině (s výjimkou Excelu)

8 700  Cena s DPH: 10 527 

Service Desk Zdarma

Zakoupením tohoto produktu získáte bezplatný roční přístup do našeho service desku.

😊
Přátelská a zkušená podpora pro bezproblémovou konfiguraci a nastavení.
💨
Rychlé a pohodlné dodání licencí a předplatných e-mailem.
📜
100% legální licence přímo od výrobce.
Bezpečná platba pomocí:
Powered by stripe - badgeVerified by Visa

Specifikace:

Služba Copilot Microsoft 365 pro firmy (roční předplatné)

Aby mohli zákazníci používat nástroj Copilot pro Microsoft 365 pro firmy, musí mít licenci Microsoft 365 Business Standard nebo Business Premium, Microsoft 365 E3 nebo E5 nebo Office 365 E3 nebo E5.

 • Využívejte chat s podporou umělé inteligence s bezpečným přístupem ke grafům organizace
 • Používejte Copilot v aplikacích Microsoftu 365, jako jsou Word, Excel, PowerPoint, Outlook a Teams
 • Přizpůsobte si Copilot a rozšiřte si ho pomocí nástroje Microsoft Copilot Studio Preview
 • Využívejte zabezpečení, ochranu soukromí a dodržování předpisů na podnikové úrovni
 • Vyžaduje samostatnou licenci na Microsoft 365 Business Standard nebo Business Premium.

Generativní AI pro Microsoft 365

Microsoft 365 Copilot představuje revoluční krok ve způsobu, jakým pracujeme s počítači, a otevírá nové možnosti pro zvýšení produktivity ve vaší firmě. Copilot je integrován přímo do aplikací Microsoft 365, které každodenně používáte, jako jsou Word, Excel, PowerPoint, Outlook a Teams, a to vše s cílem rozvinout vaši kreativitu, produktivitu a dovednosti

 • Copilot Chat umožní obecnou komunikaci s  generativním AI modelem.
 • Copilot ve Wordu vytvoří první návrh dokumentu na libovolné téma, čímž ušetříte práci při psaní a editaci​ první verze.
 • Copilot v Excelu umožňuje rychle analyzovat trendy a vytvářet profesionálně vypadající vizualizace dat, což zefektivňuje práci s číselnými údaji.
 • Copilot v PowerPointu vám pomůže rychle vytvořit kvalitní prezentace s relevantním obsahem, což usnadňuje sdělování vašich myšlenek​.
 • Copilot v Outlooku dokáže shrnout dlouhé e-mailové konverzace do stručných souhrnů, což vám umožní rychleji reagovat na důležité zprávy,
 • Copilot v Teams poskytuje shrnutí klíčových bodů diskuse, navrhuje akční položky v reálném čase během schůzky a zvyšuje tak produktivitu každého setkání​.

Zvýšení produktivity

Studie "What Can Copilot’s Earliest Users Teach Us About Generative AI at Work?" od Microsoftu zkoumá vliv generativní AI na pracoviště prostřednictvím Copilotu pro Microsoft 365, který byl představen před osmi měsíci. Hlavním cílem bylo snížit digitální dluh a zvýšit produktivitu, aby se lidé mohli soustředit na unikátní lidskou práci. Studie ukázala skutečné zvýšení produktivity, kreativity a úspory času. Výzkum zdůrazňuje, že Copilot nastavuje nový standard, kde každý zaměstnanec získává dovednosti v psaní, designu, programování, analýze dat a dalších oblastech, zároveň zvyšuje odbornost a přenáší práci z dobré na výjimečnou.

Jazyková podpora

Microsoft Copilot nyní podporuje i češtinu, což usnadňuje komunikaci a práci pro české uživatele. Kromě češtiny jsou dostupné i další hlavní světové jazyky, což zajišťuje širokou použitelnost produktu v různých regionech.

Copilot v Excelu je aktuálně podporován pouze v angličtině.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram