Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Smartlook

nahrávání návštěvníků webu

smartlook-logoSmartlook natočí všechno, co návštěvníci dělají na vašem webu. Tento profesionální nástroj od českých vývojářů vám pomůže udělat z webu skutečný prodejní nástroj, kde návštěvníci najdou to co hledají a vy jim doručíte sdělení, které jim chcete předat. A díky obchodní politice vývojářů můžete službu vyzkoušet a používat zdarma.

 

Předplatné služby Smartlook

Předplatné služby Starter je možné platit měsíčně nebo na 12 měsíců s výrazným cenovým zvýhodněním. Služba se hradí společnosti Smartsupp.com, s.r.o., která poskytuje záruky na ochranu osobních údajů i 15 denní záruka vrácení peněz zákazníkům, kteří nejsou 100% spokojeni.

Vyzkoušejte na svém webu

Jak Smartlook využít


Přizpůsobení odkazu v rámci webových stránek

Smartlook je nástroj, který automaticky nahrává záznamy pohybu návštěvníků na webu. Umožní vám tak zpětně si prohlédnout, jak se zákazníci po webu pohybují, kde klikají, jakým způsobem si prochází stránky, který obsah ve skutečnosti čtou a tak podobně.

Díky tomu dokážete najít slabé a silné stránky vašeho webu a postupně jej vyladit k naprosté uživatelské dokonalosti. Používáte-li také službu Leady.cz, dokážete si také konkrétní nahrávku spojit s konkrétním potencionálním zákazníkem a lépe tak oslovit nové klienty.

Podívejte se na oficiální video služby

Podporované webové platformy

Smartlook se dá použít na jakékoliv webové stránce. Pro nejpoužívanější redakční systémy jsou dostupné pluginy, které nastavení maximálně zjednoduší:

Další podporované platformy: Atomer, Big Cartel, CS-Cart, Eshop-rychle, eStranky, InPage, Jimdo, Magento, NetStranky, SeoShop, Shopify, Webgarden, Webmium, Webnode, Weby24, Wizishop, Wix, Magento

e-mail icon facebook icon google plus icon linkedin icon twitter icon

Děkujeme, že nás doporučujete