Service Desk - Pokročilý plán (roční předplatné)

od společnosti 
, v kategorii ,

Service Desk je určen pro správu požadavků na administrátorská nastavení jednotlivých cloudových služeb - tzv. vzdálené správy. Představuje jistotu, že máte vždy k dispozici specialisty, kteří poradí, pomohou a udělají za vás základní úkony v prostředí cloudu.

Přístup do service desku je součástí služby, řešení jednotlivých požadavků je podle jejich povahy a náročnosti zdarma nebo za předem domluvenou cenu.

49 000  Cena s DPH: 59 290 

😊
Přátelská a zkušená podpora pro bezproblémovou konfiguraci a nastavení.
💨
Rychlé a pohodlné dodání licencí a předplatných e-mailem.
📜
100% legální licence přímo od výrobce.
Bezpečná platba pomocí:
Powered by stripe - badgeVerified by Visa

Specifikace:

Služba Service Desk - Pokročilý plán (roční předplatné)

Vzdálená správa

  • Vzdálená správa  je realizována prostřednictvím portálu podpory na adrese https://bestonline.servicedesk.net, kde bude zaregistrována vaše společnost a až 15 konkrétních osob s možností zadávat požadavky.
  • Součástí základní služby vzdálené správy jsou úkony, které běžně realizuje firmení IT administrátor pro nastavení funkcionalit, jako je správa uživatelů, správa přístupů či nastavení vyžadující některou ze specifických znalostí konkrétního cloudového prostředí prostředí.
  • Součástí je také základní dohled nad bezpečnostním prostředím služeb, včetně 
  • Jsme připraveni fundověně řešit vaše dotazy týkající se možností služeb nebo realizovatelnosti konkrétních potřeb, které máte.
  • Požadavky, které svou povahou a náročností přesahují rámec předplatného se realizují vždy za předem domluvenou cenu.
  • Služby vzdálené správy nemohou suplovat technickou podporu výrobců. V tomto plánu vám pomůžeme s komunikací s výrobci a zadáme za vás vaše požadavky.

Technická podpora výrobců

Technická podpora jednotlivých produktů je realizována přímo jejich výrobci a provozovateli. Je určena pro řešení technických problémů s předplacenou službou a je obsažena v ceně jednotltivých služeb:

Vyzkoušejte si, jak to funguje

Napište nám svůj první tiket podpory a v něm nám sdělte vaše představy a požadavky o službě.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram