Monitora.cz

od společnosti 

Podobně jako Facebook sleduje Vaše přátele, Monitora sleduje Vaše zákazníky a konkurenty. Když si Váš konkurent nebo zákazník změní web, ceník, přijme nebo propustí zaměstnance, zaregistruje patent či ochrannou známku, když se o něm napíše na internetu, když se objeví v televizi – víte o tom.

Poslat Poptávku
😊
Přátelská a zkušená podpora pro bezproblémovou konfiguraci a nastavení.
💨
Rychlé a pohodlné dodání licencí a předplatných e-mailem.
📜
100% legální licence přímo od výrobce.
Bezpečná platba pomocí:
Powered by stripe - badgeVerified by Visa

Specifikace:

Služba Monitora.cz

Monitoring konkurence a zákazníků


Konkurence to nebude mít jednoduché

 • Monitora aktivně sleduje každý pohyb vaší konkurence. Ať už se jedná o změnu ceníku, úpravu webu či jen mediální zmínku o firmě ve vašem seznamu, budete to vědět jako první. Doby, kdy bylo třeba sledovat každou zpravodajskou aktualitu jsou dávno pryč. Jste jen pár kliknutí od toho, abyste rozšířili své pole působnosti.

Neztrácejte potenciální klienty

 • Stejně jako sledujeme konkurenci, sledujeme i vaše zákazníky. Víte co se u vašich klientů děje, na jakých konferencích budou, na čem pracují a můžete na to přehledně navázat a navodit dojem opravdového zájmu o obchodního klienta.
 • Není třeba věnovat dlouhé hodiny networkingu, oslovování potenciálních zákazníků nebo přemýšlení nad tím, jak se mění potřeby vaší cílové skupiny. To vše za vás vyřešíme my.

Buďte ve středu dění

 • Víme co se děje u vašich klientů, informace můžete zpracovávat a importovat do CRM. Obchodník pak přesně snadno ví co je u klienta nového. Upsell nikdy nebylo jednodušší, stačí vědět co a kdy vás zákazník potřebuje.

Monitoring medií


Monitoring zpravodajství

 • Monitorujeme přes 300 zpravodajských portálů. Definujete klíčová slova či slovní spojení, která vás zajímají a jakmile se kdekoliv na internetu vyskytnou, víte o tom. Vaše pověst už nikdy nebude v ohrožení a vždy budete znát zpětnou vazbu.
 • Díky Monitoře můžete přizpůsobit svou marketingovou kampaň dle aktuální poptávky veřejnosti, aniž byste museli přímo sledovat vaši cílovou skupinu.

Monitora.cz 1

Monitoring televizního vysílání

 • Sledujeme vybrané zpravodajské a publicistické pořady vysílání České televize. Díky nám jste schopni monitorovat a textově vyhledávat ve vysílání. Víte, kde se o čem v televizi šustlo.
 • Je jen na vás, jaký okruh témat vás zajímá. Ať už jsou to novinky v oboru, společenská či obchodní témata; vždy budete mít informace na dosah ruky.

Monitora.cz 3

PR články

 • Sledujeme přes 1000 PR webů, které denně publikují více než 2000 PR článků. Stačí nechat Monitoru, ať za vás sleduje aktuální dění.

Sociální sítě a blogy

 • Blogeři mají často velmi silný vliv na svou čtenářskou komunitu, pokud se o vás zmíní, je dobré o tom vědět. Navazujte přínosné spolupráce s vlivnými bloggery, kteří vám pomohou vyzdvihnout vaši značku na vrchol.
 • Samozřejmě jsme nezapomněli ani na sociální sítě, které hýbou světem. Ať už se o vaší společnosti píše na diskuzních fórech, Facebooku, Twitteru nebo dalších, Monitora vás vždy upozorní.

monitora

Doporučujeme zakoupit:

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram