Leady.cz

od společnosti 

Systém Leady.cz nabízí unikátní možnost, jak pracovat s návštěvníky firemních webových stránek. Systém zprostředkovává ke každé stránce webu informaci o tom, z jaké firmy návštěva byla. Zjistíte tak přesné informace o tom jaké firemní návštěvy se zajímaly o které informace na vašem webu a jak dlouho je četly. U každé firmy získáte i kontakty na jednatele a manažery. Můžete tak podnikat své obchodní aktivity konkrétním směrem a vzniklou příležitost vytěžit.

Poslat Poptávku
😊
Přátelská a zkušená podpora pro bezproblémovou konfiguraci a nastavení.
💨
Rychlé a pohodlné dodání licencí a předplatných e-mailem.
📜
100% legální licence přímo od výrobce.
Bezpečná platba pomocí:
Powered by stripe - badgeVerified by Visa

Specifikace:

Služba Leady.cz

Popis služby Leady.cz


Co dělají Leady.cz a jaké je jejich využití?

 

Akvizice nových zákazníků

  • Systém identifikuje firmy, které navštívily Váš web. Rozpozná co je zaujalo a doplní kontakty, jména zaměstnanců a další informace. Když víte jaké firmy navštívily Váš web a o co se zajímaly, můžete je snadno oslovit a nabídnout Vaše služby.
  • Nemusíte dohledávat informace a ztrácet drahocenný čas prohledáváním rejstříků. Díky Leadům máte všechny veřejně dostupné informace na dosah ruky. Jste jen kliknutí či dvě od akvizice nového zákazníka.
  • Žádné další náklady! Zlepšete své prodeje o 10 až 20% díky jednoduchým nástrojům.

Leady.cz 1

Identifikace zdroje nových zákazníků

  • Díky integrované analýze víte jaké zdroje Vám přinesly zákazníky a v jakém objemu. Víte kolik Vám vydělal konkrétní článek či např. Facebook, nebo kolik zákazníků přišlo z PPC reklamy.
  • Organické hledání? Žádný problém. Sledujte několik svých projektů na jednou, postavte si vlastní ekosystém a jasně si zaměřte svou cílovou skupinu. Jednodušší marketing není nikdy na škodu.

 

Upselling a napojení na další systémy

  • Data lze snadno importovat do většiny CRM systémů (včetně Microsoft CRM Online) a do analytického nástroje Google Analytics. Díky tomu víte o co se zajímal Váš zákazník, můžete sledovat jeho historii či nastavit procesy, které umožní vytvořit aktivní up/cross sellingové kanály.
  • Leady si poradí i s vašimi aktuálním databázemi. A rovnou vám najdou podobnou cílovou skupinu a pomohou vám rozhodit sítě.

Leady.cz 3

 Musí návštěvník něco vyplnit? Ne!

  • Systém identifikuje firmy vstupující na Váš web, aniž by cokoliv vyplnily nebo někam klikly. Díky systému znáte také jejich obrat, počet zaměstnanců, adresu, telefon, email, a dokonce kontaktní osobu ve firmě. Také víte, jaký produkt je na vašem webu zaujal.
  • Vytvořte nabídku dle aktuální poptávky, aniž byste jakkoliv narušili komfort vašich zákazníků. Díky Leadům budete mít jasnou představu o tom, po čem zrovna touží. Využijte svého potenciálu.

Doporučujeme zakoupit:

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram