Microsoft Dynamics 365 for Sales

od společnosti 

Dynamics 365 představuje výkonné, snadno použitelné CRM řešení poskytované přes internet, takže organizace je mohou začít používat rychle a nákladově velmi efektivně. Dokáže přitom splnit specifické potřeby každého podniku.

26 935  Cena s DPH: 32 591,35 

Service Desk Zdarma

Zakoupením tohoto produktu získáte bezplatný roční přístup do našeho service desku.

😊
Přátelská a zkušená podpora pro bezproblémovou konfiguraci a nastavení.
💨
Rychlé a pohodlné dodání licencí a předplatných e-mailem.
📜
100% legální licence přímo od výrobce.
Bezpečná platba pomocí:
Powered by stripe - badgeVerified by Visa

Specifikace:

Služba Microsoft Dynamics 365 for Sales

Videa o Dynamics 365:


https://www.youtube.com/watch?v=s4pZTyUmggc

Lokalizovaný obsah

Vyslyšeli jsme vaše žádosti o lokalizovaný obsah a připravili úvodní video, které vás se softwarem seznámí.

https://youtu.be/ERu5DB7pzn4

Přínosy použití


CRM Online optimalizuje obchodní a marketingové aktivity a umožňuje jak akvizici nových firem, tak péči o stávající klientelu. Díky marketingovému modulu je každá kampaň sledována po stránce nákladů, aktivit i skutečných výnosů. Díky seznamu příležitostí máte navíc jasný výhled o budoucích obchodech, jejich objemu i časové ose. Aktivity členů týmu pak lze sledovat díky okamžitým přehledům jejich aktivit jako je plnění úkolů, obchodní schůzky, telefonáty nebo e-mailová komunikace.

Popis služby CRM Online


Systém Microsoft Dynamics CRM Online zpřístupňuje prostřednictvím ucelené sady funkcí pro marketing, prodej a servis informace o zákaznících ve známém prostředí aplikace Microsoft Outlook, což pomáhá k urychlení přijetí nového produktu zaměstnanci a přináší okamžitě požadované výsledky.

Modul Marketing


 • Zvyšuje efektivitu marketingových investic. Umožňuje identifikovat příležitosti a sledovat klíčové ukazatele výkonu (KPI) pomocí intuitivních nástrojů pro segmentaci, funkcí pro řízení kampaní a marketingových analýz.
 • Dokážete efektivněji plánovat, realizovat a sledovat kampaně prostřednictvím marketingových pracovních postupů, které snižují náročnost ručně prováděných úkolů.
 • Máte přístup ke správným informacím v každé fázi probíhající kampaně.

Modul Prodej


 • Optimalizuje prodejní procesy a poskytuje obchodnímu týmu možnost uceleného pohledu na data o zákaznících a zakázkách.
 • Zvyšuje míru uzavřených obchodů prostřednictvím užitečných přehledů a nástrojů, které pomohou identifikovat produkty, o něž mají zákazníci zájem.
 • Máte možnost věnovat svůj čas prodejním aktivitám a ne administrativě. Inteligentní sledování komunikace, automatizace pracovních postupů a výkonné nástroje omezí objem ručně zadávaných dat.
 • Zlepšuje přehled o chodu podniku a podporuje informovanější rozhodování pomocí integrovaných řídicích panelů, předdefinovaných sestav a automatizovaného sledování prodejních předpovědí.

Modul Služby


 • Zpřístupňuje specialistům zákaznické podpory úplnou historii jednotlivých případů a zákaznických dat, aby mohli poskytovat konzistentní služby, které zvýší loajalitu zákazníků a z dlouhodobého hlediska zvýší ziskovost.
 • Umožní využít výhod flexibilního plánování služeb a možností znalostní báze k rychlému zpřístupnění potřebných materiálů a následnému rychlému řešení problémů.
 • CRM Online představuje ucelené řešení pro zákaznické služby a podporu se známým uživatelským rozhraním aplikace Microsoft Outlook, které je možné snadno přizpůsobit specifickým potřebám konkrétního poskytovatele zákaznických služeb.

Microsoft Dynamics 365 for Sales 1

Charakteristiky služby CRM Online

Jednoduchost


 • Řešení CRM Online zjednodušuje správu díky tomu, že poskytuje nepřetržité monitorování a průběžnou údržbu aplikace.
 • Umožňuje zřizovat a přidávat uživatele na počkání. Zaměstnanci tak mohou systém začít okamžitě využívat.
 • Nové verze a aktualizace jsou snadno distribuovány uživatelům bez jakýchkoli prostojů i nákladné správy oprav a upgradů.
 • CRM Online je cenově dostupné řešení s flexibilními možnostmi platby, které organizacím umožňuje dobrou předvídatelnost nákladů. Cenový model s platbou podle využití umožňuje převést investiční výdaje na pravidelné provozní výdaje.

Flexibilita


 • Možnost měnit počet uživatelů směrem nahoru i dolů na základě vašich obchodních potřeb.
 • Architektura poskytuje naprostou autonomii z hlediska provozování, správy i zabezpečení.
 • Funkce pro správu zákazníků a uživatelů jsou navrženy s ohledem na maximální soběstačnost. Zákazník má úplnou kontrolu nad všemi aspekty struktury dat, uživatelského prostředí, nástrojů business intelligence a správy business procesů

Zabezpečení


 • CRM Online využívá ucelený přístup k zabezpečení, od vývoje aplikace až po provozování a správu služby.
 • Řešení spravují vysoce kvalifikovaní pracovníci oddělení provozu datových center společnosti Microsoft, která dosáhla potřebných akreditací dle norem ISO a atestu SAS70 Type II.
 • I když jsou data zákazníků uložena v cloudu společnosti Microsoft, zůstávájí vždy ve vlastnictví samotných zákazníků a společnost Microsoft je nikdy nepoužívá pro komerční účely.

Spolehlivost


 • Dlouholeté zkušenosti s provozem a investice společnosti Microsoft do cloudových služeb přinášejí zákazníkům jistotu a možnost soustředit se na vlastní podnikání.
 • Prvky systému jsou nakonfigurovány s použitím redundance, která předchází vzniku slabých míst.
 • Společnost Microsoft garantuje dostupnost 99,9 % a jako jedna z mála firem v odvětví poskytuje smlouvy o úrovni služeb s případnými finančními sankcemi při nedodržení.

Microsoft Dynamics 365 for Sales 3

Další materiály


CRM: Nová éra prodeje, PDF dokument, 14 stran

crm-nova-era-prodeje

Metody implementace Microsoft Dynamics CRM, PDF dokument (4 strany)

implementace_dynamics_crm

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram