Grammarly - Team Plan

od společnosti 

Grammarly je nástroj, který díky aplikaci umělé inteligence dokáže kontrolovat anglicky psaný text v kontextu. Dokáže kontrolovat nejen pravopis a gramatickou správnost, ale také vhodnost použití konkrétních slov a jejich správnou aplikaci s ohledem na význam věty.

4 260  Cena s DPH: 5 154,60 

Objednat u výrobce
😊
Přátelská a zkušená podpora pro bezproblémovou konfiguraci a nastavení.
💨
Rychlé a pohodlné dodání licencí a předplatných e-mailem.
📜
100% legální licence přímo od výrobce.
Bezpečná platba pomocí:
Powered by stripe - badgeVerified by Visa

Specifikace:

Služba Grammarly - Team Plan

Grammarly zajišťuje, že vaše anglické texty jsou snadno čitelné, efektivní a bezchybné.

Nástroj umožňuje gramatickou i pravopisnou kontrolu anglicky psaných textů, takže je nepostradatelným pomocníkem pro všechny, kteří chtějí komunikovat bez obav z pravopisných chyb nebo gramaticky špatné větné stavby.

Oprava gramatických chyb.

Grammarly - Team Plan 1Výkonná kontrola gramatiky prohledá váš text, aby správně používal více než 400 pokročilých gramatických pravidel, správného slovosledu daného pevnou stavbou vět až po umístění interpunkčního znaménka.

Zpětnou vazbu od Grammarly můžete upravit podle stylu psaného textu, podle žánru - neformálního, formálního atd. Když otevřete nový dokument, stanovíte si cíl psaní podle následujících parametrů:

 • Záměru: Informovat, vyprávět příběh nebo popisovat
 • Cílové audience: Obecná, znalá, expertní
 • Stylu: Formální nebo neformální
 • Emocí: Mírná nebo silná
 • Doména: např. Akademická, obchodní nebo technická

Grammarly po tomto nastavení poskytuje poznatky založené na těchto cílech.

Kontextová kontrola pravopisu

Grammarly - Team Plan 3Správně napsaná slova použitá ve špatném kontextu znamenají často trapné chyby. Kontextová kontrola eliminuje chybné použití slov jako lose/loose, affect/effect, lie/lay, there/their/they’re a mnoha dalších slov, která mohou příjemce zmást, nejsou-li uvedena ve správných souvislostech.

Vylepšuje výběr slov

Grammarly - Team Plan 5Vhodně vybraná slova mohou mít silný dopad, naopak nevhodný výběr slov může znamenat jejich "vyšumění". Grammarly kontextově optimalizuje a navrhuje slova, která zvýší čitelnost a pochopitelnost vašeho dokumentu.

Integrace do prohlížeče a Office

Bezplatný plugin do prohlížeče umožňuje kontrolu textů psaných online v prohlížečích Chrome, Safari a Firefox. Okamžitě tak můžete kontrolovat své anglicky psané texty v aplikacích:

 • E-maily a messengery: Google Gmail, Microsoft Outlook, Facebook Messenger, Yahoo
 • Dokumenty a projekty: Slack, Asana, Jira, Salesforce
 • Sociální sítě: Facebook, Twitter, LinkedIn, Medium

Grammarly - Team Plan 7

Doplňky pro Microsoft Office

Díky doplňkům je kompatibilní s aplikacemi Microsoft Word a Microsoft Outlook ze sady Office 365.

Doplněk Grammarly v aplikaci Outlook.

Aplikace Grammarly pro Windows a Mac

Nejjednodušší pomoc s angličtinou kdykoliv jedním kliknutím na aplikaci instalovanou do Windows ši MacOS.

Grammarly - Team Plan 10

Použití nástroje

Existuje několik způsobů, jak použít software Grammarly ke kontrole vaší práce, a nepotřebujete k tomu žádné technické know-how. Zde jsou nejběžnější:

 • Varianta 1: Zkopírujte a vložte celý článek, knihu nebo výpisy z vašeho psaní do Grammarly (webu nebo aplikace) pro korektury, kontrolu gramatiky a kontrolu pravopisu.
 • Varianta 2: Kliknutím na "Importovat" můžete také nahrát dokument aplikace Microsoft Word do Grammarly.
 • Možnost 3: Grammarly můžete použít jako svou primární aplikaci pro psaní přidáním přímo do nástroje (webového nebo aplikace Word a Outlook). Během psaní Grammarly automaticky začne upozorňovat na chyby. Jakmile kliknete na tlačítko „Opravit pomocí asistenta“, Grammarly vám ukáže chyby.

Grammarly keyboard zdarma

Grammarly nabízí speciální gramatickou klávesnici pro mobilní zařízení, takže můžete tento nástroj použít při psaní na Facebooku, Twitteru, LinkedIn, GMailu a dalších webových stránkách a platformách, na které píšete. Můžete povolit gramatickou kontrolu většiny aplikací v telefonu automaticky. Nejlepší na tom je, že gramatická klávesnice je zdarma!

Seznamte se s Grammarly (en)

Další varianty:

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram