TeamViewer Corporate

od společnosti 

TeamViewer Corporat je ideální volba pro firmy. Nabízí 30 uživatelských přístupů a 3 souběžné kanály, které lze rozšířit o dalších 10 kanálů. Umožňuje jednoduše a rychle zobrazit plochu vzdáleného počítače, tabletu, chytrého telefonu a převzít její ovládání. Umožňuje tak poskytovat technickou podporu odkudkoliv a kdykoliv, ať už někomu vzdáleně opravujete počítač, pomáháte svým obchodníkům v terénu, nebo například ovládáte počítač na řízení zavlažování pole.

Pomocí TeamVieweru také můžete pořádat online schůzky se sdílením zvuku, obrazovky a videa. Maximální počet účastníků schůzky je 10.

38 988  Cena s DPH: 47 175,48 

Service Desk Zdarma

Zakoupením tohoto produktu získáte bezplatný roční přístup do našeho service desku.

😊
Přátelská a zkušená podpora pro bezproblémovou konfiguraci a nastavení.
💨
Rychlé a pohodlné dodání licencí a předplatných e-mailem.
📜
100% legální licence přímo od výrobce.
Bezpečná platba pomocí:
Powered by stripe - badgeVerified by Visa

Specifikace:

Služba TeamViewer Corporate

Vzdálená plocha a vzdálené ovládání pomocí TeamVieweru


Vzdálená správa - TeamViewerPomocí TeamVieweru můžete vzdáleně ovládat plochu počítače, mobilního telefonu nebo tabletu. Stačí k tomu ID vzdáleného zařízení. V případě, že poskytujete technickou podporu software zákazníkovi, na jeho počítači ani nemusíte nic instalovat. Zákazník si pouze stáhne aplikaci TeamViewer Quick Support a spustí ji. Pro mobilní zařízení pak stáhnete aplikaci z App Store a Google Play. K připojení také můžete použít webové rozhraní bez nutnosti instalace dalšího softwaru.

Přístup bez obsluhy - TeamViewer Host

Aplikaci si můžete nainstalovat jako systémovou službu a přistupovat tak k zařízení kdykoliv, i když u něj zrovna nikdo není. To je ideálním řešením pro přístup ke vzdáleným serverům. TeamViewer navíc umožňuje vzdálený počítač restartovat a připojí se ihned jak je tato operace dokončena. Navíc můžete otevřít několik různých připojení a jednoduše mezi nimi přepínat, takže můžete například obsluhovat několik serverů najednou. Pokud používáte linuxový server bez monitoru a bez GUI, nevadí. S TeamViewerem se k němu stejně dokážete připojit.

Prezentace a schůzky

Založení schůzky - TeamViewer
TeamViewer můžete používat jako prezentační nástroj a nástroj pro online schůzky se zákazníky. Účastníci opět nemusí mít aplikaci nainstalovanou a ani licencovanou. Stačí když jim zašlete pozvánku a oni se k vám připojí.

Připojení k VPN

TeamViewer můžete používat také jako klienta pro VPN, což může být užitečné, pokud chcete tisknout dokumenty na vzdálené tiskárně připojené ke vzdálenému PC v práci, spouštět aplikace v lokálním pc, které přistupují ke vzdálené databázi a další.

Ctrl+C Ctrl+V

Chcete li do, nebo ze vzdáleného zařízené zkopírovat soubory, můžete využít sdílené schránky a použít známé klávesové zkratky Ctrl + C, Ctrl + V. TeamViewer zároveň podporuje přenos všech klávesových zkratek jako jsou Alt+Tab, Win+R a další.

Všechny monitory na jednom místě

Používá Váš vzdálený počítač více monitorů? V TeamVieweru s nimi můžete jednoduše pracovat a přepínat je pomocí jednoho stisku tlačítka myši.

Správa připojování a servisní fronta

Chcete vidět jak Vaši pracovníci využívají TeamViewer a sledovat veškerá příchozí i odchozí připojení? Použijte funkci protokolování a sledujte kdo na čem jak dlouho pracoval. Vstupy pak můžete využít jako základ pro Vaše fakturace. Díky servisní frontě pak všechny příchozí požadavky na podporu seřadíte a zorganizujete tak, aby Váš tým mohl pracovat na plný výkon.

Spolupráce na vzdálené relaci

Potřebujete vyřešit problém a sami na něj nestačíte? Pozvěte si do relace vzdáleného připojení TeamVieweru svého kolegu v reálném čase a problém vyřešte společně. Pokud budete potřebovat, můžete také změnit směr zobrazení ze zákazníkovy plochy na svou.

Schůzky a prezentace v TeamVieweru

TeamViewer - schůzkaPomocí TeamVieweru můžete efektivně komunikovat se svými zákazníky po internetu. Můžete tak ušetřit čas strávený na cestách a ušetřit peníze za dopravu. TeamViewer Vám umožní se zákazníky telefonovat pomocí videokonferencí, VoIP, chatu a telefonní konference.

Plánování schůzek

Teamviewer - outlook - iconSchůzky můžete plánovat jednoduše pomocí doplňku pro aplikaci Microsoft Outlook ze sady Office 365. Pomocí tlačítka naplánovat schůzku pozvete všechny účastníky a můžete nastavit jejich roli. Schůzky lze také spustit jedním kliknutím v aplikaci TeamViewer - nemusíte tak používat aplikaci Outlook.

Role a řízení přístupu

Každá schůzka může mít své organizátory, účastníky a moderátory. Tyto role se dají nastavit před schůzkou, ale můžete je v průběhu schůzky libovolně měnit a přiřazovat.

Sdílení obrazovek, tabulí, souborů

Při schůzce v TeamVieweru můžete využít sdílení obrazovek nebo jen oken určitých aplikací. K dispozici je také funkce tabule, která z Vaší plochy vytvoří kreslící plátno. Pokud budete účastníkům chtít odeslat nějaké soubory, pak využijete možnost sdílení souborů.

Moduly aplikace TeamViewer

Moduly pro připojení Vašich zákazníků ke vzdálené správě, schůzce nebo bezobslužnému přístupu lze nastavit do Vašich firemních barev a lze je konfigurovat pro aktuální potřeby Vašich zákazníků.

TeamViewer QuickSupport

Modul QuickSupport využijete pro vzdálenou podporu, tedy sdílení a ovládání obrazovek. Pokud Váš zákazník používá počítač, nemusí aplikaci instalovat, ale pouze ji stáhne a spustí.TeamViewer QuickSupport

TeamViewer QuickJoin

Modul QuickJoint využijete pro připojení ke schůzkám v TeamVieweru, tedy sdílení a ovládání obrazovek. Pokud Váš zákazník používá počítač, nemusí aplikaci instalovat, ale pouze ji stáhne a spustí.TeamViewer QuickJoin customizator

TeamViewer Host - bezobslužný přístup

Pokud chcete mít trvalý přístup k počítači, serveru nebo k zařízení Android/iOS, nahrajete do zařízení aplikaci TeamViewer host a získáte trvalý bezobslužný přístup k zařízení.

Rychlá pomoc přímo z pracovní plochy - tlačítko SOS

Na zařízení Vašich zákazníků můžete umístit tlačítko s ikonou Vaší organizace, čímž jim umožníte okamžitě Vás přes TeamViewer kontaktovat.

Integrace a napojení

API

Díky rozhraní API můžete TeamViewer napojit na své firemní palikace jako jsou CRM systémy, helpdesky a jiné. API umožňuje například přístup k počítačům a kontaktům, přístup k protokolům připojování, správu uživatelů, zásad relací a další.

Screen sharing SDK pro iOS/Android

Aplikaci TeamViewer můžete integrovat do svých iOS/Android aplikací pomocí TeamViewer Screen Sharing SDK. Můžete tak poskytovat vzdálenou podporu při využívání Vaší aplikace a pomoct tak zákazníkům s řešením problémů.

Chat z webu

Ke svým interním nástrojů, CRM nebo helpdesku, můžete přidat TeamViewer jako plnohodnotnou možnost chatu.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram