Smartsupp

Co je Smartsupp?

  • Smartsupp je živý chat pro webové stránky a elektronické obchody, který umožňuje komunikaci se návštěvníky webových stránek v reálném čase. Zákazníci tak mohou vaši společnost oslovit ihned bez nutnosti hledání kontaktních informací. Implementace chatu může zvýšit objednávky a spokojenost návštěvníků.

Použití chatu Smartsupp

  • Smartsupp používá mnoho českých e-shopů a webových stránek, aby rychle pomohlo návštěvníkům najít informace, které hledají či pomoct s výběrem správného produktu nebo služby.

Výhody Smartsuppu

  • Díky Smartsuppu dokážete komunikovat se svými potencionálními zákazníky na webu a oslovit je například s pomocí s výběrem produktu, nebo jim nabídnout slevu. Mnoho lidí vám raději zašle rychlou zprávu, než aby telefonovalo, nebo psalo e-mail. Díky Smartsuppu můžete objevit nedostatky ve struktuře vašich stránek a také co vaši zákazníci hledají.

Cena Smartsupp chatu

  • Smarstupp lze používat v základní verzi i zdarma, takže si můžete sami vyzkoušet, zda může i vám pomoct zlepšit komunikaci s návštěvníky webu.
  • Cena předplatného Smartsuppu se odvíjí podle toho, kolik operátorů bude chat využívat a podle doplňkových služeb jako například napojení na Google Analytics a API. Přehled všech předplatných Smartsuppu a jejich ceník.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram