Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Office 365 Business Essentials

Office 365 Business Essentials Logo
Office 365 Business Essentials v sobě obsahuje služby firemního e-mailu, interního webu a funkce pro webové konference a sdílení dokumentů. Office 365 Business Essentials také obsahuje aplikace Office Online, díky kterým můžete také online pracovat s dokumenty Word, Excel, PowerPoint a s Outlookem Online.

Předplatné Office 365 Business Essentials zahrnuje tyto služby:

 • Firemní e-mail – Exchange Online
 • Videokonference a chat – Skype
 • Úložiště dat a synchronizace – OneDrive
 • Firemní intranet – SharePoint Online
 • Online kancelářské aplikace Office
 • Webové prezentace – Sway
 • Sledování práce – Delve
 • Organizace týmové práce – Planner
 • Týmový chat – Teams
 • Smluvně garantovaná dostupnost služby je 99,9 %.

Vyzkoušejte na 30 dní

 • Měsíční i roční předplatné získáte standardně formou licence CSP, přičemž uhrazením prvního měsíčního předplatného získáte okamžitý přístup ke službě a poté od nás dostáváte (vždy týden před vypršením licence) výzvu k úhradě na další měsíc.
 • Využíváte-li ve multilicenční smlouvu a chcete roční licence obdržet ve formě licence Open, objednejte si roční předplatné a tuto skutečnost pouze uveďte do poznámky v objednávce.
 • Zkušební verze služby Office 365 Business obsahuje 25 uživatelských licencí a delegovanou správu pro případnou pomoc s nastavením.

Plán Office 365 Business Essentials obsahuje:


E-mail a sdílené kalendáře – Exchange Online

S e-mailem na úrovni velkých podniků můžete pracovat v propracovaném a známém prostředí Outlooku, které můžete používat přímo ve svém počítači nebo ve webovém prohlížeči prostřednictvím aplikace Outlook Web App. Každý uživatel Office 365 Business Essentials získá poštovní schránku o kapacitě 50 GB a bude moci odesílat přílohy o velikosti až 150 MB.

Snadné sdílení, zálohování a synchronizace souborů – OneDrive pro firmy

OneDrive Pro poskytuje každému uživateli 1 TB úložiště, díky kterému může přistupovat ke svým dokumentům prakticky kdekoliv. Můžete sdílet soubory s ostatními v rámci své organizace i mimo ni, ovládat, kdo může zobrazovat a upravovat jednotlivé soubory, a snadno synchronizovat soubory na počítačích a dalších zařízeních. Office 365 Business Essentials Vám díky této synchronizaci zajistí, že budete mít na všech zařízeních stejné – aktuální soubory.

Týmové weby, Intranet – SharePoint Online

Základní úložiště o kapacitě 1 TB a dalších 500 MB úložného prostoru na uživatele umožní snadný přístup k dokumentům a jejich sdílení. Lze využít jako firemní intranet, buďto s řešením jednoduchých agend SharePoint StartPack, nebo s řešením na míru, pro které nás prosím kontaktujte.

Webové konference, chatování – Skype pro firmy

Můžete pořádat online schůzky s podporou zvuku a videa, sdílení obrazovky jedním kliknutím a konferenčních hovorů ve vysokém rozlišení. Můžete komunikovat s ostatními uživateli Skype pro firmy pomocí rychlých zpráv, hlasových hovorů a videohovorů. Prostřednictvím svého online stavu jim můžete dát vědět, že jste k dispozici. Můžete sdílet stav, zasílat rychlé zprávy a telefonovat uživatelům Skypu.

Propojení s Azure Active Directory

Správa pověření a oprávnění uživatelů. Office 365 Business Essentials umí jednotné přihlašování a synchronizace pomocí služby Azure Active Directory, kterou můžete propojit se svojí lokální Active Directory a doménou.

Spolehlivost Office 365

Díky finančně zajištěné smlouvě o úrovni služeb (SLA) se zárukou 99,9% dostupnosti služeb máte jistotu, že vás neohrozí žádné náhlé výpadky.

Podpora Office 365 Business Essentials

V ceně Office 365 Business Essentials Vám společnost Microsoft poskytuje telefonickou technickou podporu a online poradenství i zdroje informací o postupech a umožňuje komunikaci s dalšími zákazníky služeb Office 365, což umožňuje snadné nastavení a opravy.

Správa Office 365 Business Essentials

Můžete sami nasadit a spravovat Office 365 Business Essentials v rámci své společnosti. Můžete také využít externích služeb oficiálních partnerů Microsoftu – v případě tohoto webu jeho provozovatele, společnosti Innovative Business s.r.o. a její vzdálené správy a prvotního nastavení Office 365 Business Essemtials.

Video o Office 365

Porovnání plánů předplatného Office 365 pro firmy do 300 uživatelů

Detailní porovnání plánů předplatného pro malé a střední organizace je k dispozici zde (pdf)

e-mail icon facebook icon google plus icon linkedin icon twitter icon

Děkujeme, že nás doporučujete