Proč nakoupit cloudové služby prostřednictvím Bestonline.cz?

Provozovatelé cloudových služeb prodávají své služby sami nebo prostřednictvím certifikovaných partnerů, kteří mají za úkol poskytnout předprodejní poradenství a implementační podporu s nastavením služeb. Partneři zákazníkovi také zprostředkují uzavření smlouvy s výrobcem, fakturaci a další náležitosti. Provozovatelem portálu Bestonline.cz je společnost Innovative Business, největší prodejce těchto služeb v segmentu malých a středních firem v ČR.

Máme dostatek zkušeností k tomu, abychom byli schopni zajistit fungování služeb u Vás ve firmě, a to za předem daných finančních podmínek a v časovém řádu hodin až dnů, díky vlastním postupům a metodikám. Snažíme se maximálně využít možnosti standardních funkcionalit služeb a nedělat zbytečně velké a drahé projekty.

Snižujeme Vaše náklady

Dokážeme Vám poradit s nejvýhodnějším řešením pro Vaše podnikání, takže kupujete přesně to, co potřebujete. Díky partnerství s poskytovateli služeb máme navíc přístup ke speciálním cenovým pobídkám a akcím, takže jsme často schopni předprodat licence služeb levněji, než kdybyste je kupovali přímo u výrobce. Dokážeme Vám také nabídnout možnost platby na fakturu, místo nutnosti využívat platební karty.

Šetříme Vaše nervy

Stejně, jako se o Vás postaráme při výběru služeb, postaráme se i o hladký chod služeb po jejich nasazení. Naučíme Vaše zaměstnance, jak služby správně používat a naše podpora je kdykoliv připravena pomoci s jejich nastavením, ale i v komunikaci se samotnými poskytovateli služeb, kde je nutné využívat některý ze světových jazyků.

Ušetříme Vás omylů

Jsme oficiálními partnery největších světových poskytovatelů online služeb, u mnohých z nich jsme splnili ta nejtěžší kritéria dokazující naše odborné znalosti. Jako konzultační firma dokážeme lépe pochopit také Váš business a potřeby – cloudové služby nejsou základem našeho podnikání, ale jeho vhodným doplňkem. I proto každoročně využije našich služeb více než 100 nových klientů, podnikatelů z řad malých a středních firem, které mohou podat referenci z naší úspěšné vzájemné spolupráce

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram