Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Microsoft OneDrive pro firmy

online úložiště dat

Logo služby OneDrive pro firmy

OneDrive pro firmy umožňuje ukládat, synchronizovat a sdílet svoje soubory odkudkoliv a snadno. S OneDrive pro firmy bezpečně uložíte všechny vaše cenné pracovní soubory. Ve výchozím nastavení se soubory ukládají jako soukromé, ale můžete je bezpečně sdílet s ostatními. Soubory jsou vždycky dostupné na všech zařízeních s různými operačními systémy.

Základní přehled

Cena za online úložiště OneDrive pro Firmy je nabízena jako roční předplatné včetně Office Online.

Službu můžete začít využívat ihned, a to ve dvou cenových plánech. K dispozici je také jednoměsíční zkušební verze. Více informací o službě naleznete níže. Smluvně garantovaná dostupnost služby je 99,9 %.

Chcete-li svou objednávku nejprve konzultovat, kontaktujte nás.

Vyzkoušejte na 30 dní

  • Měsíční i roční předplatné získáte standardně formou licence CSP, přičemž uhrazením prvního měsíčního předplatného získáte okamžitý přístup ke službě a poté od nás dostáváte (vždy týden před vypršením licence) výzvu k úhradě na další měsíc.
  • Využíváte-li ve multilicenční smlouvu a chcete roční licence obdržet ve formě licence Open, objednejte si roční předplatné a tuto skutečnost pouze uveďte do poznámky v objednávce.
  • Zkušební verze služby Office 365 Business obsahuje 25 uživatelských licencí a delegovanou správu pro případnou pomoc s nastavením.

Soubory jsou vždycky dostupné a aktuální


OneDrive pro firmy bezpečně uloží všechny vaše cenné pracovní soubory. Ve výchozím nastavení se soubory ukládají jako soukromé, ale můžete je bezpečně sdílet s ostatními.Jsou dostupné i offline, přičemž offline úpravy se vám automaticky synchronizují s OneDrivem pro firmy, když se příště připojíte.

Dostupné ve všech vašich zařízeních


Ke svým souborům se dostanete z jakéhokoliv zařízení přes prohlížeč, můžete ale taky použít aplikace OneDrive pro firmy ve Windows 8, Windows RT a iOS. Vyberte si soubory, které chcete mít dostupné offline – například na cestách. A to hned ve všech zařízeních, bez omezení.

Pracujte společně a s kýmkoliv


Office Online nebo klientské aplikace Office umožňují spolupráci v reálném čase, takže můžete na souborech bezproblémově spolupracovat a bezpečně je sdílet jak v rámci organizace, tak i mimo ni. Snadno si můžete nastavit, kdo bude mít k vašim souborům přístup a kdo je bude moct upravovat.

Snadno můžete sledovat změny


Automatická správa verzí zajišťuje, že všichni, kdo na dokumentech spolupracují, budou vždycky pracovat na správném dokumentu. Kdykoliv se můžete vrátit k předchozí verzi.

Zabezpečení a ochrana soukromí


OneDrive pro firmy nabízí širokou škálu možností a jeho fungování je v souladu se světovými standardy, včetně normy ISO 27001, standardních smluvních doložek schválených Evropskou unií (tzv. EU Model clauses), smlouvy HIPAA BAA a zákona FISMA, a je ověřený auditory z řad třetích stran.
e-mail icon facebook icon google plus icon linkedin icon twitter icon

Děkujeme, že nás doporučujete