Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Monitora.cz

Monitoring a analýza médií, konkurence a zákazníků

Logo služby Monitora.czPodobně jako Facebook sleduje Vaše přátele, Monitora sleduje Vaše zákazníky a konkurenty. Když si Váš konkurent nebo zákazník změní web, ceník, přijme nebo propustí zaměstnance, zaregistruje patent či ochrannou známku, když se o něm napíše na internetu, když se objeví v televizi – víte o tom.

Základní přehled

  • Sleduje změny webů
  • Sleduje tisková a online media
  • Sleduje televizní vysílání
  • Sleduje významné blogy
Cena závisí na počtu výstupů, které je služba schopna rozpoznat během testování. Na základě toho získáte individuální cenovou nabídku. Zkušební provoz aplikace Monitora můžete začít ihned po vyplnění jednoduchého formuláře.
Vyzkoušejte na dva týdny

Monitoring konkurence a zákazníků


Změny na webu konkurence

sledujeme za Vás všechny Vaše konkurenty. Pokud si Váš konkurent změní web, aktualizuje ceník, přidá novinku či novou stránku víte o tom během několika minut.

Sledování konkurence na internetu

Monitorujeme miliony stránek, pokud se někde na internetu o Vaší konkurenci napíše, víte o tom okamžitě. Sledujete tak velmi přehledně aktivity Vaší konkurence.

Změny na webech zákazníků

stejně jako sledujeme konkurenci sledujeme i Vaše zákazníky. Víte co se u Vašich klientů děje, na jakých konferencích budou, na čem pracují a můžete na to přehledně navázat a navodit dojem opravdového zájmu o buisness klienta.

Zákazníci na internetu

Víme co se děje u Vašich klientů, informace můžete zpracovávat a importovat do CRM. Obchodník pak přesně snadno ví co je u klienta nového.

Monitoring medií


Monitoring zpravodajství

monitorujeme přes 300 zpravodajských portálů. Definujete klíčová slova či slovní spojení, která Vás zajímají a jakmile se kdekoliv na internetu vyzkytnou víte o tom.

Monitoring televizního vysílání

sledujeme vybrané zpravodajské a publicistické pořady vysílání České televize. Díky nám jste schopni monitorovat a textově vyhledávat ve vysílání. Víte kde se o čem v televizi šustlo.

PR články

sledujeme přes 1000 PR webů, které denně publikují více než 2000 PR článků. Jste schopni textově hledat a měřit přínos.

Blogy

Blogeři mají často velmi silný vliv na svou čtenářskou komunitu, pokud se o Vás zmíní, je dobré o tom vědět.

monitora

e-mail icon facebook icon google plus icon linkedin icon twitter icon

Děkujeme, že nás doporučujete