Microsoft Teams (zdarma)

Microsoft Teams spojuje vše potřebné do jednoho sdíleného pracovního prostoru, kde můžete chatovat, pořádat schůzky, sdílet soubory a pracovat s firemními aplikacemi. Je to chatovací pracovní prostor v Office 365, který uchovává veškerý obsah, nástroje, informace o lidech a konverzace na jednom místě. Jedna z jeho největších výhod spočívá v tom, že ho s plány Office 365 Business Essentials, Business Premium, Enterprise E1, E3 a E5 ho získáte bez dalších poplatků, takže ho můžete snadno vyzkoušet a používat. Microsoft Teams funguje ve Windows, na Macu, Androidu, v iOSu a na webových platformách s nepřetržitým šifrováním dat (archivovaných i přenášených) a vícefaktorovým ověřováním pro lepší ochranu identit.

😊
Přátelská a zkušená podpora pro bezproblémovou konfiguraci a nastavení.
💨
Rychlé a pohodlné dodání licencí a předplatných e-mailem.
📜
100% legální licence přímo od výrobce.

Cena s DPH:

Více informací
Bezpečná platba pomocí:
Powered by stripe - badgeVerified by Visa

Služba Microsoft Teams (zdarma)

Microsoft Teams (zdarma) 1

 

Aplikace pro týmové chaty vám umožňují být ve spojení s kolegy, ať pracujete ve stejné budově, nebo v různých částech světa. Díky výkonným integrovaným funkcím, jako je spolupráce na dokumentech, a přístupu k vašim oblíbeným aplikacím, jako jsou služby pro skupinové hovory, se může jejich hodnota ještě zvýšit. Členové týmu si můžou pracovní prostor přizpůsobit na míru a přidat specializovaný obsah a aplikace, které každodenně potřebují. Do Microsoft Teams se například dají přidat karty s wordovými dokumenty nebo s řídicím panelem z Power BI, které zajistí rychlý přístup k danému obsahu nebo umožní provádět rychlé akce s využitím robotů. Přidat můžete i aplikace jako Jira nebo Trello, které do vašeho centra pro týmovou práci doplní podstatné informace.

 

  • Spolupráce na souborech: Některé chatovací nástroje vám umožní otevírat soubory a spolupracovat na nich s ostatními v reálném čase. Díky této užitečné funkci získáte jistotu, že nezapomenete na žádné nápady, změny ani aktualizace, a všichni v týmovém chatu budou mít šanci dokumenty hned zkontrolovat a schválit. Samozřejmě, že pokud někdo potřebuje víc času, může si soubor stáhnout, upravit nebo okomentovat a později ho odeslat zpátky do chatu. Veškerou komunikaci o konkrétním dokumentu tak budete mít na jednom místě.
  • Přístup k aplikacím: Čím dál častěji pracujeme na projektech v kanceláři i na cestách pomocí aplikací, takže dává smysl zvolit řešení pro skupinové chaty, které je integrované s dalšími programy, na které spoléháte. Například pokud používáte aplikaci pro ukládání souborů nebo knihovnu, ve které můžete na jednom místě ukládat a mít pod kontrolou všechny své dokumenty, obrázky, videa a zvukové soubory pro určitý projekt, vyberte si službu pro skupinové chaty, která vám nabídne přístup do této aplikace přímo z chatu.
  • Komplexní vyhledávání: Microsoft Teams využívá výkonné funkce integrovaného hledání a vestavěný přístup k SharePointu, OneNotu a Planneru, takže členové týmu okamžitě najdou to, co hledají. Všechny dokumenty sdílené v Microsoft Teams se ukládají do cloudu, lidé tak vždy pracují s nejnovější verzí – bez hledání.
  • Historie chatu: Aplikace pro týmové chaty, které umožňují zobrazovat celou historii konverzací, usnadňují protokolování délky jednání, požadavků na dokumenty nebo změn souborů a nabízejí přehled o tom, kdo čím přispěl do diskuze. Když komukoli nebude něco jasné, všechno se vyřeší jedním kliknutím. A pokud se některý člen týmu nemohl konverzace zúčastnit, stačí mu podívat se do historie a hned zjistí všechno potřebné.
  • Skupinové hovory: Tuto funkci využijete ve chvíli, kdy bude důležité s ostatními mluvit a vidět je naživo (a nezobrazovat jen pracovní plochy nebo dokumenty). Budete tak moct zahájit hovor přímo ze skupinového chatu.
  • Plánovač schůzek: Přístup k aplikaci pro plánování schůzek usnadňuje práci projektovým manažerům a všem, kdo potřebují plánovat schůzky, chaty, hovory a osobní jednání. Když můžete zobrazit kalendáře všech členů týmu na jednom místě, ať při živém chatu nebo mimo něj, usnadňuje to plánování následných diskuzí.

Začněte s Microsoft Teams ještě dnes

Pokud jste předplatiteli některého z firemních plánů Office 365

Microsoft Teams (zdarma) 3

 

Pokud předplatné nemáte, nemusíte objednávat - zaregistrujte se ihned a získejte Teams a aplikace Office, úložiště souborů, místo pro sdílení, e-mail a další výhody.


Microsoft Teams (zdarma) 5

Stáhněte si aplikaci Teams pro stolní počítač

 

Microsoft Teams (zdarma) 7

Další varianty:

crosschevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram