Integromat Free

od společnosti 

Integromat přináší do podnikání automatizaci procesů, která dokáže pracovat nad všemi firemními daty ze všech zdrojů a na základě logiky, kterou jim nastavíte. Nikdy se nezastaví, pracuje bezchybně a přináší tak doposud nemyslitelné možnosti každému, kdo si dokáže nakreslit jednoduchý scénář takového procesu. Integromat je sen každého podnikatele, navíc pro běžné použití zdarma.

Cena s DPH:

Objednat u výrobce
😊
Přátelská a zkušená podpora pro bezproblémovou konfiguraci a nastavení.
💨
Rychlé a pohodlné dodání licencí a předplatných e-mailem.
📜
100% legální licence přímo od výrobce.
Bezpečná platba pomocí:
Powered by stripe - badgeVerified by Visa

Specifikace:

Služba Integromat Free

Co je integromat?


Funkce Integromatu

 • Dokonalá vizualizace všeho, co děláte
  Od možnosti sledovat běh scénáře v reálném čase až po kompletní vizualizaci dat, které Vaším scénářem prochází.
  integromat-proces
 • Detailní informace o průběhu každého procesu
  Všechny operace, které Integromat ve scénáři provede, jsou detailně zalogované. Díky tomu je možné se podívat, jaká data byla v daném běhu scénáře zpracovávána, a to až několik dní zpět.
  integromat-features-inspector
 • Propojí téměř vše
  V Integromatu máte k dispozici řadu neutrálních balíčků, jako např. HTTP, který Vám umožní volat libovolnou URL adresu. V kombinaci s integrovanou podporou OAuth 2 autorizací a balíčkem JSON tak lze komunikovat s převážnou většinou moderních API. A to vše, bez napsání jediného řádku kódu.
 • Funkce, jak je znáte z Excelu
  Potřebujete sečíst dvě hodnoty? Nebo třeba posunout datum o několik dní dopředu? Pak Vás jistě potěší možnost využívat funkce, stejným způsobem, jako je používáte v Excelu. Máme pro Vás připraveno několik nejpoužívanějších funkcí pro práci s textem, čísly, daty a poli. Nové funkce pravidelně přidáváme.
  integromat-features-functions
 • Routery
  Integromat Vám díky integrovaným routerům umožňuje jednoduše duplikovat zpracovávaná data. Scénář si tak můžete rozdělit do několika větví a zpracovávat data odlišně na každé větvi. Samozřejmostí je pak možnost data na jednotlivých větvích filtrovat.
 • Agregace a iterace
  Iterátory jsou speciální moduly, které umožňují rozdělit data na samostatné části a ty pak zpracovávat každou zvlášť. Například, pokud zpracovávate emailovou zprávu s několika přílohami, můžete díky iterátoru zpracovávat každou přílohu samostatně. Agregátory jsou moduly, které naopak spojují samostatné části dat do dohromady. Například, ZIP agregátor umožňuje vytvořit archiv ze souborů ve složce a ten následně poslat emailem jako přílohu.
 • Ošetření chyb
  Ošetření chyb je funkce, která Vám pomůže se efektivně vypořádat s neočekávanými chybami. Ve scénáři můžete u každého modulu vytvořit novou větev s extra logikou a filtry, která bude řešit případné chyby v jeho běhu. Můžete také vkládat speciální direktivy a tím určit, jak Integromat zpracuje zbytek scénáře po chybě.

Přednosti Integromatu

 • Bezpečnost
  Žádné informace neopustí zabezpečené servery a nejsou použity k žádným jiným účelům, než těm, ke kterým dáte souhlas. Všechna jsou uchovávána zašifrovaná, takže je nikdo - ani sám provozovatel - nemůže zobrazit.
 • Komplexnost
  Integromat nabízí mnohem víc, než konkurenční nástroje pro automatizaci. Kromě propojení dat z více aplikací má téměř neomezené možnosti co se týká podmínek a následných akcí. Integromat propojí cokoliv s čímkoliv.
 • Hotové integrace
  Připraveny jsou stovky přednastavených scénářů, které můžete rovnou použít. Můžete navíc získat inspiraci, co vše lze automatizovat a kde si můžete ulehčit svou práci.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram