Deeply

od společnosti 

Deeply je česká AI aplikace, která transformuje způsob, jakým malé a střední firmy tvoří obsah pro marketing. Během minuty dokáže vytvořit chytlavé marketingové texty, realistickou grafiku, příspěvky na sociální sítě, reklamy a mnoho dalšího. S Deeply můžete vygenerovat kvalitní obsah, který je těžko odlišitelný od toho, co by vytvořil člověk, a ušetřit tak čas i náklady.

Objednat u výrobce
😊
Přátelská a zkušená podpora pro bezproblémovou konfiguraci a nastavení.
💨
Rychlé a pohodlné dodání licencí a předplatných e-mailem.
📜
100% legální licence přímo od výrobce.
Bezpečná platba pomocí:
Powered by stripe - badgeVerified by Visa

Specifikace:

Služba Deeply

Deeply je "must-have" nástrojem pro marketingové pracovníky v malých a středních firmách.

Realistická Grafika

Deeply vytváří oslnivou, realistickou grafiku, která dokonale zapadne do vašich marketingových kampaní. Grafika vytvořená Deeply je tak realistická, že vaše publikum nepozná rozdíl od skutečnosti. Navíc, nebudete muset platit žádné autorské poplatky, jelikož grafiku generuje AI a můžete s ní nakládat jak chcete, včetně komerčního využití.Deeply 1

Obsah pro Sociální Sítě

Deeply umožňuje vytvářet měsíce obsahu na sociálních sítích během pár minut. Můžete vymyslet desítky chytlavých titulků na Instagramu, sdílet zábavné články na Facebooku nebo Linkedinu a psát chytlavé video skripty.
Deeply 3

Reklamní Texty

Deeply je oblíbený mezi marketingovými odborníky, kteří vytvářejí reklamní texty a grafiku. Pomáhá generovat unikátní marketingové texty, identifikovat problémy nebo touhy potenciálních zákazníků, a vytvořit přesvědčivé reklamy, které efektivně konvertují.

Deeply 5

SEO Optimalizované Blogové Příspěvky

Deeply dokáže rychle generovat SEO optimalizované blogové příspěvky. Přestanete si lámat hlavu nad tím, co napsat, a začnete okamžitě díky AI. Deeply dokáže generovat články na téměř každé téma, a obsah je originální. Můžete také integrovat vygenerovaný obsah s nástroji jako je SurferSEOpro optimalizaci SEO.
Deeply 7

Deeply je ideální pro marketingové týmy, kteří hledají efektivní způsob, jak vytvářet obsah rychle a ušetřit přitom peníze, aniž by to mělo vliv na kvalitu. Díky této umělé inteligenci můžete snadno vytvořit texty, marketingové materiály, luxusní grafiku, a získat inspiraci za zlomek ceny, kterou byste zaplatili za manuální práci.

Užijte si konkurenční výhodu a oslňte své publikum s Deeply. Díky této AI aplikaci můžete vytvořit obsah, který zaujme vaše potenciální zákazníky a zvýší vaši online přítomnost. Je ideální pro malé a střední firmy, které chtějí maximalizovat svůj marketingový potenciál bez nutnosti velkých investic.

Vyzkoušejte si Deeply zdarma

Pozor, zkušební verze je pouze pětidenní a získá ji každý nový uživatel Deeply automaticky. Pokud se vám Deeply nebude líbit, kliknete v aplikaci na tlačítko: "Chci zrušit předplatné" a po pěti dnech vám nebude stržena platba z Vaší kreditní karty!

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram