Zoho CRM Standard

od společnosti 

ZOHO CRM je celosvětově rozšířené řešení CRM, které nabízí širokou škálu funkcionalit, možnosti nastavení a integrací. Jedná se o výbornou volbu cena/výkon pro každého, kdo buď začíná s prvním CRM ve firmě nebo má malé množství uživatelů. Tito klienti ocení jednoduchost a rychlost nastavení i příznivou cenu.

😊
Přátelská a zkušená podpora pro bezproblémovou konfiguraci a nastavení.
💨
Rychlé a pohodlné dodání licencí a předplatných e-mailem.
📜
100% legální licence přímo od výrobce.

3 672  Cena s DPH: 4 443,12 

Bezpečná platba pomocí:
Powered by stripe - badgeVerified by Visa

Služba Zoho CRM Standard

Přínosy použití ZOHO CRM


ZOHO CRM umožňuje aktivní řízení a sledování obchodního týmu. Nejste omezeni jen na zadaná data, ale můžete proaktivně úkolovat, mít vždy po ruce reporty za tým i jednotlivé produkty či obchodníky. Nastavení systému je velmi uživatelsky jednoduché a často ani nevyžaduje přítomnost implementátora.

zoho-crm-software

Základní oblasti


Evidence firem a kontaktů umožňuje hromadné exporty, importy a možnosti nastavení bezpečnostních rolí jednotlivých uživatelů, Uživatel může definovat vlastní pole, která chce u jednotlivých klientů sledovat, takže databáze je výborně využitelná při filtrování například pro marketingové kampaně.

Evidence zájemců a obchodních příležitostí je opět plně definovatelná tak, abyste v každém momentu měli přehled o aktuální obchodní fázi obchodního případu. Zájemce můžete generovat například z vašeho webu a po ověření rovnou pokračovat v definovaném obchodním procesu.

zoho-generate-sales

Správa všech aktivit umožňuje plánovat a kontrolovat realizaci úkolů, schůzek či telefonátů nad jednotlivými obchodními případy. Systém sám připomíná plánované aktivity a je schopen připravit práci obchodníka na každý den. Jeho nadřízený pak dostává informaci o plánovaných vs. realizovaných aktivitách v rámci obchodního procesu.

Marketing a podpora zákazníků využívá výše uvedených evidenčních schopností ZOHO CRM a můžete tak tvořit kampaně přesně na vybrané vzorky stávajících či potencionálních klientů. Analogicky pak můžete nabízet přidané servisní služby a evidovat servisní zásahy.

zoho-crm-flow

Rozšíření a doplňky


 • Plugin pro Microsoft Outlook umožňuje uživatelsky jednoduchou evidenci e-mailů do systému.
 • Knihovna dokumentů umožňuje cloudově ukládat veškeré dokumenty vztahující se ke konkrétní firmě, osobě nebo obchodnímu případu.
 • Existují desítky add-ons pro integraci se systémy třetích stran (WordPress, Joomla, MailChimp, Evernote, Zopim a dalšími)
 • Systém lze integrovat také s kancelářskými aplikacemi Microsoft Office, ZOHO a Google G Suite.

Mobilní aplikace


 • Mobilní aplikace CRM on-the-go:
  download_on_the_appstore_small get_it_on_google_play_small
 • Mobilní aplikace Leads:
  download_on_the_appstore_small get_it_on_google_play_small
 • Mobilní aplikace Cars Scanner:
  download_on_the_appstore_small get_it_on_google_play_small

Další varianty:

crosschevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram