Zoho Bigin Express - roční předplatné

od společnosti 

Bigin je vytvořen pro malé podniky, kterým pomáhá přejít od Excelů k řízení prodeje. Nijak se neimplementuje, jeho nastavení nezabere více než 30 minut a zvládnete jej sami. Jakmile jej jednou vyzkoušíte, už nikdy nebudete chtít vrátit k tabulkám 🙂

Jedná se o produkt společnosti ZOHO, která má jedno z nejpoužívanějších CRM i pro střední a velké podniky. Proto - když díky Bigin vaše firma vyroste - prostě jen přepnete na těžší kalibr.

2 150  Cena s DPH: 2 601,50 

😊
Přátelská a zkušená podpora pro bezproblémovou konfiguraci a nastavení.
💨
Rychlé a pohodlné dodání licencí a předplatných e-mailem.
📜
100% legální licence přímo od výrobce.
Bezpečná platba pomocí:
Powered by stripe - badgeVerified by Visa

Specifikace:

Služba Zoho Bigin Express - roční předplatné

Bigin pomáhá spravovat své vztahy se zákazníky s filozofií základního pohledu přes kontrakty, tzv. "pipeline-centric". Cílem tohoto řešení je umožnit malým podnikům uživatelsky jednoduchý přechod od tabulek nebo jako snadnou náhradu starších prodejních nástrojů. Bigin odstraňuje složitost spojenou s plnohodnotnými CRM a usnadňuje jeho uživatelům nastavení, sledování každodenních aktivit, správu vztahů se zákazníky a v konečném důsledku rychlejší růst.

Nový způsob, jak se podívat na pipeline

Každý podnik potřebuje obchodní evidenci, bez ohledu na to, jak je malý. Být malý není pro podniky omluvou, aby nadále používaly neefektivní tabulky pro operace související se zákazníky. S Biginem je k dispozici uživatelsky přívětivé CRM nabité správnými funkcemi, a co je nejdůležitější, za správnou cenu.

 

Bigin je česky

Bigin má plnou lokalizaci do češtiny, takže si uživatelé mohou přepnout prostředí do své mateřštiny.

Zoho Bigin Express - roční předplatné 1

Co obsahuje Bigin

Hotové šablony pro jakýkoli typ podnikání

Bigin obsahuje několik šablonách CRM pro různé typy podniků, takže si můžete jednoduše vybrat tu, která vám vyhovuje. Není potřeba žádné přizpůsobení a rozhodně žádné zdlouhavé nastavování! Šablony jsou skvělou zkratkou, pokud chcete CRM na míru, který jde přímo k věci.
Zoho Bigin Express - roční předplatné 3

Správa více pipeline

Díky možnosti vytvořit vícero pipeline s plně přizpůsobitelnými fázemi umožňuje Bigin malým podnikům provozovat své odlišné zákaznické operace v rámci jejich CRM.  Pohled umožňuje uživatelům vidět informace o zákaznících tím vizuálně nejpoutavějším způsobem a rozšířit je na celou cestu zákazníka.

Zoho Bigin Express - roční předplatné 5

Kontext zákazníka

Získáte kompletní zákaznický kontext. Od e-mailů přes aktivity až po nabídky, všechny vaše informace jsou uspořádány úhledně na jednom místě. Díky úplnému zobrazení vašich kontaktů nebudete ztrácet drahocenný čas hledáním konkrétních informací při rychlém hovoru s potenciálním zákazníkem nebo přímé schůzce s ním.

  Zoho Bigin Express - roční předplatné 7  Zoho Bigin Express - roční předplatné 9  Zoho Bigin Express - roční předplatné 11   Zoho Bigin Express - roční předplatné 13

Vestavěná telefonie

S integrovaným telefonním systémem můžete volat a přijímat hovory bez nutnosti kupovat hardware, nakupovat telefonní čísla pro svůj tým, nahrávat telefonní hovory, nastavovat automatické hlasové odpovědi a mnoho dalšího, abyste výrazně zlepšili způsob, jakým oslovujete své potenciální zákazníky a zákazníky. Bohužel zatím nelze koupit telefonní číslo v ČR.

Zoho Bigin Express - roční předplatné 15    Zoho Bigin Express - roční předplatné 17

Automatizace rutinních činností

Bigin za vás může dělat většinu vašich každodenních činností. Jednoduše nastavte nebo naplánujte pracovní postupy a nechte Bigin, aby vaši každodenní rutinu zvládl automaticky. Posíláte uvítací e-maily novým kontaktům? Přidáváte úkol do seznamu úkolů? Neobtěžujte se, Bigin je tu od toho!

Zoho Bigin Express - roční předplatné 19

 

Plná mobilita

S Biginem se už nikdy nebudete muset starat o to, že zmeškáte schůzky nebo důležité aktivity, když jste na cestách. Prodejní aplikace společnosti Bigin pro iOS a Android byly vytvořeny se zvláštním ohledem na obchodní zástupce v terénu.

Zoho Bigin Express - roční předplatné 21

download_on_the_appstore_small get_it_on_google_play_small

Integrace

Kromě integrací s jinými aplikacemi Zoho umožňuje Bigin integrace s aplikacemi od jiných dodavatelů:

 • Google Workspace
  Synchronizujte a spravujte kontakty a kalendáře mezi účty Bigin a Google Workspace. Mějte všechny své lidi a plány na jednom místě.
 • Microsoft Office 365
  Synchronizujte a spravujte kontakty a kalendáře mezi účty Bigin a Office 365 a přidejte uživatele Office 365 do svého účtu Bigin.
 • Zapier
  Připojte 2000+ cloudových aplikací třetích stran ke svému účtu Bigin, vytvářejte automatické pracovní postupy a další.
 • Mailchimp
  Synchronizujte svůj seznam publika z Mailchimpu se svými kontakty v Biginu. Odesílejte cílené e-mailové kampaně od společnosti Bigin.
 • Zoom
  Pomocí Zoom for Bigin můžete snadno plánovat a pořádat videokonference, schůzky, webináře a prezentace ve vysokém rozlišení.

 

 

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram