Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Podniková sociální síť Yammer

Logo služby YammerSvět se neustále mění – a společnosti zjišťují, že klíčem k úspěchu je nový způsob interní spolupráce. Yammer je firemní sociální síť, která pomáhá zaměstnancům z nejrůznějších oddělení, míst a firemních aplikací vzájemně spolupracovat. Yammer pomáhá více než 200 000 významných společností s využitím při práci. Umožňuje spolupracovat, zapojit se a inovovat všem zaměstnancům v každé fázi cesty.

Základní přehled

Cena závisí na počtu uživatelů, kteří budou mít licencovaný přístup na firemní sociální síť Yammer. Cena je uvedena jako měsíční poplatek za uživatele, ale je vyžadováno předplatné vždy na následujících 12 měsíců.

zelená ručně kreslená šipka směřující na tlačítko Vyzkoušejte si Office 365 na 30 dní
Vyzkoušejte na 30 dní

Ikona telefonu Zavolejte námnebo volejte 555 501 810

Dosáhnete produktivity prostřednictvím týmové spolupráce


Zvýšení tržeb. Lepší služby zákazníkům. Zefektivnění procesů. Když váš tým spolupracuje, dějí se úžasné věci. Yammer zlepšuje týmovou spolupráci, a pomáhá vám tak sdílet nápady, vybízet ke kreativitě a rychleji se rozhodovat. Díky službě Yammer vytvoříte ve svém týmu soulad, odstraníte zábrany v komunikaci a budete neustále v kontaktu v libovolném zařízení.

Zapojíte všechny zaměstnance


Pracovní síla zapojená do procesů znamená pro firmu velký přínos: vyšší produktivita, vyšší ziskovost a nižší fluktuace. Yammer zvyšuje zapojení zaměstnanců tak, aby se každý člen týmu dostal ke slovu – a zároveň poskytuje nástroje a informace, se kterými toho zvládnete více. Se službou Yammer můžete zlepšit komunikaci uvnitř společnosti, využít sociální sítě k učení a adaptaci zaměstnanců a rozpoznat nejperspektivnější zaměstnance.

Posílíte podnikovou akceschopnost


Máte možnost inovovat nové produkty a rychle se přizpůsobit změnám na trhu. Yammer posiluje podnikovou akceschopnost prostřednictvím otevřené komunikace. Díky tomu může být společnost vždy o krok napřed. Díky službě Yammer můžete rychleji inovovat, přizpůsobit se, reagovat na změnu a vybudovat jednotnou kulturu.

yammer

Yammer je soukromá sociální síť, která vám pomáhá spojit se s těmi správnými lidmi, sdílet informace napříč týmy a organizovat všechno, co se týká projektů. Připojit se můžou jenom vaši spolupracovníci, a proto jsou vaše komunikace bezpečné – vidí je jenom lidi z vaší organizace.

Funkcionality:

 • Skupiny jsou skvělý způsob, jak pracovat v týmu nebo jak průběžně dostávat informace o nějakém tématu. Skupina Celá společnost je výchozí skupina, do které může příspěvek publikovat každý – členem této skupiny se stáváte automaticky. Můžete se připojit k jakékoli veřejné skupině, ale do soukromé skupiny vás někdo musí pozvat. Když vytvoříte skupinu, můžete se rozhodnout, jestli bude veřejná nebo soukromá. Kliknutím na odkaz Skupiny vyhledáte skupiny, ke kterým se chcete připojit, nebo vytvoříte novou skupinu.
 • Když někoho sledujete, znamená to, že chcete vidět jeho příspěvky ve svém informačním kanálu. Můžete vyhledat lidi podle jména pomocí vyhledávacího pole nebo můžete projít informační kanál Celá společnost a sledovat uživatele, kteří publikují příspěvky o věcech, které vás zajímají.
 • Odpovědi na zprávy jsou jednou z hlavních funkcí, díky kterým je Yammer užitečný. Když odpovíte na zprávu, zahájí vlákno. To usnadňuje sledování, kdo co říká. Pokud chcete odpovědět na zprávu, klikněte na Odpovědět pod zprávou a zobrazí se pole odpovědi.
 • Když zprávu označíte jako To se mi líbí, osoba, která zprávu poslala, dostane oznámení, že se vám zpráva líbila. Pomocí To se mi líbí můžete vyjadřovat souhlas s názory, potvrzovat, že jste zprávu viděli, nebo prostě dávat někomu najevo, že se vám líbí to, co říká. Stejně jako na Facebooku.
 • Složka Doručená pošta je jedno místo, kde můžete zobrazit a spravovat všechny konverzace, které jsou pro vás v síti nejzajímavější, a nastavit jejich prioritu. Složka Doručená pošta obsahuje zprávy, které sledujete. Mezi ně patří soukromé zprávy, oznámení a konverzace, kterých jste se zúčastnili nebo ve kterých se o vás někdo zmínil. Můžete taky sledovat jakoukoli konverzaci výběrem možností Více a Sledovat ve složce Doručená pošta.
 • Informační kanál je vaše centrum informací. Můžete přepínat mezi třemi zobrazeními informačního kanálu:
  yammer_konverzace
  1) Nejzajímavější: Toto je informační kanál konverzací, které jsou pro vás nejzajímavější na základě vašich odebíraných položek a vašich interakcí s obsahem sítě.
  2) Vše: Toto jsou všechny konverzace, ke kterým máte ve své podnikové síti přístup.
  3) Sledované: Toto jsou konverzace, které aktivně odebíráte. Patří sem konverzace, kterých se zúčastnili lidé, kteří vás sledují, případně je označili jako To se mi líbí, konverzace označené tématem, které sledujete, a konverzace publikované v některé z vašich skupin.

e-mail icon facebook icon google plus icon linkedin icon twitter icon

Děkujeme, že nás doporučujete