Service Desk Bestonline.cz (roční předplatné)

od společnosti 
, v kategorii 

Service Desk je určen pro správu požadavků na administrátorská nastavení jednotlivých služeb, tzv. vzdálené správy. Je určen zejména pro zákazníky, kteří nemají vlastního administrátora nebo se jedná o složitější úkony vyžadující specifické znalosti.

Přístup do service desku je placený, řešení jednotlivých požadavků je podle jejich povahy a náročnosti zdarma nebo za předem domluvenou cenu. Zákazníci Bestonline.cz mají přístup do service desku zdarma po dobu platnosti zakoupených licencí.  

4 200  Cena s DPH: 5 082 

😊
Přátelská a zkušená podpora pro bezproblémovou konfiguraci a nastavení.
💨
Rychlé a pohodlné dodání licencí a předplatných e-mailem.
📜
100% legální licence přímo od výrobce.
Bezpečná platba pomocí:
Powered by stripe - badgeVerified by Visa

Specifikace:

Služba Service Desk Bestonline.cz (roční předplatné)

Vzdálená správa

Vzdálená správa  je realizována prostřednictvím portálu podpory na adrese https://bestonline.servicedesk.net. Požadavky lze zadávat bez registrace nebo se zaregistrovat a díky přihlášení do systému mít kdykoliv přehled o aktuálním stavu řešení, kompletní komunikaci, přidávat oprávněné osoby ze své organizace a podobně.

  • Samotný přístup do systému je placená služba (mimo zákazníky Bestonline.cz, kteří mají přístup zdarma).
  • Jednotlivé požadavky jsou - podle jejich povahy a náročnosti - zdarma nebo za předem domluvenou cenu.

Technická podpora

Technická podpora jednotlivých produktů je realizována přímo jejich výrobci a provozovateli. Je určena pro řešení technických problémů s předplacenou službou a je obsažena v  ceně jednotltivých služeb.

Řešitelé na straně výrobců mají k dispozici interní analytické nástroje a další zdroje, díky kterým znají přesný stav a postupy případných oprav. Technická podpora tedy nemůže být zaměňována za služby vzdálené správy. Pro úplnost:

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram