Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Microsoft OneDrive

Umožňuje ukládat, synchronizovat a sdílet svoje soubory odkudkoliv a snadno. OneDrive je služba, která bezpečně uloží všechny vaše osobní soubory. Soubory jsou vždycky dostupné na všech zařízeních s různými operačními systémy.

Základní přehled

Úložiště je nabízeno zcela zdarma včetně Office Online. Když aktivujete zálohování fotek z fotoaparátu a automatické ukládání fotek, můžete získat 3 GB úložiště navíc. Za doporučení služby přátelům můžete získat dalších až 5 GB.

Soubory jsou vždycky dostupné a aktuální


OneDrive pro jednotlivce bezpečně uloží všechny vaše cenné pracovní soubory. Ve výchozím nastavení se soubory ukládají jako soukromé, ale můžete je bezpečně sdílet s ostatními.Jsou dostupné i offline, přičemž offline úpravy se vám automaticky synchronizují s OneDrivem, když se příště připojíte.

Dostupné ve všech vašich zařízeních


Ke svým souborům se dostanete z jakéhokoliv zařízení přes prohlížeč, můžete ale taky použít aplikace OneDrive ve Windows 8, Windows RT a iOS. Vyberte si soubory, které chcete mít dostupné offline – například na cestách. A to hned ve všech zařízeních, bez omezení.

Pracujte společně a s kýmkoliv


Office Online nebo klientské aplikace Office umožňují spolupráci v reálném čase, takže můžete na souborech bezproblémově spolupracovat a bezpečně je sdílet jak v rámci organizace, tak i mimo ni. Snadno si můžete nastavit, kdo bude mít k vašim souborům přístup a kdo je bude moct upravovat.

Snadno můžete sledovat změny


Automatická správa verzí zajišťuje, že všichni, kdo na dokumentech spolupracují, budou vždycky pracovat na správném dokumentu. Kdykoliv se můžete vrátit k předchozí verzi.

 Zabezpečení a ochrana soukromí


OneDrive nabízí širokou škálu možností a jeho fungování je v souladu se světovými standardy, včetně normy ISO 27001, standardních smluvních doložek schválených Evropskou unií (tzv. EU Model clauses), smlouvy HIPAA BAA a zákona FISMA, a je ověřený auditory z řad třetích stran.

Související produkty


OneDrive pro firmy

Kam dál


[do_widget text]

[ssba]