Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Podnikový informační systém Dynamics Online NAV

Dynamics Online NAV je služba podnikového informačního systému na platformě Microsoft Dynamics NAV. Systém nabízí komplexní funkce pro automatizovanou správu financí a evidenci majetku, řízení nákupních a prodejních procesů i skladových operací. Rozšíření o základní manažerské nástroje v podobě přednastavených sestav a analýz poskytuje majitelům a managementu firem dobrý přehled o stavu a hospodaření firmy.

Základní přehled

Zákazník si pronajímá Dynamics Online NAV jako službu na měsíční bázi za počet uživatelů, kteří se přihlásí do systému. Cena nezahrnuje počáteční úvodní nastavení nastavení, které v doporučeném režimu zahrnuje 10 poradenských dní. Chcete-li svou objednávku nejprve konzultovat nebo připravit cenovou nabídku na míru, kontaktujte nás.

Zkušební verze a prezentace

Dynamics Online NAV


Podnikový informační systém (ERP) na platformě Microsoft Dynamics NAV se základními manažerskými nástroji v podobě přednastavených sestav a analýz poskytuje majitelům a managementu firem dobrý přehled o stavu a hospodaření firmy.

Implementace je významně zkrácena a uzpůsobena standardizovanému řešení. Rozšíření a případná úprava systému na míru firmě je jednoduchá. Nespornou výhodou je i integrace na Microsoft Office 365 již ve standardu.

D

Proč Dynamics Online NAV:

  • Službu můžete začít používat doslova „za pár dnů“ – systém je přednastavený, parametrizovaný a kromě české legislativy je rozšířen o tzv. české zvyklosti (např. zálohové faktury)
  • Služba je poskytována vzdáleně, takže při pořízení této služby odpadají investice do softwarových licencí, není nutné pořizovat servery ani se starat o jejich provoz.
  • Platíte jen za to, co spotřebujete – možnost měnit počty uživatelů na měsíční bázi i výpočetní výkon, žádné časové ani finanční závazky.
  • Poroste s vámi – rozšíření systému na míru firmě případně tzv. přesunutí systému do „privátního prostředí“ jednoduché a využijete původního nastavení
  • Kompletní funkcionalita ve standartu – neplatíte za další moduly či funkcionalitu, kterou jiní výrobci účtují extra
  • Multijazyčnost a lokalizace systému pro většinu zemí světa – pokud má společnost pobočky v zahraničí případně se zahraničím obchoduje
  • Přímá integrace na Microsoft Office nebo Office 365 – snižuje náklady na integrace a poskytuje vysoký uživatelský komfort

Dynamics Online NAV obsahuje následující funkční oblasti:


Finance a účetnictví

Modul umožňuje spravovat hlavní knihu, závazky, pohledávky, investiční majetek a peněžní toky. Provádí párování a inkaso. Další funkcionalitou je sestavování rozpočtů, tvorba a konsolidace sestavy a výkazy a vyhledávat trendy a vztahy v kterékoli části společnosti.

Dynamics Online NAV_ screenshot Finance

Majetek

Modul Majetek je určen k evidenci, odepisovaní a účtování dlouhodobého i drobného majetku hmotného i nehmotného. Sleduje se majetek od okamžiku pořízení až po vyřazení.

Řízení zásob

Primární funkcí modulu Sklad je přehledná a přesná evidence všech skladových pohybů a skladových položek.

Nákup

Oblast řízení nákupu podporuje všechny procesy v oblastech skladování, na jedné či několika lokacích, řízení skladů, plánování nákupů, přepravy zboží k zákazníkovi, online spolupráce s dodavateli a odběrateli nebo např. maloobchodního prodeje.

Dynamics-Online-NAV_screenshot_nakupni-faktura

Prodej

Pomocí modulu Prodej se realizují obchodní případy se zákazníky. Modul zachycuje celý prodejní cyklus od tvorby nabídek přes objednávky a fakturaci až po dodávky zboží zákazníkům.

Dynamics-Online-NAV_screenshot_prodejnni_faktura

Kompletní přehled funkcionalit Dynamics Online NAV je k dispozici v PDF dokumentu (7 stran):

Náhled dokumentu
Vyplňte prosím e-mail, dokument vám obratem zašleme:

Jméno *

Emailová adresa *