Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Modul MERK pro Microsoft Dynamics CRM

Konektor umožňuje načíst do CRM informace z marketingové databáze MERK a mít tak okamžitě k dispozici informace o jednotlivých společnostech a souvisejících kontaktních osobách z veřejných registrů.

Jak získat modul?

Cena modulu MERK je za licenci a následné nové verze formou každoročního poplatku za údržbu a rozvoj modulu (první rok povinně). Modul MERK vyžaduje krátkou instalaci a nastavení výrobcem. Cenu tohoto nastavení najdete v ceníku podpory.

Maintenance 1 rok
1250 Kč
ročně
  • Údržba konektoru a nové verze pro klienty
  • Reaguje na změny a vývoj systému MERK
  • Volitelná služba (povinná první rok)

Na jedno kliknutí


Konektor využívá data z online marketingové databáze MERK, která je první a největší podpobnou online databází v ČR. Automaticky vyhledává podrobné informace o společnostech, včetně marketingových údajů, jako jsou obrat, počet zaměstnanců a obor podnikání. Tyto informace na jediné kliknutí doplňuje do CRM systému.

merk_crm

Jedno z důležitých kritérií pro plně efektivní využití Microsoft Dynamics CRM je správnost informací evidovaných v databázích. Ruční editace těchto informací z databází přístupných na webu představuje časově poměrně náročnou činnost. Nehledě na získávání marketingových informací o počtu zaměstnanců či obratu společnosti za uplynulý rok. S MERK konektorem stačí zadat pouze název firmy a IČ, vše ostatní již konektor doplní do systému na jedno kliknutí.


Máte dotaz? Napište nám

Opište prosím ověřovací kód Pro použití CAPTCHE, musíte mít nainstalovaný plugin Really Simple CAPTCHA.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů dle smluvních podmínek provozovatele Bestonline.cz.

[ssba]