Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Modul hromadného SMS mailingu pro Microsoft CRM

Integrační modul, který umožňuje všem uživatelům CRM využívat služby rozesílání SMS pomocí služby Infobip. Je možné využít všech standardních funkcionalit CRM jako jsou rozšířené hledání, marketingové seznamy, hromadný mailing atd.

Jak získat modul?

Modul SMS mailingu integruje CRM se SMS službou Infobip. Uvedená cena e za licenci a následné nové verze formou každoročního poplatku za údržbu a rozvoj modulu (první rok povinně). Modul SMS mailingu vyžaduje krátkou instalaci a nastavení výrobcem. Cenu tohoto nastavení najdete v ceníku podpory.

Maintenance 1 rok
2500 Kč
ročně
  • Údržba konektoru a nové verze pro klienty
  • Reaguje na změny a vývoj systému Infobip
  • Volitelná služba (povinná první rok)

Popis funkcionalit


Doplněk do SMS na rozesílání SMS funguje na následujícím principu:

  1. Při vyplňování čísla mobilního telefonu systém zkontroluje, zda je vyplněno správně a pokud není, nedovolí uživateli záznam uložit. Kontrola je navázána na nastavení Země (výchozí hodnota ČR) daného kontaktu, přičemž je možné povolit/zakázat kontrolu a vytváření pro jednotlivé státy. Například pokud chceme oslovovat kontakty pouze v ČR a SR, v jiných zemích ne, ale chceme u nich evidovat mobilní čísla.crm-sms-mailing-1
  2. Po zadání čísla ve správném formátu systém doplní předvolbu <+420> na začátek a odstraní všechny mezery.
  3. Následně uloží do pole „Emailová adresa 3“ (většinou se v CRM nepoužívá) telefonní číslo a doplní @emailtosms.infobip.com, což je formát emailu pro odesílání SMS sliužbou Infobip.
  4. Vytvoří se záznam ve speciální entitě „Kontakt SMS“, kde je jako primární emailová adresa výše uvedená hodnota a současně vytvoří vazbu mezi standard Kontaktem i SMS kontaktem.
    crm-sms-mailing-2

Díky tomuto rozšíření je možné odesílat SMS dynamicky na kontakty stejně jako e-maily

Díky vazbám mezi záznamy je možné využít všech standardních funkcionalit CRM jako jsou rozšířené hledání, marketingové seznamy, hromadný mailing atd.

crm-sms-mailing-3

crm-sms-mailing-4crm-sms-mailing-5


Máte dotaz? Napište nám

Opište prosím ověřovací kód Pro použití CAPTCHE, musíte mít nainstalovaný plugin Really Simple CAPTCHA.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů dle smluvních podmínek provozovatele Bestonline.cz.

[ssba]