Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Microsoft Skype pro firmy

videokonference pro porady a prezentace, rychlý chat

Logo služby Skype pro FirmySkype pro firmy je služba zprostředkovávající audio a video konference umožňující komunikaci v reálném čase. S kolegy a klienty lze začít okamžitě komunikovat pomocí rychlých zpráv (chatu), audio a video volání včetně možnosti sdílení prezentací či aplikací a předávání řízení konference a to i z firem třetích stran díky možnosti propojení služeb (federace) mezi více firmami.

Základní přehled Skype pro firmy

Službu můžete začít využívat ihned, a to ve dvou cenových plánech. K dispozici je také jednoměsíční zkušební verze. Více informací o službě naleznete níže. Smluvně garantovaná dostupnost služby je 99,9 %.

Chcete-li svou objednávku nejprve konzultovat, kontaktujte nás.

Vyzkoušejte na 30 dní   

Plán 1
550 Kč
ročně za uživatele,
tzn. 45 Kč/měsíčně
 • fajfka anoZasílání rychlých zpráv
 • fajfka anoKlient Skype pro firmy Mobile
 • fajfka anoPropojení s osobním Skypem
 • neSdílení plochy, aplikace a tabule
 • neVideo mezi víc účastníky
 • 550 

  Počet licencí:

  (666 Kč s DPH)
 • Měsíční i roční předplatné získáte standardně formou licence CSP, přičemž uhrazením prvního měsíčního předplatného získáte okamžitý přístup ke službě a poté od nás dostáváte (vždy týden před vypršením licence) výzvu k úhradě na další měsíc.
 • Využíváte-li ve multilicenční smlouvu a chcete roční licence obdržet ve formě licence Open, objednejte si roční předplatné a tuto skutečnost pouze uveďte do poznámky v objednávce.
 • Zkušební verze služby Office 365 Business obsahuje 25 uživatelských licencí a delegovanou správu pro případnou pomoc s nastavením.

skype-pro-firmyPopis služby Skype pro firmy

Organizace si mohou zakoupit Skype pro firmy jako samostatnou službu nebo jako součást sady Office 365. Skype pro firmy je hostován na víceklientských serverech podporujících práci několika zákazníků najednou. Tyto servery jsou provozovány v datových centrech společnosti Microsoft a uživatelé k nim mohou přistupovat z mnoha různých zařízení uvnitř podnikové sítě nebo prostřednictvím Internetu. Klienti Skype pro firmy jsou k dispozici pro následující mobilní zařízení: Windows Phone, iPad, iPhone, Android.

Funkce Skype pro firmy

 • Získávání informaci o stavu v reálném čase – včetně fotografií, stavu dostupnosti a informací o místě – a navíc ještě zdokonalené zasílání rychlých zpráv, díky kterému se spojíte s ostatními efektivněji než kdy dříve.
 • Ukazatele stavu Online, Offline, Zaneprázdněn, Pryč atd. – se zobrazují v seznamech kontaktů aplikací Office: v Outlooku, Wordu, Excelu nebo SharePointu.
 • Vytváření, moderování a účast v předem naplánovaných nebo spontánně svolaných hlasových nebo webových konferencích a videokonferencích s lidmi ve vaší organizaci i mimo ni.
 • Vylepšené online prezentace sdílením obrazovky a využitím virtuálních tabulí.
 • Možnost zákazníků účastnit se vašich konferenčních hovorů v Skype pro firmy, i když ho sami nepoužívají (pomocí pluginu do internetového prohlížeče).
 • Uživatelé Skype pro firmy si mohou přidat kontakty z osobního Skypu příkazem Přidat kontakt ze Skypu (dostupného přes příkaz Přidat kontakt, který není v mé organizaci) zadají název účtu Microsoft daného kontaktu ze Skypu. A naopak, uživatelé Skypu si můžou přidat kontakty ze Skype pro firmy zadáním jejich e-mailové adresy do vyhledávacího pole Skypu a potom kliknutím na Přidat kontakt.
 • Ve spolupráci s poštovní službou Exchange Online je možné plánovat online schůzky jedním klepnutím v kalendáři. Na pracovní porady, školení nebo podporu klientů není nutné vždy dojíždět osobně, a tak šetřit čas a snižovat cestovní náklady.
 • TIP: Chcete-li se připojovat do konferencí Skype pro firmy prostřednictvím telefonní sítě i ze zahraničí, využijte službu RES+proLync.

Porovnání plánů předplatného

Skype pro firmy Plán 1 Plán 2
Informace o stavu a skupinové rychlé zprávy
Každý uživatel ve Vaší organizaci vidí barevně odlišené stavy svých kolegů (online, pryč, zaneprázdněn…) a může si s nimi kdykoliv zavolat, nebo jima napsat rychlou zprávu.
Přenos souborů v rychlých zprávách
Uživatelé si můžou během chatování posílat mezi sebou dokumenty a jiné soubory.
Hlasové hovory a videohovory ve vysokém rozlišení s uživateli Skypu pro firmy
Skupinové videohovory ve vysokém rozlišení a hlasové hovory až pro 250 lidí
Spojení s osobním Skypem (informace o stavu, rychlé zprávy, hlasové hovory a videohovory ve vysokém rozlišení)
Pomocí Skype pro Firmy můžete komunikovat i s lidmi na osobním Skype
Skupinové videohovory ve vysokém rozlišení
Ve videohovoru Skype pro firmy může najednou komunikovat až 250 lidí.
Plánování schůzek v Outlooku
Schůzku přes Skype pro firmy nastavíte jednoduše pomocí několika kliknutí v Outlooku.
Připojení ke schůzkám z plochy a webových prohlížečů
Anonymní připojení ke schůzkám z webových prohlížečů
Ovládací prvky schůzky pro prezentující, předsálí schůzky pro účastníky
Sdílení plochy, aplikace a tabule
Vzdálené řízení plochy ostatních uživatelů
Záznam zvuku a videa ve schůzkách
Spolupráce s jinými poskytovateli vytáčených konferencí
Hostovaná hlasová schránka
Ochrana před únikem informací

e-mail icon facebook icon google plus icon linkedin icon twitter icon

Děkujeme, že nás doporučujete