Google Workspace Business Standard

od společnosti 

Google Workspace Business Standard je komplexnější řešení pro střední až velké týmy, které potřebují rozšířené nástroje pro spolupráci a produktivitu. S touto verzí získáte všechny výhody základního balíčku Business Starter, ale s vyšší kapacitou úložiště, pokročilými možnostmi a dalšími funkcemi.

 • Vlastní zabezpečený firemní e-mail
 • Videoschůzky pro 150 účastníků + nahrávky
 • 2 TB úložiště na uživatele
 • Funkce zabezpečení a správy
 • Standardní podpora (možnost placeného upgradu na rozšířenou podporu)

3 240  Cena s DPH: 3 920,40 

😊
Přátelská a zkušená podpora pro bezproblémovou konfiguraci a nastavení.
💨
Rychlé a pohodlné dodání licencí a předplatných e-mailem.
📜
100% legální licence přímo od výrobce.
Bezpečná platba pomocí:
Powered by stripe - badgeVerified by Visa

Specifikace:

Služba Google Workspace Business Standard

Obsahuje

 • Firemní e-mailovou schránku v Gmail na vlastní doméně s kapacitou 30 GB a 2 TB úložiště e-mailových schránek pro každého uživatele.
 • Google Meet pro videohovory až s 150 účastníky a možností záznamu schůzek.
 • 2 TB cloudové úložiště pro každého uživatele pro ukládání a sdílení dokumentů, fotografií, videí a dalších souborů.
 • Google Chat pro týmovou komunikaci a organizaci práce.
 • Google Dokumenty, Tabulky a Prezentace pro spolupráci na dokumentech, tabulkách a prezentacích v reálném čase.
 • Kalendář Google pro organizaci a sdílení událostí, schůzek a plánů s ostatními členy týmu.
 • Google Forms pro vytváření a sběr zpětné vazby prostřednictvím průzkumů, hlasování a kvízů.
 • Google Sites pro vytváření webových stránek, týmových portálů nebo projektových mikrostránek bez nutnosti znalostí programování.
 • Google Keep pro poznámky a organizaci informací.
 • Google Vault pro archivaci, vyhledávání a export elektronické pošty, chatů a souborů.

Služby

Gmail - Firemní e-mail na vlastní doméně Gmail v rámci Google Workspace Business Standard poskytuje každému uživateli 2 TB úložiště pro e-maily a přílohy. Gmail nabízí sofistikované nástroje pro organizaci e-mailů, vysoce účinný spamový filtr, a také integraci s ostatními aplikacemi Google Workspace.

Google Drive - 2 TB úložiště Každý uživatel získá 2 TB cloudového úložiště Google Drive pro ukládání, sdílení a synchronizaci souborů. Google Drive také umožňuje snadnou spolupráci s ostatními členy týmu, a to i v reálném čase.

Google Meet - Videohovory až s 150 účastníky S Google Workspace Business Standard můžete pořádat videohovory s až 150 účastníky, nahrávat schůzky a ukládat je na Google Drive pro budoucí použití. Tato verze také zahrnuje další pokročilé funkce, jako je rušení šumu, rozšířené možnosti moderátora a podporu pro živé titulky.

Google Chat - Týmová komunikace a organizace práce Google Chat nabízí organizaci týmových konverzací a spolupráce na jednom místě. Umožňuje vytvářet skupinové chaty, jednotlivé konverzace a dokonce i virtuální místnosti pro projektovou spolupráci.

Google Dokumenty, Tabulky a Prezentace - Spolupráce v reálném čase Vytvářejte, upravujte a sdílejte dokumenty, tabulky a prezentace s ostatními členy týmu v reálném čase. Tyto nástroje také nabízí možnost přístupu k historii verzí a komentářům pro lepší sledování změn a diskusí.

Google Kalendář - Organizace a sdílení událostí Google Kalendář umožňuje plánování a sdílení událostí, schůzek a plánů s ostatními členy týmu. Kalendář také umožňuje integraci s ostatními aplikacemi Google Workspace, jako je Google Meet.

Google Forms - Vytváření a sběr zpětné vazby S Google Forms můžete snadno vytvářet průzkumy, hlasování a kvízy pro získání zpětné vazby od zákazníků, zaměstnanců nebo kolegů. Výsledky jsou automaticky zaznamenávány v Google Tabulkách pro snadnou analýzu.

Google Sites - Vytváření webových stránek Google Sites umožňuje snadné vytváření webových stránek, týmových portálů nebo projektových mikrostránek bez potřeby znalostí programování. Sites nabízí řadu předdefinovaných šablon a integraci s ostatními aplikacemi Google Workspace.

Google Keep - Poznámky a organizace informací S Google Keep můžete snadno zaznamenávat myšlenky, poznámky a úkoly a synchronizovat je mezi zařízeními. Keep také nabízí možnost sdílení poznámek s ostatními členy týmu a integraci s Google Dokumenty.

Google Vault - Archivace, vyhledávání a export Google Vault poskytuje řešení pro archivaci, vyhledávání a export elektronické pošty, chatů a souborů. Pomáhá splnit požadavky na uchovávání dat, dodržování předpisů a ochranu informací. Vault také umožňuje správcům provádět pokročilá vyhledávání v datech a případně je exportovat pro další analýzu nebo použití.

Rozšířené funkce a integrace

Google Workspace Business Standard nabízí řadu rozšířených funkcí a integrací, které usnadňují spolupráci a zvyšují produktivitu:

 • Podpora pro vlastní šablony v Google Dokumentech, Tabulkách a Prezentacích, které usnadňují tvorbu konzistentních a profesionálně vypadajících materiálů.
 • Možnost připojení vlastních aplikací a služeb prostřednictvím API Google Workspace.
 • Pokročilé nastavení zabezpečení, jako je kontrola dvoufaktorového ověřování, správa zařízení a nastavení přístupových práv.
 • Podpora pro migraci a integraci s jinými cloudovými a on-premise řešeními, jako jsou Microsoft Office 365 nebo Salesforce.

Snadné nasazení a správa

 • Google Workspace Business Standard můžete nasadit a spravovat ve své společnosti sami nebo kdykoliv požádat o jakékoliv úkony správy účtu naše specialisty formou vzdálené správy na našem ServiceDesku. Tato služba je placená.
 • Součástí předplatného je technická podpora Google a získat odpovědi prostřednictvím telefonního hovoru nebo e-mailu v češtině. Technická podpora Google je součástí ceny předplatného.
 • Garance dostupnosti služeb 99,9%.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram