EmailKampaně.cz paušální účet

Emailkampane.cz jsou špičková online služba pro profesionální e-mail marketing, která umožňuje plně využít potenciál e-mailové komunikace a mít celý proces pod detailním dohledem.

Objednat u výrobce
😊
Přátelská a zkušená podpora pro bezproblémovou konfiguraci a nastavení.
💨
Rychlé a pohodlné dodání licencí a předplatných e-mailem.
📜
100% legální licence přímo od výrobce.
Bezpečná platba pomocí:
Powered by stripe - badgeVerified by Visa

Specifikace:

Služba EmailKampaně.cz paušální účet

Přínosy použití emailkampaně.cz


Umožňuje nastavovat, ovládat, rozesílat i vyhodnocovat e-mailové rozesílky za použití běžného webového prohlížeče. Se základy ovládání systému vám pomůže integrovaný průvodce a kontextová nápověda u každého pole.

V rámci systému automaticky získáte statistiky doručení a prokliků až do úrovně každého adresáta a odkazu samostatně. U každé kampaně si navíc můžete jedním kliknutím vygenerovat manažerské shrnutí s výsledky kampaně do PDF.

Emailakampane.cz můžete používat buď samostatně nebo integrované do Microsoft Dynamics 365.

Popis služby Email kampaně


Emailkampane.cz je český e-mail marketingový nástroj disponující znalostí CZ a SK prostředí, jednoduchým ovládáním a zároveň pokročilými funkcemi potřebnými na pokrytí požadavků uživatelů. Díky této službě lze z e-mailových kampaní vytěžit maximum informací potřebných pro efektivní marketing společnosti.

Unikátní funkce - Inteligentní rozesílání e-mailů.


inteligentni-rozesilka-emailkampane

Emailkampaně.cz nyní dokáží oslovit příjemce Vašich e-mailových kampaní ve správný čas. Pro každého příjemce se vytváří jeho model chování a ochoty otevřít e-mail, či v něm na něco kliknout. Služba je poté schopná na základě velkého množství dat, mezi které patří například i informace o počasí, doporučit, kdy a pro koho odeslat e-mail, aby jeho efektivita byla co nejvyšší. Tuto funkci můžete využívat i ve zkušební verzi služby a není nijak zpoplatněna. Zefektivnit svoje e-malové kampaně tak můžete už dnes.

Funkce systému


  • Automatizovaná rozesílka – Systém automaticky rozesílku zařadí, rozešle a vyhodnotí v požadovaném čase.
  • Inteligentní rozesílání - Sbírá data nejen o jednotlivých kontaktech, ale například i o počasí a podle nich dokáže obeslat kontakty ve chvíli, kdy je největší pravděpodobnost přečtení a prokliku.
  • Šablony zdarma a editor šablon – Na portálu jsou k dispozici šablony zdarma a editor pro tvorbu vlastního designu. Šablony od agentur lze importovat v několika formátech.
  • Pokročilá správa a segmentace kontaktů – Kontakty do systému lze hromadně importovat pomocí csv souboru, import je automaticky validovaný. V systému pak kontakty lze dále vyhledávat a třídit podle libovolných kritérií.
  • Automatická detekce duplicit – systém automaticky detekuje duplicity a odstraňuje je z rozesílky.
  • Personalizace – Systém automaticky skloňuje křestní jména i příjmení podle pravidel českého jazyka. Pomocí této funkce a dalších zástupných polí tak můžete pro každého příjemce vytvářet personifikovaný e-mail.
  • Automatické odhlášení – Systém automaticky poskytne adresátovi možnost odhlásit se a zaručí splnění technické části legislativních podmínek.
  • Pokročilé statistiky – Statistiky doručení, prokliků na odkazy, napojení na Google analytics atd. Všechny statistiky jsou kdykoliv dostupné na několik kliknutí.
    Dashboard

Jednoduché rozhraní


Služba nabízí jednoduché a přátelské uživatelské rozhraní s nápovědou u každého políčka a integrovaným průvodcem přímo v systému. K dispozici je též česky hovořící technická podpora. Pro programátory pak detailní specifikace a dokumentace rozhraní.

Bezpečně


Veškerá služba je provozována na zabezpečeném prostředí přes šifrované kanály. Účet je chráněn heslem, veškeré atypické úkony jsou ověřovány operátorem a logovány.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram