Image Image Image Image Image Image Image Image Image

By

26.8.2014

Oddělení – Zákaznické vztahy a komunikace

26.8.2014 | By |

Zákaznické vztahy a komunikace


MICROSOFT CRM ONLINE: ŘÍZENÍ VZTAHŮ SE ZÁKAZNÍKY

Systém Microsoft Dynamics CRM Online zpřístupňuje prostřednictvím ucelené sady funkcí pro marketing, prodej a servis informace o zákaznících ve známém prostředí aplikace Microsoft Outlook, což pomáhá k urychlení přijetí nového produktu zaměstnanci a přináší okamžitě požadované výsledky.
Zjistit více

logo_microsoft-dynamics-crm

ZOHO CRM: ŘEŠENÍ CRM PRO START-UPY A MALÉ FIRMY

ZOHO CRM je celosvětově rozšířené řešení CRM, které nabízí širokou škálu funkcionalit, možnosti nastavení a integrací. Jedná se o výbornou volbu cena/výkon pro každého, kdo buď začíná s prvním CRM ve firmě nebo má malé množství uživatelů. Tito klienti ocení jednoduchost a rychlost nastavení i příznivou cenu.
Zjistit více

EMAIL KAMPANĚ

Profesionální online služba pro profesionální e-mail marketing nabízí na jednom místě vše, co je třeba k rozesílání velkého množství mailů. Počínaje inteligentní správou kontaktů, přes infrastrukturu potřebnou pro doručení velkého množství, až po inteligentní reporting.
Zjistit více

ek_logo

ONLINE DATABÁZE FIREM MERK

Historie, kdy si firmy zajišťovaly databáze potencionálních zákazníků tak, že dvakrát ročně dostaly CD, je dnes již úsměvná. Tvůrci databáze firem Merk si jako první uvědomili, že data mají význam pouze jsou-li aktuální. A přišli s moderní webovou aplikací, která je neustále občerstvována daty a umožní pohodlnou a rychlou práci.
Zjistit více
IMPER-Merk

LEADY.CZ: ONLINE IDENTIFIKACE FIREMNÍCH NÁVŠTĚVNÍKŮ WEBU

Systém Leady.cz nabízí unikátní možnost, jak pracovat s návštěvníky firemních webových stránek. Systém zprostředkovává ke každé stránce webu informaci o tom, z jaké firmy návštěva byla. Zjistí přesné informace o tom jaké firemní návštěvy se zajímaly o které informace na vašem webu a jak dlouho je četly.
Zjistit více
IMPER-Leady

ŘEŠENÍ PRO HROMADNOU SMS KOMUNIKACI

Cloudová služba Infobip Worx umožňuje odesílat, přijímat a spravovat SMS zprávy prostřednictvím nástrojů webového prohlížeče. Z jednoho účtu lze komunikovat s příjemci ve 190 zemích světa, díky proprietální síti výrobce, která je největší svého druhu. Služba je vhodná pro podniky a instituce všech velikostí.
Zjistit více
infobip_web

SMARTSUPP PROFESIONÁLNÍ ONLINE CHAT NA WEBOVÉ STRÁNKY

Smartsupp je profesionální nástroj, který vám pomůže v komunikaci s návštěvníky vašeho webu v reálném čase. Velkou výhodou tohoto řešení je možnost využívat ho i na mobilních zařízeních Android a iOS. Smartsupp je profesionální nástroj, který vám pomůže v komunikaci s návštěvníky vašeho webu v reálném čase. Je to první live chat s nahrávkami chování jednotlivých návštěvníků.
Zjistit více
Smartsupp logo