Image Image Image Image Image Image Image Image Image

By

26.8.2014

Oddělení – Úložiště dat

26.8.2014 | By |

Úložiště dat


MICROSOFT SHAREPOINT ONLINE: ÚLOŽIŠTĚ, SDÍLENÍ SOUBORŮ A FIREMNÍ INTRANET

SharePoint Online umožní sdílení dokumentů s kolegy i obchodními partnery z jednoho centrálního úložiště dat. Každý tým ve firmě či na projektu si jednoduše sestaví svůj týmový prostor pro ukládání týmových dokumentů a sledování poznámek ze schůzek. Společný prostor můžete také rozšiřovat o aplikace z veřejného Store, kde si je můžete vyzkoušet a zakoupit..
Zjistit více

logo_sharepoint

MICROSOFT SHAREPOINT START PACK

Startovací rozšíření pro SharePoint online, které vaší společnosti ušetří čas a zajistí elektronickou evidenci každodenních rutinních činností. Je připraveno tak, aby pokrylo velkou část procesů.
Zjistit více

ss

MICROSOFT ONEDRIVE

Umožňuje ukládat, synchronizovat a sdílet svoje soubory odkudkoliv a snadno. OneDrive je služba, která bezpečně uloží všechny vaše osobní soubory. Soubory jsou vždycky dostupné na všech zařízeních s různými operačními systémy.
Zjistit více

OneDrive_logo.svg

MICROSOFT ONEDRIVE PRO FIRMY

Umožňuje ukládat, synchronizovat a sdílet svoje soubory odkudkoliv a snadno. OneDrive pro firmy bezpečně uloží všechny vaše cenné pracovní soubory. Ve výchozím nastavení se soubory ukládají jako soukromé, ale můžete je bezpečně sdílet s ostatními. Soubory jsou vždycky dostupné na všech zařízeních s různými operačními systémy.
Zjistit více

OneDriveBusiness_logo