Image Image Image Image Image Image Image Image Image

By

26.8.2014

Oddělení – Kancelářské sady

26.8.2014 | By |

Kancelářské sady


OFFICE 365 PRO FIRMY – KOMPLETNÍ PŘEHLED

Office 365 Small Business v sobě obsahuje služby firemního e-mailu, veřejného webu a funkce pro webové konference a sdílení dokumentů. Přinášíme rychlý přehled jednotlivých firemních plánů, funkcí a cen.
Zjistit více

office365-logo

Office 365 ProPlus

Office 365 ProPlus je forma, jak formou předplatného získat kancelářský software (zahrnující Word, PowerPoint, Excel, Outlook, OneNote, Publisher, Access a Lync), který je nainstalovaný na vašem stolním nebo přenosném počítači. Na rozdíl od tradičního Office – který byl svázaný s počítačem, na kterém byl nainstalovaný – poskytuje přístup k Office až na pěti počítačích PC nebo Mac a na dalších pěti mobilních zařízeních.
Zjistit více

office365-logo

SBS 365 AZURE

SBS 365 Azure je zvýhodněný balíček produktů a služeb, který připravil Microsoft ČR jako nástupce produktů Windows Server 2003 a Small Business Server 2003, jejichž podpora končí 14. července 2015. Je připraven tak, aby využíval moderní cloudové technologie a zajistil další úspory za nový hardware.
Zjistit více

FIREMNÍ SOCIÁLNÍ SÍŤ

Svět se neustále mění – a společnosti zjišťují, že klíčem k úspěchu je nový způsob interní spolupráce. Yammer je firemní sociální síť, která pomáhá zaměstnancům z nejrůznějších oddělení, míst a firemních aplikací vzájemně spolupracovat. Yammer pomáhá více než 200 000 významných společností s využitím při práci. Umožňuje spolupracovat, zapojit se a inovovat všem zaměstnancům v každé fázi cesty.
Zjistit více

yammer-logo-ps3