Image Image Image Image Image Image Image Image Image

By

19.1.2016

3 – new homepage – řešení

19.1.2016 | By |

Přehled řešení dle oboru:
[su_tabs vertical=“yes“] [su_tab title=“Firemní infrastruktura“]Oddělení firemní infrastruktury.

SBS 365 Azure

SBS 365 Azure je zvýhodněný balíček produktů a služeb, který připravil Microsoft ČR jako nástupce produktů Windows Server 2003 a Small Business Server 2003, jejichž podpora končí 14. července 2015. Je připraven tak, aby využíval moderní cloudové technologie a zajistil další úspory za nový hardware.
Zjistit více

Všechny servery na jednom místě – Microsoft Azure


Microsoft Azure je komplexní, flexibilní cloudová služba, která umožňuje rychle vytvářet, nasazovat, škálovat a spravovat aplikace v rámci globální sítě datacenter společnosti Microsoft. Poskytuje PaaS i IaaS služby a zároveň nabízí podporu pro mnoho programovacích jazyků, frameworků a nástrojů.
Zjistit více
[/su_tab] [su_tab title=“Bezpečnost a ochrana počítačů a dat“]Oddělení bezpečnosti obsahuje služby od antivirové ochrany firmy po pokročilé šifrování.

Antivirová ochrana a správa firemních počítačů

Microsoft Windows Intune - logo
Windows Intune představuje nejjednodušší cestu, jak udržet všechny firemní počítače pod kontrolou co se týká bezpečnosti a používání správných verzí software.
Zjistit více

Šifrování e-mailové komunikace a dokumentů

myTalkey logo
Hardwarové šifrování představuje nejbezpečnější cestu, jak zabezpečit elektronickou komunikaci. Díky cloudové technologii je možné definovat komu z komunity uživatelů umožníte komunikaci dešifrovat.
Zjistit více
[/su_tab] [su_tab title=“Firemní propagace a grafika“]Speciální kreativní a monitorovací služby

monitoring médií

Monitora - logo
Podobně jako Facebook sleduje Vaše přátele, Monitora sleduje Vaše zákazníky a konkurenty. Když si Váš konkurent nebo zákazník změní web, ceník, přijme nebo propustí zaměstnance, zaregistruje patent či ochrannou známku, když se o něm napíše na internetu, když se objeví v televizi – víte o tom.
Zjistit více

Kreativní Cloud Adobe

Adobe Creative Cloud - logo
Photoshop, Illustrator, Flash, Dreamweaver, Fireworks… A to není vše. V Creative Cloudu dostáváte celou škálu všech kreativních aplikací Adobe pro práci s multimédii tvorbu designu, dříve také označované jako Adobe Master Collection a to včetně bezplatných aktualizací. Je zde zkrátka vše potřebné pro to aby váš tým mohl pracovat co nejlépe. Správa licencí, instalace a zavádění v organizaci je snazší než kdykoli dřív. Aplikace obsažené v Cloudu se stahují na lokální počítače, tudíž nemusíte být stále online. Součástí je také celá řada nástrojů a služeb.
Zjistit více
[/su_tab] [su_tab title=“Internetové volání“]Vše pro internetové volání a posílání rychlých zpráv přes internet

Microsoft Lync Online: Videokonfernece pro porady a prezentace, posílní rychlých zpráv, sdílení ploch

Microsoft Lync Online - logo
Lync Online je služba zprostředkovávající audio a video konference umožňující komunikaci v reálném čase. S kolegy a klienty lze začít okamžitě komunikovat pomocí rychlých zpráv (chatu), audio a video volání včetně možnosti sdílení prezentací či aplikací a předávání řízení konference.
Zjistit více
[/su_tab] [su_tab title=“Kancelářské sady“]Balíčky kompletních služeb a cloudy pro vaši kancelář

Office 365 pro firmy – kompletní nabídka

Microsoft Office 365 - logo
Office 365 v sobě obsahuje služby firemního e-mailu, interního a veřejného webu, funkce pro webové konference a sdílení dokumentů a mnoho dalších. Přinášíme vám přehled jednotlivých firemních plánů, funkcí a cen.
Zjistit více

Office 365 ProPlus

Microsoft Office 365 Pro Plus - logo
Office 365 ProPlus je forma, jak formou předplatného získat kancelářský software (zahrnující Word, PowerPoint, Excel, Outlook, OneNote, Publisher, Access a Lync), který je nainstalovaný na vašem stolním nebo přenosném počítači. Na rozdíl od tradičního Office – který byl svázaný s počítačem, na kterém byl nainstalovaný – poskytuje přístup k Office až na pěti počítačích PC nebo Mac a na dalších pěti mobilních zařízeních.
Zjistit více

Firemní síť

Microsoft Yammer - logo
Svět se neustále mění – a společnosti zjišťují, že klíčem k úspěchu je nový způsob interní spolupráce. Yammer je firemní sociální síť, která pomáhá zaměstnancům z nejrůznějších oddělení, míst a firemních aplikací vzájemně spolupracovat. Yammer pomáhá více než 200 000 významných společností s využitím při práci. Umožňuje spolupracovat, zapojit se a inovovat všem zaměstnancům v každé fázi cesty.
Zjistit více
[/su_tab] [su_tab title=“Služby Zákazníkům“]Speciální služby související s využíváním online služeb.

Konzultace pro mangement, obchod a marketing

Innovative Business - logo
Společnost Innovative Business nabízí ucelený pohled na využití online technologií pro všechny oblasti firemních potřeb. Specialisté vám pomohou s výběrem vhodných řešení a jejich správnou kombinací pro všechny procesy, včetně obchodních a marketingových řešení.
Zjistit více

Design Thinking Team

Design Thinking Team - logo
Tým specialistů, který obohatil metodiku design thinkingu o česká specifika a nabízí systematické hledání inovací. Pro management firem, který hledá nové cesty do budoucna je tento tým tím partnerem, který mu poskytne nové pohledy a výzvy.
Zjistit více

VZDÁLENÁ SPRÁVA

Poskytujeme služby podpory nad rámec technické podpory výrobců. Přístup ke vzdálené správě Innovative Business mají klienti zcela zdarma, po vložení požadavku na správu níže na této následující stránce. Všechny služby jsou poskytovány standardně v češtině a angličtině.
Zjistit více
[/su_tab] [su_tab title=“Poštovní služby“]Vše pro poštovní komunikaci. Služby nejen pro e-mailing, ale i klasickou poštu.

Microsoft Exchange Online: e-mail, sdílené kalendáře a zdroje

Microsoft Exchange Online - logo
Exchange Online nabízí nejrychlejší cestu, jak opustit Váš starý poštovní server a nasadit nejnovější verzi bez investic do nového hardwarového vybavení. Umožňuje využívat všech moderních funkcí každému uživateli, včetně sdílení firemních zdrojů, kalendářů nebo společných úkolů.
Zjistit více

Dopis Online: Z textového editoru tištěnou poštou k adresátovi

Dopis Online - logo
Korespondenci, kterou napíšete na počítači, už nemusíte tisknout, obejdete se i bez obálky, známky, nemusíte nic nosit na poštu nebo do schránky. Dopisy, faktury a jakékoli jiné dokumenty stačí pár kliky uložit ve formátu PDF a služba Dopis Online zajistí vytištění, vložení do obálky a odeslání adresátovi. Můžete tak odesílat nejen obyčejné psaní, ale i doporučené zásilky do ČR i do vybraných evropských států.
Zjistit více
[/su_tab] [su_tab title=“Řízení projektů“]Speciální služby pro snadné řízení, plánování a spolupráci na projektech

Microsoft Project Pro: Řízení projektů

Microsoft Project Pro - logo
Microsoft Project zjednodušuje plánování projektů a spolupráci s ostatními. Je jednoduše nasaditelný, flexibilní možnosti a integrovaný s dalšími produkty služeb Office 365. Několika jednoduchými kliknutími vytvořte v SharePointu web projektu, který vám umožní rychle sdílet projektové informace s vaším týmem.
Zjistit více

Microsoft Visio Pro: Pokročilé diagramy

Microsoft Visio Pro - logo
Visio podporuje aktualizované standardy pro vytváření nejmodernějších profesionálních diagramů. Novinkou je také možnost diagramy propojit s dynamickými daty v reálném čase a s využitím široké nabídky podporovaných zdrojů.
Zjistit více
[/su_tab] [su_tab title=“Účetnictví a finance“] Oddělení obsahuje účetní a podnikové systémy. Dále nástroje pro plánování a reporting.

Finanční reporting a plánování

Reporting.cz - logo
Cloudová BI aplikace pro finanční řízení a rozhodování. Reportuje a plánuje přesně to, co potřebujete a přesně tak, jak potřebujete.
Zjistit více

Podnikový informační systém

Microsoft Dynamics NAV - logo
Dynamics Online NAV je služba podnikového informačního systému na platformě Microsoft Dynamics NAV. Systém nabízí komplexní funkce pro automatizovanou správu financí a evidenci majetku, řízení nákupních a prodejních procesů i skladových operací.
Zjistit více
[/su_tab] [su_tab title=“Úložiště dat“]Nabídka datových úložišť všech velikostí s rozsáhlými nástroji pro správu a oběh dokumentů.

Microsoft SharePoint Online: Úložiště, sdílení souborů a firemní intranet

Microsoft Sharepoint Online - logo
SharePoint Online umožní sdílení dokumentů s kolegy i obchodními partnery z jednoho centrálního úložiště dat. Každý tým ve firmě či na projektu si jednoduše sestaví svůj týmový prostor pro ukládání týmových dokumentů a sledování poznámek ze schůzek. Společný prostor můžete také rozšiřovat o aplikace z veřejného Store, kde si je můžete vyzkoušet a zakoupit..
Zjistit více

Microsoft Sharepoint Start Pack

Sharepoint Start - logo
Startovací rozšíření pro SharePoint online, které vaší společnosti ušetří čas a zajistí elektronickou evidenci každodenních rutinních činností. Je připraveno tak, aby pokrylo velkou část procesů.
Zjistit více

Microsoft Azure Backup – zálohování dat


Zálohujte svá data do cloudu. Se službou Azure Backup zazálohujete své firemní účetnictví, projekty, nabídky, virtuální stroje, zkrátka cokoliv budete chtít. A to bez složitého nastavování a a přemýšlení o ceně. Data jsou zašifrována pomocí Vašeho certifikátu a uložena na bezpečných datových serverech. Nechcete-li přijít o důležitá data, je tato služba přesně pro Vás.
Zjistit více

Microsoft OneDrive

Microsoft OneDrive - logo
Umožňuje ukládat, synchronizovat a sdílet svoje soubory odkudkoliv a snadno. OneDrive je služba, která bezpečně uloží všechny vaše osobní soubory. Soubory jsou vždycky dostupné na všech zařízeních s různými operačními systémy.
Zjistit více

Microsoft OneDrive pro Firmy

Microsoft OneDrive for Business - logo
Umožňuje ukládat, synchronizovat a sdílet svoje soubory odkudkoliv a snadno. OneDrive pro firmy bezpečně uloží všechny vaše cenné pracovní soubory. Ve výchozím nastavení se soubory ukládají jako soukromé, ale můžete je bezpečně sdílet s ostatními. Soubory jsou vždycky dostupné na všech zařízeních s různými operačními systémy.
Zjistit více
[/su_tab] [su_tab title=“Zákaznické vztahy a komunikace“]Speciální služby a nástroje pro navazování a správu zákaznických vztahů, marketing a podporu.

Microsoft CRM Online: Řízení vztahů se zákazníky

Microsoft Dynamics CRM Online - logo
Systém Microsoft Dynamics CRM Online zpřístupňuje prostřednictvím ucelené sady funkcí pro marketing, prodej a servis informace o zákaznících ve známém prostředí aplikace Microsoft Outlook, což pomáhá k urychlení přijetí nového produktu zaměstnanci a přináší okamžitě požadované výsledky.
Zjistit více

Email kampaně

Email Kampaně - logo
Profesionální online služba pro profesionální e-mail marketing nabízí na jednom místě vše, co je třeba k rozesílání velkého množství mailů. Počínaje inteligentní správou kontaktů, přes infrastrukturu potřebnou pro doručení velkého množství, až po inteligentní reporting.
Zjistit více

Online databáze firem MERK

Merk - logo
Historie, kdy si firmy zajišťovaly databáze potencionálních zákazníků tak, že dvakrát ročně dostaly CD, je dnes již úsměvná. Tvůrci databáze firem Merk si jako první uvědomili, že data mají význam pouze jsou-li aktuální. A přišli s moderní webovou aplikací, která je neustále občerstvována daty a umožní pohodlnou a rychlou práci.
Zjistit více

LEADY.CZ: Identifikace firemních návštěvníků webu

Leady - logo
Systém Leady.cz nabízí unikátní možnost, jak pracovat s návštěvníky firemních webových stránek. Systém zprostředkovává ke každé stránce webu informaci o tom, z jaké firmy návštěva byla. Zjistí přesné informace o tom jaké firemní návštěvy se zajímaly o které informace na vašem webu a jak dlouho je četly.
Zjistit více

Livechatoo: Online chat pro webové stránky

Livechatoo - logo
Jednoduchý nástroj pro komunikaci se zákazníky už v momentě, kdy jsou na firemním webu. Můžete nejen čekat na jejich kontakt, ale kontaktovat je také sami.
Zjistit více

Zopim: Profesionální online chat pro webové stránky

Zopim - logo
Zopim je profesionální nástroj, který vám pomůže v komunikaci s návštěvníky vašeho webu v reálném čase. Velkou výhodou tohoto řešení je možnost využívat ho i na mobilních zařízeních Android a iOS. Profesionální řešení pro firmy s velkým provozem na webových stránkách, které potřebují chat komunikaci řídit a dohledovat.
Zjistit více

Infobip Worx: Řešení pro hromadnou SMS komunikaci

Infobip - logo
Cloudová služba Infobip Worx umožňuje odesílat, přijímat a spravovat SMS zprávy prostřednictvím nástrojů webového prohlížeče. Z jednoho účtu lze komunikovat s příjemci ve 190 zemích světa, díky proprietální síti výrobce, která je největší svého druhu. Služba je vhodná pro podniky a instituce všech velikostí.
Zjistit více

Zendesk: Služba pro profesionální helpdesk

Zendesk - logo
Zendesk je profesionální software pro lepší zákaznický servis. Využívá všechny komunikační kanály, včetně sociálních sítí. Řídí komunikaci a udržuje dokonalý pořádek v odbavování požadavků. Služba je v angličtině, ale klientská část je ve 40 jazycích, včetně češtiny.
Zjistit více
[/su_tab] [/su_tabs]