Bezplatný Webinář – Prezentace praktického použití CRM v malé firmě

Autor: Aleš Sýkora Vytvořeno: 11/07/2016 Upraveno: 11/03/2019 Rubriky: Cloud, Webináře

Co uvidíte?

Co dělají vaši obchodníci?

Pro manažery obchodních týmů a majitele firem, kteří chtějí vědět, jak si vedou jejich obchodníci, co se týká realizovaných a očekávaných prodejů a zjistit, jaké aktivity reálně podnikají. Uvidíte jednoduchý report aktivit a sdílení informací o nich, předpovědi výsledků jednotlivých obchodníků a další praktické návody.

Prodávají vaši obchodníci správným zákazníkům?

Data o klientech, jejich správné členění a ohodnocení jsou základem pro úspěšné získání nových klientů, ale také o správné farmaření těch stávajících, kteří jsou klíčem k opakovanému prodeji. Téma se věnuje jak možnostem kategorizace klientů, tak i jejich cílenému oslovování. Je určeno jak pro manažery obchodních týmů, majitele, tak i marketingové manažery.

Obchodník na cestách – PR versus realita?

Neustále slyšíme, jaká data obchodník v terénu potřebuje, jak má zpracovávat zápisy z jednání, evidovat telefonáty, udržovat si kontaktní informace o svých klientech. Ale co z toho lze skutečně dělat efektivně, aby to jeho práci pomáhalo, a co je spíše trest spočívající v nucené evidenci? Ukážeme si to.
Webináři provází Tomáš Sýkora, který se svým týmem z Innovative Business připravil ukázky z prostředí reálné firmy a prostředí CRM Online – Start 4 Business.

Chcete Cloud ve vaší firmě snadno a rychle?

Zodpovíme ZDARMA všechny vaše dotazy a doporučíme vhodné cloudové řešení pro vaší firmu

  • Jaké cloudové služby jsou pro vaše potřeby nejvhodnější?
  • Je implementace u vás technicky možná a pokud ano, jakým způsobem?
  • Kolik vás bude cloudové řešení stát a jakou bude mít návratnost?
  • Můžete získat slevu na licence vybraných služeb?
  • Kdo vám cloudové řešení pomůže nasadit a kdy?
Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů. Vaše osobní údaje chráníme proti zneužití dle podmínek ochrana soukromí provozovatele Bestonline.cz.
Líbil se vám článek? Podpořte nás jeho sdílením k dalšímu psaní!