Manažerské shrnutí online služeb

Autor: Vytvořeno: 05/09/2013 Upraveno: 11/03/2019 Rubriky: Cloud

Dnešní realita mění zakořeněná dogmata, jako je potřeba neustálých investic do počítačových serverů, jejich licencování, správy a údržby při výpadcích. Informační technologie už dnes nejsou „vědním“ oborem, ale jsou běžně dostupné pro každého. Okamžitě, levněji, rychleji a v kvalitě, která byla ještě před několika lety dostupná jen velkým korporacím či bankám…


Software se postupně mění z krabicového řešení v online služby, které s sebou přinášejí novou realitu používání, jejíž vítězem je zákazník. Stejně jako je tomu dnes u mobilních telefonů. Napadlo by Vás kupovat do firmy drahou telefonní ústřednu? pravděpodobně ne, protože jednodušší bude pro Vás paušál u mobilního operátora. Nemusíte se starat o žádnou techniku, s výjimkou koncových stanic – telefonů a víte přesně kolik budete platit a co za své peníze dostanete. Tato změna od ústředny k mobilům už se odehrává i v oblasti IT.

Vše co nyní firma potřebuje je připojení na internet a používání online služeb, které zajišťují chod základního IT, tedy elektronické pošty, videokonferencí, úložiště dat, intranetu, správy zákazníků a dalších agend. Všechny služby fungují na různých zařízeních a prakticky na libovolné platformě. Můžete tak současně používat počítač s Windows, tablet od Apple a telefon s Androidem. Všude budete mít stejná data, stejné možnosti.

Za služby platíte pevně dané poplatky závislé na počtu uživatelů. Tento počet můžete průběžně měnit a přesně víte, kolik potřebujete prostředků do služeb, aniž byste se museli obávat nečekaných investic do hardware či software. Vaše výdaje tak budou vždy jasně predikovatelné.

Máte-li jakékoliv dotazy, volejte hotline 555 501 810.

Chcete Cloud ve vaší firmě snadno a rychle?

Zodpovíme ZDARMA všechny vaše dotazy a doporučíme vhodné cloudové řešení pro vaší firmu

  • Jaké cloudové služby jsou pro vaše potřeby nejvhodnější?
  • Je implementace u vás technicky možná a pokud ano, jakým způsobem?
  • Kolik vás bude cloudové řešení stát a jakou bude mít návratnost?
  • Můžete získat slevu na licence vybraných služeb?
  • Kdo vám cloudové řešení pomůže nasadit a kdy?
Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů. Vaše osobní údaje chráníme proti zneužití dle podmínek ochrana soukromí provozovatele Bestonline.cz.
Líbil se vám článek? Podpořte nás jeho sdílením k dalšímu psaní!