Blizz Crew by TeamViewer

😊
Přátelská a zkušená podpora pro bezproblémovou konfiguraci a nastavení.
💨
Rychlé a pohodlné dodání licencí a předplatných e-mailem.
📜
100% legální licence přímo od výrobce.

4 450  Cena s DPH: 5 384,50 

Bezpečná platba pomocí:

Služba Blizz Crew by TeamViewer

Je to jako vzít si konferenční místnost s sebou, ať jste kdekoli.

Blizz umožňuje:

  • Chatovací zprávy, uložené a indexované pro další použití.
  • Hlasové hovory prostřednictvím VoIP, spustitelné na ploše nebo v mobilní aplikaci jediným kliknutím.
  • Okamžité schůzky až pro 25 účastníků.
  • Pokud kliknete na odkaz Anyone™, můžete se připojit ke schůzce Blizz přímo z jakéhokoli prohlížeče nebo mobilního zařízení, není třeba žádný software.
  • Blizz je postaven na zabezpečení TeamViewer a má certifikaci ISO2001, šifrování typu end-to-end 256 bitů, které chrání veškeré relace.

Zůstaňte ve spojení na stolních i mobilních zařízeních

Na rozdíl od jiných konferenčních platforem je Blizz aplikace, která sedí na panelu nástrojů na ploše a je k dispozici jako mobilní aplikace ve vašem smartphonu nebo tabletu, což vám umožňuje mít vždy otevřený komunikační kanál se svým týmem. Blizz vám umožní zahájit okamžité schůzky , uskutečňovat VoIP a videohovory a okamžitě začít chatovat se svým týmem odkudkoli.

Nikdy nezmeškáte schůzku ani upozornění. Díky vizuálním a zvukovým počítačovým upozorněním Blizz také zazvoní váš mobilní telefon pomocí příchozích žádostí o schůzku, což z něj činí ideální aplikaci pro týmovou spolupráci pro začínající i firemní společnosti.

4K sdílení obrazovky s podporou více monitorů

Blizz přináší vysoké rozlišení pro relace sdílení obrazovky, takže vám nikdy neunikne jediný detail. Díky automatickému škálování rozlišení zajišťuje Blizz pokaždé perfektní zrcadlení obrazovky vašeho partnera. Prohlédněte si živé grafické návrhy, podívejte se na 3D vykreslování a poskytujte živou zpětnou vazbu pro kreativní projekty, které vyžadují pozornost pro detaily. Můžete přepínat mezi monitory a Blizz automaticky upraví vaši obrazovku HD tak, aby vyhovovala všem ostatním na schůzce. Pokud účastníci používají běžnou obrazovku HD 1080p nebo mobilní zařízení, zatímco přednášející sdílí obrazovku počítače 4K, může být text příliš malý na čtení. Moderátor může zvýšit nebo snížit rozlišení obrazovky nebo upravit velikost písma tak, aby vyhovoval menším obrazovkám.

Záznam konference

Hostujte webinář. Zajistěte školení. Požadavky na dokumenty pro právní účely. Zaznamenejte vše, Blizz zachycuje vaše schůzky v kvalitě 4K. Nahrané relace a můžete je kdykoli přehrát na jakémkoli počítači se systémem Windows nebo Mac v aplikaci Blizz.

Další varianty:

crosschevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram